Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 01.07.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема No man's landнови  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано09.04.02 22:52



prosto nemam dumi
vsichkite amerikanci, velikite!!! i UN i sichki, mamka im
posle koi, kuF e, toia pone kat si vlachi maceto, da moje da ebe...
velikata sila, pfuuuu, draifa mi se ot humannosta imi i "velikite" im nauchni postijenia, deeba



Тема гъмза, прекрасен гроздов сорт......нови [re: Gamzi]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано09.04.02 23:18



има си клуб за псувни бе мило!
на фразеология си точно за там.

моето виждане по въпроса е, че и американците имат право да се развиват както намерят за добре.

А влиянието им върху света е в голяма степен преувеличено.
Така че, кой можел и кой не можел, мацето си или себе си отзад, нека се оправя сам.

какво толкова са те ядосали?

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: гъмза, прекрасен гроздов сорт......нови [re: Яceн]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано09.04.02 23:23



ae gledai filma, a ako veche si go gledal nachi neshto...hm kak da kaja, ae nema da kazvam
az lichno sum svidetel kvo sa prichinili amerikancite na bulgarskia narod s voinata si sreshtu surbite, taka che ne me prashtai da psuvam drugade
tuka mi se psue i tva e , tuka sha si go kaja
iskash li fakti?

P.S. ako ne si razbral da si kaja, Gama sum

Редактирано от Gamzi на 09.04.02 23:24.



Тема Re: гъмза, прекрасен гроздов сорт......нови [re: Gamzi]  
Автор Pagan (мискин)
Публикувано09.04.02 23:32



сори, че се обаждам, щото отдавна се отказах да гледам американски филми, освен ако не става дума за некви много спец-специални ефекти:)))
ще рече - не съм го гледала

но......наистина... кво им се връзваш?!?!
ако ги гледаш техните филми ще кажеш, че като дойдат извънземните, на техният език ще говорят.... това най-малкото:))))
и въобще....... некои неща трябва да се игнорират....
а като става дума за хамериканци....... важно е да имаш поглед на малкият голям човек, отколкото на общото унифицираното


щото аз все си мисля че малкият човек прави историята.....

уфффффф..... не знам за кво става дума, що ли се обаждам



Тема neeeeeeeeнови [re: Pagan]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано09.04.02 23:40



toia ne e amerikanski
egati, gledai go Pagan, po dobre tva vmesto rednik rayn



Тема Re: neeeeeeeeнови [re: Gamzi]  
Автор Pagan (мискин)
Публикувано09.04.02 23:49



ми аз и редник райън не съм гледала

т'ва с том хенкс нали?

никога!

тоя го мразя от дън душа... и даже зеленият път по Ст. Кинг не съм гледала именно заради неговото участие
баси "артиста"

ни знам..... некои казват; 'абстрахирай се от личностни антипатии и гледай другото"
ма не могааааааааааа:(((

както и да е .. пак се отклоних....

ше го гледам тоя твой филм, дето толкова те е ядосал:)))))))))
ама това след като вида 'мементо" и други някои дето съм си набелязала:)))



Тема Re: neeeeeeeeнови [re: Pagan]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано10.04.02 00:02



xexexe oki
nachi rednika go otpishi, ne vaji, po tochno mina mu vremeto da placheme na sapunenite operi na usa, subrani v 2-3 h
za memento, kat go gledash moliaaaaaaaaa, ae go obsudime am?
a inache toia ne e moi i ne me iadosal, idosaha me tupite "mirotvorci"ot UN, shtot imam ochi i vijdam kvo stava v momenta po sveta i se draznia na dvoinia arshin na usa i "evropeicite", daje sa v momenta pak meriat s duga miarka, pisna mi , egati znam che ne moga da opravia sveta, ama v mene napravo ne se durji veche
aaaaa i pak zabravih, ako ne iskash da gledash green mile, zaradi hanks, pone procheti knigata, zaslujava si, shti ia dam lichno, edno ot malkoto izvun drugoto det e amerikanska pomia det si zaslujava

Редактирано от Gamzi на 10.04.02 00:05.



