Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 03.07.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема И още една страница изчезнанови  
Автор Aledar (демон)
Публикувано14.11.02 10:29



... от тези синичките, долу... Чудех се, кога ли ще стане. Едно време се пазеха 22, че и отгоре странички доархивни, т.е. написани за два месеца. Сега останаха само 5...


4, 3, 2, 1 - предстартовото броене започна. Или както пише до жълтото копче в асансьора на блока ми - КАТАПУЛТ.




Изкуството на падането се състои в това да се разминеш със земята.

Aledar~


Тема е, причината......нови [re: Aledar]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано14.11.02 18:17



като по чудо не е в дира.....



просто никой не пише......

Пролетта е дяволски далече............


Тема уаууууууу!!!!нови [re: Яceн]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано15.11.02 12:05



Нима? Не съм забелязала, Ясене.

Разбира се, че е така, защото никой не пише. И все по-малко, и все по-малко ще се пише. Съжалявам за този клуб, честно. Беше готино място, а сега дори в клуба на астролозите и на лезбийките се пише повече. Специално проверих:-)

И... таковата... не искам да се засягаме пак за модераторството, но както всички виждат, то не спаси клуба. Редовните не искаха модератор и се изнесоха. Факт. Где е чуш? Нещо не се мярка. Не ми дреме вече дали е модерирано или не - освен че ми е тъпо да изчезват теми, когато някой е настъпен по крачетата, или да се заключва нещо кой знае от кого и защо. Не се мяркам често тук и всеки път като вляза става все по-унило. Това малко противоречи на пропагандирания "весел дух и уважение и усмивки и леки теми за почивка и нека бъдем позитивни".
Никога не съм била част от сбирките ви, нито пък съм особено запален чатър, но това положение на нещата е ужасно и трябва нещо да се направи. Наистина стана като селския вестник... И всеки се скатава на парцалите си.

Хех, какво ли се зоря да пиша... Все едно че някой ще си направи труда да ми отговори. Това е проблемът - много четящи, малко пишещи.

Ае, лека ви нощ - като на общите в чата. Едно време купонът ставаше на обща. Имало едно време.


Алиса!

Aledar~


Тема Re: И още една страница изчезнанови [re: Aledar]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано15.11.02 14:52



pak dobre, che zasega izchezvat samo stranicite... struva mi se, che skoro obache i samia klub shte gi posledva....

"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Тема ти да не мислиш че не съжалявам за този клуб?нови [re: Aledar]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано15.11.02 15:32



и двамата съжаляваме, само че и двамата имахме неработеща концепция как да го има клуба (или, може би, ненавреме приложена?)

това за редовните е малко блябля - редовен беше сексуално неориентирания Сашко от Виена, това че го няма сега е за мене прогрес.

други ги няма от много по-рано, защото ги измодерира помията.

чуш е тук. макар че вероятно си има работа точно сега.

надявам се.

правя си труда да ти отговоря.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: ти да не мислиш че не съжалявам за този клуб?нови [re: Яceн]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано15.11.02 16:48



Благодаря.
Не помня да съм представяла концепция.

Aledar~


Тема Re: И още една страница изчезнанови [re: Teди®]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано15.11.02 16:53



Клубът - това са клубарите.
А те изчезват.

Aledar~


Тема Re: уаууууууу!!!!нови [re: Aledar]  
Автор Radeberger (ме4тател)
Публикувано15.11.02 18:22



Moje li samo da me naso4ish koi e kluba na lezbiikite, 4e na "L" ne go otkrih. Predvaritelno blagodarq



Тема моля те, измисли............. [re: Aledar]  
Автор ЯceнМодератор (дърво)
Публикувано15.11.02 22:25



другото е един гол упрек

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: um.....нови [re: Aledar]  
Автор futbi (играч)
Публикувано16.11.02 01:59



...naminah tuka...spanah se edva li ne na tvoja posting i trjaa da otbelezha che zabeljazvam sashtoto kat teb !
Obache... njaa znachka shtoto tuka... nali... ponezhe skoro ide Koleda i az mislja da si kupja dve kila portokali i taka i taka racete mi sha sa zaeti s belene (na portokalite)...i njaa moga da pisha. Saotvetno Jasko njaa da moje da me moderira. (Jasene...chhhhhuuuut...ne klikvai na kopcheto za "otgovor") .
Ta... kluba malko e zapustjal..verno e. I Chushko ne beshe prav kat kaza ljatoto che tva bilo shtoto vsichki bili na more i si chesheli huiovete na plazha i kat doide zimata shtjalo da stane goljamata rabota ! Az na Chushko njaa mu go natrapvam che e sgreshil...toi si znae !!!
Inache az tuka tui - unui tui-unui...6 sam. Sashko i toi e 6. Sha sa jeni..deca sha pravi (dano da ima mnoo deca shtoto edin den mai te sha ebat mamata na porko). Ako Sashko ima 11 dechurliga i pora i toi osinovi 11 afrikancheta...ei go macha gotov. Porko moe dori i s 11 kucheta da uchastva !
Az sha sam refer shtoto Jasko ot futbol ne razbira tolko kolkoto ot moderirane ! Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ae che znam che ste mnoo zaeti

Барай меча



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.