Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 22.05.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nashestvieto na anonimnite  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано16.01.02 21:06



mdam
spored Silvestur, zabelejete, niamalo vechni priateli, imalo vechni interesi... sicho hubavo samo shto si mislia che tova e spored Churchil, a ne spored Silvestur

posle se poiaviava tema ot dvigatelite na chata... az se pitam... choveka ot razdvoenie na lichnostta li stradashe ili... purvo se obrushta kum sebe si v mnojestveno chislo, posle pishe tu na kirilica tu na latinica... i chovek se pita ne veche koi?(s kratko i) a koi?(s produljitelno i)... osven tova mi bil/bili FEN... mdam... shti si otvoria klub i posle chlenski vnos i taka... FEN-e, FEN-e, ako ti znaeh imeto niamashe ti vikam FEN :)))... obache evala za staranieto. az ne bih mogul

v posledstvie se poiaviava i oshte edna tema... ot nekav furfaliak pak anonimen... v koiato postva stara tema na nanu izmuknata v gorespomenatata ot FEN-a... s koeto estestveno e ujasno originalen i na chovek ne mu ostava drugo osven da go posochi s prust i da se smee shumno...

ta sled sichko tova az se pitam, neshto kato TS: Triabva li? -- mi mai ne triabva... shto e sichkata taz anonimnost... ot kvo se plashim???

P.S. az mislia da vi poostavia da si anonimnichite za izvestno vreme... ma she vidim... che nogo ima za uchene

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема zemi me, 4y6, za kasier na fenclub...нови [re: AC]  
Автор милk (случайна.......)
Публикувано16.01.02 21:19



pa e ne6to... 6tot az nal iskah da mi naprawqt edin club q milk, q danon, q 4udesko, q ne6to-si-tam-si, det da si pi6a, kolkot si iskam bez anonimnosti, 6tot te me oteg4awat i umorqwat s bezumie... ama tz... nema club...
i e na, pa tuka... pa bezumno... ma hubawi4ko, 6tot poznati4ko... i taka nqkak po ujutni4ko i doma6ni4ko...
iiij... ne6to se razmu4nqh... pak. uh.

milk- ..............



Тема ami v predlojeniata za novi kluboveнови [re: милk]  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано16.01.02 23:42



ima edno predlojenie ot medu da mi se naprai klub
az vikam Izolator da go krustime
ako go napraat she te pushtim i ti da pishesh

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема Re: nashestvieto na anonimniteнови [re: AC]  
Автор Eвeтo (несъществуваща)
Публикувано17.01.02 00:04



Е това е бате АЦ нахакай им го както обикновенно....
сичко да се знае !!!!!!!!ТРЯБВА!!!!!
Ае до скиф след некоя семица.....
да подържаш фронта...и им го нахаквай....докат ме няма.
цунк ...мляс.....пляс...фрас

"Единственно мечтите не са подвластни на земното притегляне"



Тема trugna li bre divaneнови [re: Eвeтo]  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано17.01.02 00:22



xtra
zavijdam
ae i posle she razpraviash nasiakade li e se taka kuravo ili ima nadejda
ae
lek put

i da pinesh edna visokoalkoholna bira za men :))) che tuka sme se spriali na 3.2% i e tupo

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема Re: trugna li bre divaneнови [re: AC]  
Автор Eвeтo (несъществуваща)
Публикувано17.01.02 00:58



Хопс агейн сам аз за бате АЦ да напраиме една барза аритметика.....
така начи!!!
Начало:
Евето пиива 33 бири(ако има паре за толкова де)Х 3.2%=105.6%
Лелеййй мамо направо в отрезвителя ше ме вкарат.......
Надвишавам процените и сичките са за тебе......ше ги джворна на екс...
Ай промис за тебе ...па мое един ден да пиеме 12% Загорка или Каменница...
Мечта на всеки трезво-мислещ хюмън.Хем тънкана хем сигура.
А летоска ше ексираме тъй прочутото съдържащо в 100грама 30% алкохолно опианиаване напитка"облак"(мента и матсика пояснение за трезвенници) това му е майката.....
ако липсва ше вземеме по бутилка Гроздова40% а има и една домашнярка
60 градуса лелеееее пърлеж направо.АЙ чак ми се прииска да си хваня пъта за БГ-то......че тука си е Е.......мамето....еха колко ше е гот ....
тези напитки с аранжимента не Империал в 6 без 10 и яко гюбеци.ХА!
Размечтах се......ае цунк....мляс.....пляс......

