Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 22.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема та за купона...нови  
АвторCrash* (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 04:42



Начи ще се радвам този който чете това в момента да остави поне един любим изпълнител или група а може и песен за да няма после разочарованиТака улеснявате и мен с ващи желания после които ще имате на самият купон


P.S Дано само някой от вас не си пада по афганистанска народна музика щото едва ли намеря нещо от сортна на Ben Laden тупан -текно кючек(remix version)



Тема Re: та за купона...нови [re: Crash*]  
Автор pixel-che (невинна съм)
Публикувано14.11.01 12:22



heheheheheeeeeeeee

...


Тема Re: та за купона...нови [re: pixel-che]  
Авторeveto-teva (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 14:34



crasholini za mene iskam edno parche na TESS -Justifi my love ,nishto che sha me niama ,sha me yvajish nali hehe znam si az
ae i do skif



Тема Re: та за купона...нови [re: Crash*]  
АвторEми-Гaби (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 15:56



Ами Краши много се радвам че ти точно ще се грижиш за музиката знам че ще бъде готино:))))Аз лично залитам по техно но умерено:) Знам ли вкяка музика си има чар:)))



Тема За афганска музика нямаш грижи.....нови [re: Crash*]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано14.11.01 16:24



изпълнявам на живо.
Калашник, Картечница, каквито искате инструменти.
Само с патроните съм закъсал.

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Re: та за купона...нови [re: Crash*]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано14.11.01 17:13



Крашче и аз ше донеса малко музика...
ше пекна някой и друг диск;-))

Няма милост!!!


Тема Re: Eveнови [re: eveto-teva]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 20:22



Mi sigurno shta uvazhi da ti kazha . Shtom imash nuzhda da te uvazhat....kolko mu e ...



Тема Re: та за купона...нови [re: Crash*]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 20:29



Crashi, abe hubavo e che shte pravite kupon i tn. ama ponezhe v chata ima mnoo pensioneri ta iskam da pitam....za tjah shte ima li otdelna staja s specialna muzika ? Shtoto az nachi kato gledah snimkite ot minalia kupon ...basi maitapa...njakakav s bjala brada i gsm na kolana (ot tva po selsko njama mezhdu drugoto) se razmjata po dancinga i se misli za playboy of the year ! Tuka po zavedeniata ima vazrastova granica. A vie trjaa da napravite takava ....Nad 40 godishnite njamat rabota tam !!!




Тема Re: та за купона...нови [re: futbi]  
АвторDalia (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 23:08



priatelche,kupona e za vseki.Ti li ste opredeliash koi da hodi i koi ne.Ne moje vsichki da sa PLayboy kato teb.koito durjat GSM-a si v malkoto si djobche na markovite si dunki.Sorry za dumite priatelio ma taka si mislia.Vse pak koito iska moje da otide,a tova za vuzrastovata granica mislia che i na teb skoro ste ti doide vremeto kudeto ste te puskat samo da igraesh bridj v niakoi moderen norvejski pesnionerski klub.

S mnogo obich i priatelski chuvstva:Dalia



Тема Re: та за купона...нови [re: Crash*]  
Автор Okтo ()
Публикувано14.11.01 23:26



Краш, братле, само не забравяй да сложиш малко качествено електронно в торбата с дисковете. Имам си една свирчица, не мога горката да я оставя цяла вечер да страда без да й се чуе гласа...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.