Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 04.07.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za zivota i sebeotricanieto...?!  
Автор Zedikus Zul Zornarder (4etiribydabar4e)
Публикувано27.11.01 21:26



Shte mi otgovorite li na edin vypros? Za kakvo sym se rodil? S kakvo moga da sluza na tozi svqt, pri uslovie, che ne otkriq nishto i ne stana prezident ili neshto takova? Mnogo mi e interesno. Spored men poqvil sym se samo i edinstveno zashtoto, nashte sa reshili, che veche sa gotovi da poemat tazi otgovornost da otgledat nov zivot. Zivot, kojto samo shte zamyrsqva, ogorchava, moze bi i da obicha, no ne vqrvam v tazi duma mnogo mnogo. Moze bi za da napravi nqkoq shtastliva, no moze i da q dokaram do samoubijstvo:)) Mnogo me mychi tozi vypros.

Poznavam minaloto po-dobre ot nastoqshteto, a bydeshteto po dobre ot teb!


Тема Re: Za zivota i sebeotricanieto...?!нови [re: Zedikus Zul Zornarde]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано27.11.01 21:35



Родил си се за да си правиш кефа.
Или с по-официални думи, щото да не прозвучи грозно горното - роден си, за да си доставяш удоволствие.
Но това, предполагам, нищо не ти говори, защото никой не може да ти каже за какво си роден, докато не го усетиш сам :)
Освен това в главите на хората е набито, че нямат право да са щастливи когато други край тях страдат, и с усмивките им веднага изплува чувството за вина.
Ама какво да ви правя...
Аз си гледам кефа и толкова, пък за друг не отговарям.



Тема Re: Za zivota i sebeotricanieto...?!нови [re: medusa]  
Автор Zedikus Zul Zornarder (4etiribydabar4e)
Публикувано28.11.01 06:48



greda:)))

Poznavam minaloto po-dobre ot nastoqshteto, a bydeshteto po dobre ot teb!


Тема ia paaa ti.... ne e istinaнови [re: Zedikus Zul Zornarde]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано28.11.01 09:37



leleleeeee ot de se poiavi bre chovek
nai-nakraia kato che niakoi she moe da me razbere
ia hodi procheti temata mi za istinskata lubov... niakade po-nadolu

heh i az ne moga da priema che smisula mi e da pravia kef na nashte... a gi obicham... ama chak pak smisul na sushtestvuvaneto mi???

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.


Тема heh meduнови [re: medusa]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано28.11.01 09:46



ti mai pak si napulnila chashata
i sia otrichash che napolovina prazna

ako sichko beshe do kefa niamashe povecheto kefski neshta da sa, kakto kazvashe givera, nezakonni, nemoralni, ili ot tiah da se debelee...

abe mastrubiraneto e kef ama edva li pridava poveche smisul na jivota na praktikuvashtia go... ili pak pieneto... edna moia lubima kefska rabota... mojesh da si propiesh jivota i kvo... tova li mu pridade smisul...

ako pita mene niakoi... e lubovta, dobroto, tova koeto sledva sled smurtta... ma mene nikoi ne me pita... shtoto se okaza che sum niakakuv otnesen mechtatel... za smetka na tova sichki nemechtateli sa se vpregnali da me prizemiat... deeba i 30 milimetrovata...

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.


Тема Re: Za zivota i sebeotricanieto...?!нови [re: medusa]  
Автор mareto (диване)
Публикувано28.11.01 15:08



хехе басси непокиста трябва да е човек щом е на принципа "гледам си кефа, пък за друг не отговарям ".Ами то кефа по принцип е свързан с някой, нещо и прочее и мисля , че като си правиш кефа малко пот малко трябва да поемаш поне грам отговорност за тоз който е допринесъл за тоз кеф .

Приятен ден



Тема Re: Za zivota i sebeotricanieto...?!нови [re: Zedikus Zul Zornarde]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:37



E ne ! Tva beshe veche varha ! Rodil si se za da puknesh kat kuche..kak za kvo. Ako razbirase ne vervash v prerazhdane i takiva gluposti ! A tva tam deto si go napisal " da napravish njakoja shtastliva " ?? Dalboko se samnjavam britched...pone ne i ako si v tova sastojanie kato ste zaedno !!! Ne me razbirai pogreshno...sigurno si gotin pich i tn. no temata beshe tapa ! Ne che si zadavash tozi vapros a che pitash tuk tova. Mislish li che njakoi ot drugite tuka moje da ti otgovori n tozi vapros ??? Sja shti kazha neshto: OT horata koito vlizat tuka 70 % sa palni darvari (taka che kav otgovor ot tjah ochakvash). 20 % sa pod 18 godini (te oshte ne mogat da ti otgovorjat dori i da sa umni..prosto ne sa imali dostatachno vreme da "razberat" ), 6 % sa v USA i sa zabravili ili da chetat ili da pishat balgarski i samo vlizat v kluboteta zaradi nostalgiata (taka che i tjah izkluchvame), 3 % izobshto njama da vidjat tmata ti a ostanalia 1 % (kam koito spadam i az) i da znajat njama da ti kazhat !



Тема Re: Piper palnenнови [re: AC]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:42



Ne za da pravish kef na vashte be. Nali sam ti kazval che tvoeto sashtestvuvane e prosto edna goljama GRESHKA !!! BIG MISTAKE !!!



Тема Re: Za zivota i sebeotricanieto...?!нови [re: futbi]  
Автор Zedikus Zul Zornarder (4etiribydabar4e)
Публикувано28.11.01 16:34



E hubavo de, glupav sym, pechen sym, ama kakvo obshto imam s teb, osven smyrtta! I tq e naj vazna ot vreme na vreme. Znachi si prilicame poveche ot kolkoto kucheta kato koito shte puknem!

Poznavam minaloto po-dobre ot nastoqshteto, a bydeshteto po dobre ot teb!


Тема Re: Piper palnenнови [re: futbi]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано28.11.01 17:02



futbi orientirai se molia ti se po koi temi mi se govori s teb i po koi ne... na niakoi temi ne mi e do bazik pich...

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.