Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 28.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ... секретарка, ли?! - Не, мерси! Не искам!нови  
Автор милk (случайна.......)
Публикувано21.07.01 10:25



Сигурна съм, има над 500 учебника по бизнес-администрация; още толкова по бизнес-кореспонденция; стотици курсове за бизнес-секретарки; и още еН-пъти по толкова специализирани езикови курсове - все необходими и безкрайно полезни, било то за начинаещата секретарка или за залязващата такава.
О, извинете, сега е модерно да се казва "оffice-manager".
И всичко това е прекрасно, обаче, питам аз: "Защо, по дяволите, няма един наръчник, дори един, шибан, проклет наръчник за това, как една секретарка да умъртви шефските щения още в зародишно състояние?! Или още по-, как да абортира женските си полови белези за 8 работни часа, и после пак да си ги осемени наново... И също, если вече има наличие на щения, как на свой ред да избегне шефските домогвания... И накрая, в случай на такива, как да реагира?!"........... За по напреднали фази не ми се мисли, че изпадам в нервна криза и почва да ми капе косата... То колко коса тея дни ми окапа... ужас.
Та по същество:
1. Човек не знае откъде ще му излезе късмета, или иначе казано, откъде ще дойде злото. Моите документи попадат на бюро на шеф, благодарение на съвестен чатър, който ми влиза в положение, че търсенето на работа, перманентното търсене на работа е безкрайно уморително и подтискащо.
Thank you Tolki.

2. Шеф бил ценител на женската красота. Мен ако питате, шеф е консуматор на женската красота; ама айде да отдадем разминаването в определенията и значението им на принадлежността на различните полове и на разликата в ЕГН-тата.

3. "От утре си на работа", казва; и аз толкова се зарадвах след еН-брой месеци търсене на работа, че чак забравих, че изкуството да чакаш е в тва да не бързаш... И по възможност да преспиш, защото утрото е по-мъдро от вечерта... Пък аз дори не спах, ама причината много уважителна, състоятелна и важна, демек емоционална такава...

4. Шеф също така казва "Вие всички сте ми деца"... И питам аз, дали ти Шеф, който имаш две дъщери и една прекрасна кучка лабрадорка , та дали в прилив на нежност и сексуален подем в сряда по обед, например, можеш да си позволиш да се опитваш и да ги целуваш, както ти казваш "хууубааво"?!... Индийците на това му казват "дълбока целувка между любовници", информативно, само...
Или например, да целуваш дясната си ръка В. и лявата си ръка Р. - добри са момчетата, свестни... ама, докога ли?!- 'щот' бързо попиват.

5. Що за гротеска е 120-130-килограмов шеф да налети на 57-килограмовата си секретарка (плюс обувките 60)... Ми, той ш я размаже като тапет, бе! - мама му и мазен, гнусен, мръсен тип!

6. И въобще, що за гротеска е шеф да налита на секретарката си?! - ми тва да не ти е Америка, бе!- Там за едното "колко си секси" - и си решават финансовото състояние за години напред... а тука... если ти платят квот си си изработил преди да напуснеш - си доволен!

7. Също така, е смешно перверзно да си мислиш, че за 350 кинта можеш да имаш секретарка, сервитьорка, душеприказчик и любовница... ми няма начин бе! Пък и не ми влиза в задълженията да съм съм последните три. И не искам.

8. Колкото повече време от сряда, толкова повече искам да разпоря мазното, обло шкембе на още по-облия ми екс-шеф и да го обеся със собствените му черва от балкона на собствения му офис... Господи, каква гнус...

9. Е, как пък можа точно на мен да се случи?! И благодаря ти Господи, че не се е случило всичко дето е можело да се случи. Да.

и.......... take care.

милк



Тема Re: ... секретарка, ли?! - Не, мерси! Не искам! [re: милk]  
Автор Megan (драка)
Публикувано21.07.01 10:43



милки, бе, ела да работиш при мен ))))))
моят шеф е опериран от подобни щения ......



Тема Меган, если...нови [re: Megan]  
Автор милk (случайна.......)
Публикувано21.07.01 10:46



е ш дойда.
само да не е обратен, щот обратните много ме харесват и се замислят.... да.

