Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 19.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ae az pak kontra -- da si kajem...нови  
Автор AC (ofte...)
Публикувано22.12.01 01:07



takova
koi go e strah ot mechki da ne odi v gorata
az primerno zatui ne odim na furbolni machove

da tujno e
da gadno e
i da ima otgovorni deto she se izmuknat beznakazano
sigurno na niakoi she mu se vidi tupo v takuv moment da tursi otgovornost ma fakta si e che dokato ne pochneme da tursime otgovornost takiva neshta shte se sluchvat otnovo i otnovo...
da ama tc... kakto kazal shopa (mi neznam)... niama da osudiat niakoi za prestupna bezotgovornost... niama se sluchi da zatvoriat Indigo i nikoga da ne go otvoriat... niama se sluchi da zatvoriat drugi podobni zlovredni mestenca... ne, ne kazvam che e losho miasto... prosto vreme e da razberat tia deto praviat pari ot tova che da poemesh organizaciata na neshto i da osigurish sigurnostta ne prikluchva s naemaneto na golemi, v povecheto sluchai arogantni, jivotni i da im dadesh po edna cherna fanelka deto im e malka s nadpis security...

a inache
nacionalna tragedia - edva li
nacionalen traur - edva li
neshto tujno - da
neshto za da ne se povtaria - sushto edva li she stane... tova e to
ot tuk natatuka samo tova e ostanalo --

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)


Тема мданови [re: AC]  
Автор Amonyak (NomaD)
Публикувано22.12.01 01:13



Его-то ти не знае предели...

Редактирано от Amonyak на 22.12.01 01:14.



Тема mulchiiiiiнови [re: AC]  
Автор Rhea (проф. лъжкиня)
Публикувано22.12.01 01:15



razbira se,che shte e nacionalen traur milichkoto mi,zashtoto ima nema vreme i shte se povtori kakto stana i s Eleonora i s drugoto momche ,koeto go ubiha pak v diskoteka... mamka mu...rabira se,che shte e nacionalna tragediq,zashtoto kogato neshto takova stane trqbva vsichki da sme zaedno ,a ne da mahame s leka ruka ...

usloviqta v Indigo bqha ujasni...tova e prosto edno parcelche zagradeno s metalni prutove i golqmo platnishte otgore kato zaslon...basi tva ne beshe diskoteka...tva beshe bunishte... i kato si pomislq kolko deca hodeha tam...

tva sa 8 jivota ...... i hilqdi neosushtestveni mechti...

Редактирано от Rhea на 22.12.01 01:17.



Тема Re:Reahнови [re: Rhea]  
АвторCrash* (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 01:33



Напълно съм съгласен с тебе Зори,това си е национлна трагедия и още как и най-гадното което е че това са деца още 12-13 годишни. Просто ужасна картинка е !



Тема Re: мданови [re: Amonyak]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано22.12.01 02:19



nali tria po neshto da si prilichame s teb

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)


Тема prevod v efirнови [re: AC]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано22.12.01 02:39



..................... e minuta malchanie se razbra...
sad but true :(

mmm takova...
nachi mnogo mi se iska da popitam
sia malchim i trageduvame, shtoto stava duma za hora ili shtoto stava duma za BG-ri ili shtoto povecheto jiveete na pod 10 km. ot tam ili...?

estestveno pak shte se nameri niakoi da me razbere pogreshno, no az da si kaja... LICEMERNICHITE!

ne izkluchvam da ima i iskreni, no pak ne prochetoh tolkova zagrijeni temi kato pukiasaha kolko tam hora i amerikanci v WTC... dokato ne vi vidia posurnali seki put kato se sluchi neshto gadno niakade na hora ne iskam da vi gledam licemernite fizionomii... estestveno i na tova imate pravo... ma i az imam pravo da vi kaja che ste licemeri, nali taka... tui che kakto az ne vi se surdia che ste takiva i vie ne mi se cupete che vi go kazvam... eto nastana mir i licemernichene

i shto v takiva situacii vinagi purvia priziv e za traor, za minuta malchanie... neka e minuta kreshtene... dobre che ne bilo taka vinagi s bulgarite inache sia da si govorim na turski i da imam malko po-malko koja po sebe si...

ae ne ochakvam da me razbere niakoi

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)