Тема ама аз таковатанови [re: Gamzi]  
Автор Pagan (мискин)
Публикувано10.04.02 00:20



тая книжка ми е наредена на лавицата за четене:)))))
сега съм на разни фентъзи книжки... ама и нейният ред ще дойде
Ст. Кинг е от тея дето не можеш да им туриш некво клеймо ли? печат ли? как да го нарека?!
от него ми е един от възприетите начини на поведение: "да плачеш, е като да се изпикаеш, и да се отървеш"
той си е велик. без народностни и локални некви характеристики:))))
хора дето принадлежат на света, без обремененост за......

за американците.... ми да!
хех какво да се говори?!
все се врат там дето не им е работа и не отбират...
на балканска почва даже си има примери....
ама има ли смисъл да се говори за това?!


обещавам гледам ли мементо.... ще го разпертушиним..... колкото можем:))))



Тема Re: ама аз таковатанови [re: Pagan]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано10.04.02 00:28



xexeeee evalata
tva za St.King det si mislia, che sum mu nai goliamata fenka i az ne moga da go kaja kato teb
az ot nego vse si zavivam krakata kato si liagam...seshtash li se
a inache za amerikancite, mi moje i da ima smisul, znam li, triabva li vse da se mulchi??? az kvo sum vidiala ot tiah.......prosto mi e gadno kato jena, a i bashtite ne misla che shte sa na razlichno mnenie ot moeto....samo da si probvat novite bombi, reve mi se, chestno



Тема Re: BULL SHIT !!!нови [re: Gamzi]  
АвторUncle Sam (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 06:49



Vizh sega moe glupavo momiche. Vinagi trjabva da ima edna sila kojato e nai-goljamata i se razporezhda. Zamisli se samo che ako ne bjaha amerikancite sega ti shteshe da si edna mjusulmanska robinja i da te blaskat vseki den cherni vonjashti irakci,iranci i arabi i madafakari vsjakakvi. Ne znachi che i sega ne sme robi no lichno az predpochitam tova robstvo pred onova koeto shteshe da bade ako amerikancite ne bjaha nai-goljamata svetovna sila !
Verno che sgreshiha s mrasnite albanci i gi zashtitiha no i sarbite ne sa svjata voda nenapita.
Amerikancite ne sa pravi v mnogo neshta. Vsichki znaem che Izrael ne sashtestvuva. Kakva e taja darzhava Izrael ? Vzeta zjamja ot velikite sili i "podarena" na evreite. Tova e palestinska zemja i amerikancite ne sa pravi da zashtitavat Izrael no kak da ne go kato evreite sa tezi koito sa dvizheshtata sila v USA. Ponezhe mnogo malko razbirash ot tezi raboti (to ti lichi) njama da ti objasnjavam za kakvo govorja a i za teb e po dobre da ne znaesh. Kolkoto po-malko znaesh tolkova po-dobre za teb !
Da, ne sa pravi amerikancite vav vsichko , tova e taka no kakto ti kazah : PREDPOCHITAM TOVA "ROBSTVO" otkolkoto alternativata , a tja e mnogo losha. Vjarvai mi !!!
Njama strana kojato da ne gleda interesite si, njama strana v kojato da njama korupcia, njama strana kojato da ne e vojuvala i ubivala. Njama !
Govorish za amerikancite, a za nashata Balgariika kakvo da kazhem ? M? Lainari navsjakade, korupcia, izrodi, zavist, zloba kam po-uspelia ot nego, mutri. Necivilizovani jivotni sme nie. Sarbite sashto. Izobshto na balkanite vsichki sme si ebali maikata. Ne kazvam che vsichki. Govorja kakto ti, cjalostno !!!
Ne kritikuvai amerikancite a vzemi malko da se nauchish na neshto ot tjah. Skoro bjah v USA i moga da ti kazha che horata tam ne sa izobshto taka glupavi kakto nie umnite balgarcheta si gi predstavjame i si mislim che sa ! Naprotiv, horata sa mnogo uchtivi ! Nikoga njama da vlezesh v magazina i kato si tragvash da ne ti kazhat "have a nice day sir" . E tova drebno neshto kato go postignem v Balgaria togava shte mi kritikuvash amerikancite ! V Balgaria kato vlezesh v magazina edva li ne te napsuva che si doshal da si kupish samo 2 davki i te gleda i kato izlezesh te obsazhdat kolko ti bil debel gaza i zavist i zloba mnogo. Taka che zamisli se !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.