милк



Тема Re: Меган, если...нови [re: милk]  
Автор Megan (драка)
Публикувано21.07.01 10:49



хихихихихихихи.
не е бе. не е.
май.сигурно.най-вероятно.



Тема Re: ... секретарка, ли?! - Не, мерси! Не искам!нови [re: милk]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 11:07



OOO bulka, иии какви убави раути прикааш - зема да стана шеф ли и сикритрарка си назнача.. ))

С усмифкъ ggghhhjjj



Тема ех... колежкееееее!нови [re: милk]  
Автор ДжoДo (мамито)
Публикувано21.07.01 13:44



"Тежка е царската корона! Блазе му който я носи!"
знайш ли го мама тоз лаф!?
или другия...
"Като стане много хубаво, оглеждай се ог къде ще те трясне лошото!"
мдам
... кво ли да кажа.... и аз съм "офис мениджър"!!! (боже мой, ква простотия!!!) - нископлатена, висококвалифицирана слугиня на някакви си простаци, които са под средното ниво на елементарния интелект!
... добре, че поне нямат такива "щения" по мой адрес... иначе нямаше да ме познават от преди доста години!
Обаче това не е достатъчно основание да съм доволна - ти знаеш! разказвала съм ти, мама..... ДОВЕЛИ СА МЕ ДО ПЪЛНО И ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! Откъснаха ме от нормалния свят на хората, с които можеш да разговаряш за нещо смислено (добре че сте ми вие!). Затриха ми самочувствието на човек, който МОЖЕ... И какво ли още не..... ама трая! ТРАЯЯЯЯЯЯЯ! Щото иначе трябва наистина да легна и да умра от глад......
А теб как да те посъветвам да траеш, като още не ти е започнал живота....
МАХАЙ СЕ И МУ СЕ ИЗПЛЮЙ В ЛИЦЕТО НА ТОЯ ГАДЕН МАЗНИК!
ТВА Е!



их начииии.......


Тема джоееееееееее...нови [re: ДжoДo]  
Автор милk (случайна.......)
Публикувано21.07.01 13:57



да бе, как ш плюя... тя отровата змийската... скъпа, па и малко...
ми да.
искам да съм сервитьорка - с бяла ризка и черна поличка! ех...
цунк.
и пак.
и пак.
и още.

милк



Тема Re: ... секретарка, ли?! - Не, мерси! Не искам!нови [re: милk]  
Автор pipilotes (bezogled)
Публикувано21.07.01 20:47



Mljako,taka e pile,v tursene na rabota se sbluskvam postojanno s bledni liude,ubejdavashti me ,che taka s "rogata napred" ne mojeeeeee-trjabva da se majem jako i to ne kato maslo,zashtoto kato e zamruznalo trudno se maje,a kato margarin-po vsjako vreme se maje ,za vseki vkus,makar i nabluskan s konservanti-to si e za negova smetka;))
I az si tursja rabotaaaaaaaa.Ne sum popadala do sega na takiva nezabravimi prejivjavanija,za koeto mjatam dulboki pokloni na shefovete si,no mi se shte da rabotja neshtichko iziskvashto tvorchestvo,razlichno,nerutiino(mmmmm che hubava music slushammmmmm-mmmmm).Da avzema da si metna CV-to tuk ,ta toku vij njakoi tursel tochno men.E ne sum maznishki uhilena i sposobna da blakam za kakvo li ne,no puk mi se raboti serioznishe.......mdam.
Ta taka mljako,........puk servitiorche.......hm-iska ti se da te poshljapvat tuk&tam:)))?
Ares s rogata napred i kakto kazva mother Djo-tam sledvai suvetite-nali za tova e mother,za da ja slushash:))))))
Ares celuvki
A az utre shte si priloja CV tuk puk kakvoto ostra sabja damaskinja pokaje:))
Na koneteeeeee




Тема ало маце ...нови [re: милk]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано21.07.01 23:22



... ще ти викат тогаз разни дебели, мазни и пияни клиенти ...
колкото по-реномирано е заведението, толко са по-мазни... щото са по-тлъсти
милки, я си стани сама шеф бе, кака!

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема Re: ... секретарка, ли?! - Не, мерси! Не искам!нови [re: милk]  
Автор Rossonero (член)
Публикувано22.07.01 00:24



Ами никой не те кара на сила да си секретарка

FORZA AC MILAN



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.