Тема Re: Abe ja...нови [re: Rhea]  
Автор futbi (otminavasht)
Публикувано22.12.01 02:51



Ae stiga gluposti be... Nikva nacionalna tragedia ne e. Vie tuka kato chuete che umreli tam 7-8 i go pishe po vesnicite i vednaga minutki malchanie. Shto za prostotija e tva. Mi vie po taja logika trea po edna minutka vseka sutrin kato stanete i vseka vecher predi da legnete be ? A... pravite li go ? Pravite go drug pat. Sja tuka da se pokazhete kato mnogo dobri dushi ili tam neshto ot sorta. KUR. Vseki den umirat hora.. Tva e chast ot jivota. Edin v diskoteka... drug v kenefa... treti bil ubit ot mangali i tn. Stiga tolko. Puknali i tva e. Sja kvo da napravim. Dneska puknaha poveche ot 7-8 deca v Afrika. Za teh ne vi vidjah da malchite. Kvo kato sa cherni...i te sa hora (spored nekoi de) . Kat malchite malchete za vsichki ! S drugi dumi ne trjaa da si otvarjate ustite. Ama tva e samo moe mnenie de. Az ne che iskam da kazha che ne ste pravi inache

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема ae i za men minutkaнови [re: AC]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано22.12.01 05:23



takova nali seki tujen povod zaslujava

mdam
neska za sek da se prEbia s koleloto... taka de padnah edin put i vtoria shteh da se totalno zamajem
ma kvo da praim
navun sniag vali az kolelo karam
ma tova e to
i tova me podseshta da kaja... shtoto imashe edna podobna tema
nachi ne karam kola za $35,000
karam kolelo za $75
ne nosim drehi za $2,000
nosia si mi gore dolu... $50-$60 po mene... popravka nema i tolkoz nai-nogo $40
sichko sum si kupil na namalenie
aaa i drugoto - nosia dunki i fanelki celogodishno
i hodia s maratonki
ne pritejavam nito edin gram zlato
nosia Casio deto daje ne e kupen a e nameren
ostanali neshto drugo...
aaa i takova ot 3 godini sum na miasto kadeto ne sum se chustval nishto drugo osven neshtasten, koeto nenavijdam, i koeto mechtaia da napusna...
kato dobavim i che edinstvenoto neshto, koeto me e pravilo shtastliv, i koeto sum jelal prez jivota si, go zagubih mislia, che si zaslujih pone edna minuta... to kato se zamislia... da beh se prebil... tova deto go imam taka ili inache ne go cenia...

ae sia minutka malchanie.................................
shtoto ne stia che sum tolkoz neuspial mi neska na Db Design se izdunih...

P.S. na spechelilite chestito na mene... mi vikat che i az sum chovek
uf shtiah da zabravia - ne pritejavam nikakvi mobilni ustroistva... za GSM da ne govorim... dvijimoto mi imushtestvo se ogranichava s komp... daje monitora ne e moi... i okolo stotina predimno piratski CD-ta

ot tuka nadolu izrazete suboleznovaniata si...
|
|
|
V

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)


Тема Re: AC,,,piseнови [re: AC]  
Автор futbi (otminavasht)
Публикувано22.12.01 05:31



Mi to tva makedonkata (giver) se hvali che imal kola za 35 000 $ i kolko mu bili skapi drehite be. Nali uzh ti e prijatel be ? Az samo mu kazah za pari da ne mi govori i "skromno" go otvorih che finansovo vinagi shte e po nazad ot men. Kakavto iska da e . Hirurg bil....da mu operiram ustata stava samo...deeba i vashlioto makedonski deeba. Mi tapo kopele sja kvo ?
A da ti kazha... Kakav lap-top si kupih brat mi... ne e istina nachi. Kasa nervi. Chudja se deeba sja za kvo mi e tva domashnoto PC . Ama chestno...mnoo sam dovolen. Utre cha mu blasna i Norton Antivirus 2002 i sam pushka !!!

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема abe futнови [re: futbi]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано22.12.01 05:35



abe i dvamata si merihte pishkite
nedei se izmukva sia
az kazvam i moito polojenie
da se znae
takova
nali beshe pisal predi vreme niakakva tema da ne se lujeli jenite po men
ei na i az napisah
da se znae bre... mi... ne moe inak

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.