Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 26.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ae posledna tema za izvestno vreme  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано17.01.02 03:49



nach posledna tema pisha
posle samo she otgovariam
dokat sprete suvsem da pishete novi
i togava i az she spra da pisha suvsem i takaa... dooo... znam li... ami nai-malko edin mesec reshih... sh' si pishem samo po interesi v kompove...

ta temata na temata e edno predlojenie
haide sichki da pishem anonimni
taka ili inache na tam e trugnalo ta vikam shto da se habime da se logvame...
ma purvo iskam da mi obiasniat tia anonimnite ot kvo se pritesniavat... ei taka ako moe kato za tupo dite kato men da se kaje... az pisha anonimen shtoto:
1.
2.
3.
... ili pak neshtata det pishete vi pritesniavat? Evalata na Miky v tova otnoshenie predi... napisa neshto deto beshe siguren che na nikoi niama mu haresa ma go postna s nick-a si... pokaza poveche balls ot povecheto ot vas... (za gionovete -- ne priemaite balls bukvalno)...

hm ili pak druga ideia... az vsushtnost shto zabravih che go biah vazpriel tova kato veruiu... nachi ideiata e: na anonimni ne otgovariam, i izbiagvam da cheta...
mdam s tova procedurnite predlojenia prikluchvat

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема hmнови [re: AC]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано17.01.02 11:30



eeeeee tebe ot uchene li, ot kvo li ti se oburkali neshtata v glavata
hem vikash che sha otgovariash samo, hem da pishem sichki anonimni, hem puk posle na anonimni ne otgovariash
egati mi oburkah se, sa sha otgovariash li na niakoi, sha si anonimen li ili kvo

a btw, to ako spresh da chetesh anonimnite, shte ti oshtanat samo temi ot roda, ae na kunki ili ae na kitaec, a ma ti i tiah ne chetesh



Тема Re: Ae posledna tema za izvestno vremeнови [re: AC]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано17.01.02 17:16



eskarina se natujava....mdaaa



Тема ami dvuumim seнови [re: Gama]  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано17.01.02 19:12



ili da pishem sichki anonimni ili hich da ne pishem i chetem anonimni
tova biaha predlojeniata
a tochno shtoto mai she e vtoroto i zatova niama pisha novi temi... shtot na kunki ne cheta a drugo niama za chetene... i ei taka iskam da vidim she uspee li suvsem da zamre... ta togava da si ostane samo az da si pisha tuka... i nikvi kunki nikvi chudesii...

a moe pak prichinata da ne pishat da e che az pishem prekaleno... znam li... she vidim... kakto kazal voaiora

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема Re: ami dvuumim seнови [re: AC]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано17.01.02 19:32



da be, e kvo kat pishesh, to na koito mu prechish niama te chete
ia po dobre si pishi, cheeeee........ sha ti se obidia:(((



Тема Re: Ae posledna tema za izvestno vremeнови [re: AC]  
Авторfsdf (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:43



sdf




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.