Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 19.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ama spoko be givнови [re: Gama]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 15:47



Aaaa ,az ne znax che si tam.Az se pribiram na 5 januari ako tuka ne stane neshto s nikoi samolet .Tia americancite sa se podplashili mnogo jako .nema da izlizash ot Uder-a tam i legla si imame:)

giver



Тема Re: ama spoko be givнови [re: giver]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано19.12.01 16:06



mi to i az sum se podplashila s tia samoleti, ama nema nachin, sha se leti:))
ae nachi moje da se zasechem niakude pod masite



Тема Re: emiнови [re: giver]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 19:47



Muwahahahahaha... doktor Alex . Vse na Alexi popadam deeba ... sja pa doktor. Trjabvashe da go napishesh za da se posmeja. Moje i diktor da si ama sas sigurnost si doktor na ednokletachni organizmi samo. Ti za poveche akal njamash be marda. Ebati jalkia deto si...i da psuvash dazhe ne mojesh. Samo edni i sashti dumi povtarjash tuka ot tri dena. Ae pak pishi ama ne sa povtarjai

A, doktore... onia s hemoroidite kakvo atana ... izlekuva li go ??

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: emiнови [re: giver]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 19:53



a doktore..... zabravih dokade ti stigat poznaniata . Javno dosta znaesh za Oslo shtom se izkazvash taka kategorichno ! Dano za profesiata si poveche da znaesh... ili ti lekuvash vsichlo s kopriva ?
he he... za nishto nev stavash doktoreeeeeeee.. dazhe i da se drakam s teb mi e skuchno

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: tihнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 19:55



Dreme mi na kura .... da se ebe v gaza sas skalpela togava.

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: emiнови [re: giver]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 19:58



Mango, ti kato si makedonec shto ne ti e machno za Makedonia ami za Balgaria sa natiskash be marsho. Nali tam ste mnoo otvoreni i vse kreshtite che ne ste balgari be cirei gaden

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: xexe...нови [re: giver]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 20:00



bezrabotni... he he... sega i finansovo li sha se sravnjavame be doktore. Po vsichki paragrafi ta bija makedoneco.... Zapomni...PO VSICHKI ! Ti prodalzhavai da si mislish che sam shiban muzikant... he he he

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: xexe...нови [re: giver]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 20:07



A tva makedoneco tap za samoleta ti go napisah zashtoto kato jiveete v chuzhbina i se vrashtate za BG. vsichki ste edin dol drenki. Mislite se za goljamata rabota i v samoleta piete i se pravite na bogati i mnoo otvoreni ... s drugi dumi vikate "E sja si otivame dolo i ebavame maika, shtoto sme koi znae kvo a dolo onia umirat pravi" "Nie tam sme care" 15 godini mi e omraznalo da gledam edno i sashto. Golemi maje koito njamat akal za 2st. V Balgaria ima kade kade poveche ot teb ! Ne se zabluzhdavai i si misli che si velik samo shtoto ne si tam ! I ne mi vikai che ne e taka zashtoto mi e poznat balgarskia nachin na mislene. Mislite si che kato ste navan i si otidete v Bg. vsichki jeni edva li ne ne vi padat na kolene... Tva e mnogo..a ma mnoo prostashko. Ae cirei... vizh si kakvo si napisal v parvia si posting i nai-veche vizh kak si go napisal . Samo az ti hvanah tapashkia nachin na mislene !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: yo Gamkeнови [re: Gama]  
Автор futbi (влюбен)
Публикувано19.12.01 22:23



E kak... ta AC mi e tainia ljubovnik be..... dano samo Forci da ne vidi tova !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: yo Gamkeнови [re: futbi]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано19.12.01 22:43



xexe ti ako vidish forci kak se e razpisal i men sha pochnesh da psuvash sigurno

Редактирано от Gama на 19.12.01 22:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.