Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 23.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема До всички приятели и познати!!!нови  
Автор eveto-teva (seriozna)
Публикувано04.12.01 02:15



За отрицателно време се привързах към всички вас приятели !
Но аз смятам че е редно или по-скоро правилно да спра до тук.
Едва ли някой ,ще се заинтересува от това че още един ник ще е в по-малко!
Едва ли всички приемат нещата толкова навътре колкото мен,
още повече че никой от вас не ме познава в реалния живот ,аз също не ви познавам но за мен е важна духовната близост която никога преди това не откривах.
Опитах се да бъда нещо във вашите очи , но през цялото време бях просто наивна като си мислех че за всеки означавам това, което вие означавате за мен. Някои се подиграха с мен, други бяха искренни ,трети бяха приятелски настроени, четвърти ги дразнех и т.н.................
Не критикувам никой, не търся винна във никой, просто искам да ви кажа че ще ми бъде много тежко без вас!
Дори сега когато пиша сълзите ми се стичат.
Срещнах много красиви хора но срещнах и тъга.
Може би и аз съм ви наранила с нещо и точно заради това ви моля да ми простите!
Не искам да прозвуча отегчително ......................
Просто исках да кажа........
Сбогом !
Обичам ви!
Винаги ще останете в моето сърце!



Тема до.....еди коя синови [re: eveto-teva]  
Автор!!Maйлo (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 03:00



Баси.......прочетох това и направо не вярвам на очите си.Вече започвам да си мисля че не съм добре.Или може би вие не сте добре!!!!!!!!!!!!
Като казвам вие не искам някой да си мисли че искам да засегна специално него.Искам да ви предупредя че всяка прилика с лица и събития е случайна.Издателството на Майло не носи отговорност за това!!!!!
Баси..та с две думи какво съм виновен например аз че някой е приебал еди кой си.......не ме интересува как и защо тоя някой е приебал едикой си.......интересува ме защо едикой си кат е преебан или преебана защо ще преебава мене?Това е живота ли?Ами тогава май няма нужда от секс.Имам предвид за оня секс който всички ние търсим след дискотека след поредния купон или след поредния масур или поредната магистрала.Че ние постоянно се ЕБЕМ.После секи вика е що мене ме преебаха.МИ как бе....не усещате ли удоволствието.То всъщност може би вече е някво притъпено чувство,нещо което не ни прави впечатление........преебаването имам предвид.Тва е гадното.....да те ебат и да не чувстваш.........Хех знаете ли кво....не искам да пиша просто си мисля...за пореден път че на някой хора тука им има нещо.
Защо влизат такива хора беееееее
Защо съществуват
Защо ибават майката на пейзажа
Верно че живеем в болно време
Стегнете с е малко бе
Покрай вас вкарвате другите в батака
Дайте да предложим на некой от тези който са създали този чат да направят некой специални стай.Например:
Стая за преебани.
Стая за такива който искат да преебават.
Стая за хора с умственни дефекти(бавно развиващи се).
Стая за отворени.
Стая за по-отворени.
Стая за най -отворени.
Стая за нищасници.
Стая за щастливци.
Стая за изнасилвания.
Стая затвор.
Стая ....на плаж.
Стая сутерен......
Стая първи етаж......
Стая трети етаж......
Баси....:)))))))))
хахаххахаххахахаххаха
ако знаете кво ми е смешно
според мене лично тоя чат трябваше да съществува само ..най-много една година.Той беше,подчертавам беше.....толкова красив....ама само в началото.
ПОсле кво стана и аз незнам
хем секи ден бех вътре а в един момент и аз самия не мога да си обясня какво стана.Едва ли някъде другаде съществува такъв чат..казвал съм го хиляди пъти.Но,нещо стана....развали се...не се сърдете не искам да ви засягам..май всички го развалихме.Някой може да не мисли така
Няма друг такъв или поне няма такъв какъвто беше
В началото всичко беше толкова чисто и откровенно.После както е и във живота се появиха некой допълнения.Не говоря за простотията.......аз лично да ви кажа винаги съм я подкрепял:)))
Става въпрос че тук не е за сериозни неща...тук е за простотий койт може да пише да пише да прай купона се ще се намери как.А тези който не могат да гледат.Закво трябва да се създават интриги закво трябва да се плюем?Добре....едно 65 процента от хората в чата са се виждали и на живо.Искам да ви питам еднакъв ли е чата преди и след срещата ви наживо.Какво става тогава.Това което стана сега.Мисля си понякога че ако нямаше такива срещи щеше да е по яко.Все пак щехме да се преценяме по това кой къв е само тука.Незнам за сега ама преди беше яко.Никой незнаеше кой с кой говори кой има от другата страна на жицата.Тва е мое мнение де.Аз мисля така.Мисля така защото виждам кво става.Преди нямаше бизнес.Имаше обща.Оная стая "Обща".ПОнякога влзиам там...няма никой.А там беше създаден чата.Преди в другите стай нямаше никой.Всички бехме в обща.Нямаше лична.Всеки пишеше квот си иска на обща:)))))
Хубаво беше чесно.После се появиха личните........срещите.....другите стай......и накрая това което е сега
Десетки хора отказали се от чата.Сериозни чатъри.Хора който 12 часа от денонощието беха тука или дори и влязли за 10 минути се помнеха за цял ден и цяла нощ......
Къде е Довал,Авантюра,Оджин,Солей,Карина,Еми,Джей 63..................знаете ли колко са.
Беха много
Сега кой влиза.................некви интриганти.Е знаете ли има и свясни хора ,но те май не се забелязват сред мръсотията.Сред интригите.Сред боклуците.....
Не искам пак да питам защо стана така.......няма кой да питам.......вече не искам да питам..................