"Единственно мечтите не са подвластни на земното притегляне"



Тема ihaaaaнови [re: Eвeтo]  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано17.01.02 03:37



edna biri biri dve biri biri tri biri biri
hubavo e liatoto da budesh na more :)))

eve kak mi se pie kamenitza dushooo... ujas... bahti i ot mrusnite chashi na Don Domat she ia pia... samo da ia ima... pak te nogo mrustni mrustnite im chashi... da znaite... ima edno belo vutre kat che var sa prenasiali... ma ima i chisti... ma az i ot mrustni she piem... samo da e kamenitza... uf

ele pak red ako me zeme na moreto... da me vodi sutrin za ruchichka na centralnia (shtot tam nali za prostaci kat men), i da me subira kum tri chasa predi da sum si napravil banskia na prashki... pak tia neka si odi po raznite guzarski plajove... az si znam de mi e miastoto... osven tova tam moreto e mrustno i bez tui... ta da ne se chustvam vinovno kato ne polzvam kenefa... eh razmechtah se... imashe i edna Viara tam na edno barche na plaja s edni ebati sinite ochi... ma izfurlih telefona :((( nal beh poverval v lubovta... ma ubavi sini ochi bre... samo taia gazina kvo shteh da ia praim... nishto de, ne prechi da i gledam ochite samo

ae pini ti pini
i za men
che azi tuka pochnah da nadigam kolata kato che alkoholna

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема Re: az gi razbiram....нови [re: AC]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано17.01.02 20:16



mdam...daje misla i az da stavam anonimna....Chudish se zashto li? Mi shtoto sa vsichki me znaiat...a i vij - i ti se otkazvash da govorish s men shtoto s malkite e skuchno....i az kato edno malko sashtestvo jaduvashto da si korenspondira s batkovci i kakichki smiatam da stana anonimna....;o)))PP

"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Тема eiнови [re: teddy**]  
Автор AC (Proud Like AGod)
Публикувано17.01.02 23:30



abe vuobshte ne me razbra kato ti go kazah tova
gordeia se sus sposobnostta da se navra v piasachnika s 5-godishnite i da gi organiziram vednaga na bandi, piasachni stroeji i takiva... ot druga strana ako se nabutam sred nepoznati po-vuzrastni minavam za po-goliam...

tova obache ne oznachava che izbiram da sum sred po-malki ili po-golemi ot men zaduljitelno... nai-dobria mi priatel e 2 godini po-maluk ot men... hodeshe s edna 3 godini po-malka ot men... emi pri nai-goliamo jelanie nemashe kvo interesno da si kajeme... sigurno zavisi i ot choveka ma na mene mi se otraziava... mdam... i sred 30-godishni ne se chustvam interesno... sia ne me razbirai pogreshno ne opira do intelekt ami do interesi... dalech ne mislia che niakoi po-tup ili po-umen samo na bazata na vuzrastta... prosto nito mi se govori za purvata mi lubov sia, nito mi se govori za deca, semeistva, rabota i drugi takiva... abe vsushtnost mai ne mi se govori... taka ili inache, nadiavam se mi fashtash misulta

a inache za anonimnostta... i mene sichki me znaiat... e i? ako neshtat da komunikirat s men taka shto tria da komunikirat s men vuobshte pak dori i anonimen

P.S. vsiaka vuzrast si ima chara... ako tursish celenasocheno da si neshto koeto ne si, izpuskash... tova si e moito razbirane

I can c through u. C your true colors Cause inside your ugly Your ugly like me


Тема Re: eiнови [re: AC]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано19.01.02 12:46



mi grabvai lopatkata, kofichkata i sitoto i da hodim da stroim zamaci togava....i shte se biem s piasachni kufteta....moje i s paveta..;o)))

"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.