Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 20.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja?нови  
Авторnaranenijat (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 00:00



ot izwestno wreme w ljubowta ne mi wurwi, wse se wljubwam, w jeni,koito njamat surca i sa ot kamuk.towa mnogo chesto pochna da se powtarja,kato zatworen krug e.dane mi e naprawena magija?i twa si mislja weche, ne che mi otkazwat, a ne me obichat, chudna rabota e jiwota,i kude mu e smisula?za koito mi puka, tjah ne gi ....., a koito mene jelajat, az puk ne sum tam.Luda rabota!!ko njakoi moje da mi pomogne w mojata lichna drama, molja da mi objasni kakwo da prawja.jiwota si teche i wremeto minawa, a az sedja depresiran,ad e twa.njakoi put se chudja, ima li istinska ljubow weche?i taka Molja wi towa e zow za pomo6t, objasnete Mi kakwos tawa s mene???????



Тема Re: hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja?нови [re: naranenijat]  
Авторsu6tijat (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 00:05



ne moga ,weche njamam sili, za razocharowanija i razdeli,samo tragedii, izhoda mai e kurshum, nema nakude weche,gaden swjat, gaden jiwot,gadni hora,



Тема Re: hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja?нови [re: su6tijat]  
Авторnadejda (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 00:56



Za visiako neshto si ima vreme i miasto. Triabva da si po turpeliv, taka pone kazvat horata. A spored men za da moje chovek istinski da useti shtastieto triabva da se nauchi da bude sam, ako znaesh kakvo e da si sam posle shte usetish mnogo po silno shtastieto. I kakvi sa tezi misli za korshum, a? Tva da ne e evtin ekshun? Stava vupros za JIVOTA TI! DA ZA TVOIA JIVOT! Kakuvto i da ti se struva toi ima svoia smisul, ne e li taka? Ili poneje e po lesno - korshum i krai. Mi shte ti kaja che posle vsichko shte se povtori. Vajnototo e da ne gubish Viarata si.
Mechtite se sbudvat, nali za tova sa mechti.
A Jivota e kato furnadjiiska lopata - dnes e taka utre inache.




Тема Re: hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja? [re: naranenijat]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано19.05.02 02:52



niama opravia, tva ne magia, tva e karma
oshte poveche sled kato kazvash, che vse se povtaria
no kurshuma ne e sredstvoto...sledvashtia put moje da e i po losho...
ako si iskren, ako viarvash istinski, moje bi ne sega, moje bi v drug jivot shte sreshnesh polvinkata si...
Bog ne nakazva kogoto mrazi...budi silen i viarvai v sebe si...trudno e znam, no nikoga hubavite neshta ne sa lesni...
shtastieto e stradanie, dokazvane, bolka...



Тема Re: hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja?нови [re: naranenijat]  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано19.05.02 13:37



...az kato widen razionalizator moga da ti predloja da si izwikash nekoi s edna lopata da te swurshi po-kachestveno, ne da se muchish OTNOWO!... mnogo muka ima na too swjat , werno e...i ti mai si edna ot mnogoto sushto!... be ti kato maluk da ne si bil otlichnik?...basi gadnoto!

...ах, как ни люшка таз любов...кат море в бряг ни люшка


Тема Re: hora ne mi wurwi w ljubowta,kakwo da prawja?нови [re: @PORlL]  
АвторAledar (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 15:03



porile, absoliutno glupavo izkazvane kakto vinagi.



Тема не превръщай любовта в самоцелнови [re: naranenijat]  
Автор Balmor (Борис Пандурски)
Публикувано19.05.02 15:20



опитай се да намериш начин да се насладиш на живота си такъв какъвто е.
Той си е твой и ти решаваш какво да го правиш.
Човече ако искаш Жена научи се да я обичаш без да изискваш пълна обич и отдаденост от нейна страна. А ако искаш да бъдеш "обичан безрезервно" Вземи си "куче"то е способно на такова нещо просто защото това е природата му.

В очите погледни,
истината нейде там стои.


Тема Re: не превръщай любовта в самоцелнови [re: Balmor]  
Автор Rukh (from Honoghr)
Публикувано19.05.02 15:22



Искам кучеееееееееееееееееееее!!!


Diet: OMNIVOROUS...

Тема Кучето от сивата гора нейда на края на светанови [re: Rukh]  
Автор Balmor (Борис Пандурски)
Публикувано19.05.02 15:38



БАУ ............................опа ......................Иво ...........ама пак ли си ти бе...ееееее ако питаш мене на тебе ти требе кучка ....................или не по добре агънце-багънце с нрав на вълчица

В очите погледни,
истината нейде там стои.


Тема Re: Кучето от сивата гора нейда на края на светанови [re: Balmor]  
Автор Rukh (from Honoghr)
Публикувано19.05.02 15:40



Имам една предвид - She-the-Wolf...


Diet: OMNIVOROUS...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.