Говорех за чата........който не ме понася.....да се изнася:)))))
аз си обичам чата.......не ми пука за другото
Срещайте се..........
аз и след 2 години пак ше бъда тука
просто ако онва дето беше прди година се беше запазило сега щеше да е уникално.....................
но,и любовта ми към моята жена ако се беше запазила сега щеше да е уникална:))))))))))
хахаххаха
тва в кръга на шегата
е тва е ......май стигнахме докрая
как се излиза вие знаете


Който спи с кучета става с бълхи...............



Тема nachi se reshiнови [re: eveto-teva]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано04.12.01 03:55



mi dobre pravish
vupreki che shte mi lipsvash na men lichno... shtoto sme u edin giol i si razbirame govnisha (eh ama obektno se izkazah)

znaesh li... budizma spored tova koeto znam se vurti okolo ideiata za srednia put... inache kazano nai-dobroto e da si v sredata... nito tvurde takuv nito tvurde onakuv... ta tova i dobrata BG prikazka "Ne se zarichai" ti go kazvam shtoto mislia che e po-dobre ako iskash da namalish net-a ama ne da go spresh... mdam... emi tova e... znaesh maila... znaesh i drugi neshta... znaesh che sme u edin giol... ako ti se priiska prikazka (osobeno na tupite sum im mnogo dobur)... az sum tuk.

Trying is the first step towards failure. (Homer Simpson)

Редактирано от AC на 04.12.01 03:59.



Тема Re: до.....еди коя синови [re: !!Maйлo]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 10:18



eiiii, mnogo poznato ...mnogo...Da..razlichno beshe. No beshe i razlichno kogato bjahme deca vangelski. Tezi vremena njama da se varnat !
Az na kogo govorja che ima mnogo izmet v chata , a ? Ne naprazno pusnah temata !!!
No nekoi hubavi neshta spomena tuk ti za staroto vreme...kogato ne se znaehme

Moje bi e vreme da si napravim drug chat. nov chat ? Znam li...ili pak primera na eveto i az shte trjabva da posledvam !



Тема Re: до..... vangelнови [re: !!Maйлo]  
Автор BANG (Една друга)
Публикувано04.12.01 10:32



Совите не са това, което са........
чата... още по-малко.........

P.S. и от клубовете ще изчезнем скоро май...мдам....

BANG


Тема Re: до..Вангела и Евинови [re: !!Maйлo]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано04.12.01 11:34



Вангеле, просто не осъзнаваш колко верни неща си написал. То как и да осъзнаваш де? Хех скица безподобна!
Сега сериозно. Чатът в който влизаме и оставаме дни и нощи от нашия кратък живот е едно прекрасно място. И знаете ли защо? Защото хората които влизат в него го правят такова. Какво като има недодам добросъвестни играчи? Да не би в реалния живот да ги няма? Е, какво, и от него ли ще се откажем?
Не това е подходът според мен. Не е това. Народът казва много мъдро: " По-умния отстъпва". Аз бих добавил обаче - Не винаги!
Ако не отстояваме правото си тук да водим цивилизован диалог, да споделяме кво ни боли, да се обичаме без да се събличаме, хех, дали ще можем да го направим и в реалния живот?
Иначе нашия чат, в чието бъдеще аз определено вярвам, е богат и пъстър с всички: по-ежедневни и по-крайни. Богатството на обществото е в разнообразието на индивидите не в тяхната унификация.
Ето защо Еви, дълбоко се надявам да преоцениш позицията си се върнеш при нас, хората които те обичат. Ние имаме нужда от вибрациите на всяко приятелско сърце.

Трябва ли? Трябва !!!


Тема Re: До всички приятели и познати!!!нови [re: eveto-teva]  
Автор пoпътeн вятъp ()
Публикувано04.12.01 11:45



Защо? Заминаваш ли за някъде

Редактирано от пoпътeн вятъp на 04.12.01 11:45.



Тема Re: До всички приятели и познати!!!нови [re: eveto-teva]  
АвторБAPБAPOCCA (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 17:04




nikoj nemoje da opoznae sweta okolo sebe si...
ili
wsichki wzaimno priwlichashti se neshta se otblyskwat sys syshtata nezawisima sila edno ot drugo...
ili
prekalenoto samootdawane na neshto te izstrelwa w poleta na bezgrijnite samowliubeni krasoti koito nikoj nemoje da poeme ot silata na dushata...

ili
......



Тема Re: До всички приятели и познати!!!нови [re: eveto-teva]  
Автор Miky_angel (прелитащ...)
Публикувано04.12.01 22:19



Zaslujava li si zaradi edni koito se podigraha s tebe da zareje6 i tia koito durjat na teb ? V 4ata ima vsiakakvi .... kato se zapo4ne ot kompleksari i se stigne do nahalni i samouvereni .... naistina vsiakakvi , no az mislia 4e ne moje zaradi ednite da stardat i drugite.
Nadiavam se 6te vzeme6 pravilnoto re6enie ako izob6to pro4ete6 tova ne6to niakoiga.

Faith no more


Тема Re: До всички приятели и познати!!!нови [re: eveto-teva]  
АвторDalia (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 10:20



Imalo i svestni hora tuk




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.