Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 21.09.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Тема Shits fall down on meнови  
Автор Пaтилaнчo (пакостник)
Публикувано29.05.01 13:35



Само в рамките на едно денонощие видях две много аналогични събития, а именно как се стоварват лайна върху някой. По точно става въпрос за два различни филма, които гледах. В първия филм един нищо не подозиращ човек влезе в една от тия преносимите тоалетни да се облекчи. Но какво мислите му се случи? Ми някакъв камион даде назад и бутна кенефа по един наклон. Горкия човечец се претъркаля няколко пъти ... Може да си представите какъв "студен" душ му се е изляло...
А пък във втория филм отново един нищо не подозиращ човек влезе да се облекчи във уж стабилна тоалетна от тия тип селски- дървени с дупка и "помийна" яма. Ми де да заеше горкия че ще пропадне пода и той ще се озове в едно затъващо положение.
И чудя се сега кое е по-гадно - да се изкъпеш в лайна или да се удавиш в лайна :Р
После разбрах, че това е било една поличба... Щото в рамките на 5 часа върху мен се изляха две помийни ями с лайна!(естествено говоря метафорично) Не мога да кажа дали съм потънал или съм се изкъпал с тая помия, обаче е факт че се изля върху ми. Абе що тия хора си отварят клоаките БАСИ!!! Като си ги имат барем да не ги показват. Ама ще ви кажа че аз лесно мога да се очистя, а тия които бълват лайна не могат да се отърват никога.



Тема Re: Shits fall down on meнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор AC (частOтПроблемa)
Публикувано29.05.01 18:34



ami Pati kakto kazvat vuv futbola (to ne che az she znam... tolkoz odavna ne sum gledal) -- ako ne vkarvash golove ti vkarvat... ta sushtoto i s lainata si mislia... ako ne zamervash drugite s tiah te te zamervat... tui e istinata... pak i da ne te zamervat... mi vurvish si po ulicata i taka zarad krasotata na sveta stupvash v neshto riadko... az taka edin put shtiah da se ubia daaa... Valkiria mi e svidetel kak shteh da se opna na edno kucheshko... ma to tova shtoto pak se biah razburzal da vursha dobri dela... inache kazano da kupia nekvo lekarstvo za edno choveche deto dori ne go poznavah... se edno de... burzam az kum aptekata (shtoto nogo ia boleshe korema onaz deto ne ia poznavah) i taka de... burzam az, pak i Valcheto s tia krachuni i tia krachi li krachi, i hop stipvam na edno kucheshko dobre postlano vurhu edin ot tia lamarineni kapaci na starite shahti... i se hluznah... da... ei na tolkoz da se iztursim po grub... hem da se naturtim nogo losho hem shtiah da padnem v lainoto... ta taka... de... da se vurna na temata... i da ne gi metkash po drugi hora se she se nameri v kvo da stupish

Винаги се целя ниско
винаги гoвoря бавно
всичко правя без да искам
но се получава гадно


Тема Re: Shits fall down on meнови [re: AC]  
Автор medusa (Малко Меденце)
Публикувано29.05.01 20:43



Ми аз пък се сетих за един тъп виц, ама е много във връзка и с аптеката и с лайната.
Та вица е дето един човек имал запек и в аптеката му дали толкова силно лекарство, че още от там почнал да се оаква.
И вървял, вървял и го срещнал друг човек и го питал де е аптеката, а той отвърнал:
- По пътечката, по пътечката и право в аптечката.



Тема Re: Shits fall down on meнови [re: medusa]  
Автор Brahman (лутащия се)
Публикувано29.05.01 21:10



ами аз бих припомнил две култови сцени от два още по култови филма -- "Трейнспотинг" -- сцената с най одрискания кенеф на света и от "Черна котка, бял котарак" -- същата ситуация с уж надеждния селски нужникъ :)))



Тема Re: Shits fall down on meнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор medusa (Малко Меденце)
Публикувано30.05.01 10:36



Аз пък бих казала да си припомним добрите стари пеленачески времена, когато акото беше за игра, мазане и за предизвикване на ужасени физиономии у майките ни - тоест удобно средство за безсловесна комуникация между поколенията.
После - жълтото цукало. Ехеее, стоиш си с часове на него, пъхат ти разни залъгалки и книжки в ръцете, накрая решиш, че достатъчно са ти отвличали вниманието защото вече е време за акане, станеш и се изакаш на мокета.
Ами след това? Когато вече ни слагаха на тоалетната (а на мен даже ми бяха сложили чиния с по-малка дупка, за да не падна в клозета) да си акаме сами и се обръщахме да видим каква форма има акото, а после с тъга наблюдавахме как водата отнася в канала тази прекрасна част от нас? И после как викахме "Мамоооооооооооооооооооооооо, готов/готова съъъъъъъъъъм!" и мама идваше да ни избърше дупетата. Забравихте ли тези умилителни моменти? Що се с лошо такова, ги споменавате тия наште лайна?


П.п.: Еххх, Пете, ако Неци не беше нормален, а можеше да види тая лайняна тема щеше да е просто възхитен!
А тя става все по-лайняна и по-лайняна :)))



Тема Re: Shits fall down on meнови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Aшaмaн (непознат)
Публикувано30.05.01 11:47



Бе гледам тука (минавам случайно де ) си ги нацвъкал некви та и аз да се отбележа.Предполага за кво става дума ама .... ко да праиш номера е да си намериш AntiShit система ( абе чадър за лайна) .
Ама много си прав за тия дето ги бълват - много си прав .Изкефи ме темата !!!




Тема Re: Shits fall down on meнови [re: medusa]  
Автор Пaтилaнчo (пакостник)
Публикувано31.05.01 00:13



Хм, не разбрах защо точно би се възхитил Неци де, ама да ти кажа на Зайо му е присърце



Тема Re: Shits fall down on me [re: AC]  
Автор Пaтилaнчo (пакостник)
Публикувано31.05.01 00:21



Абе Чуш, наиш ли че вчера ти прочетох темата и нищо не казах, викам си сигур е прав "ако не вкараш ти вкарват" и наиш кво стана ми зех че избълвах и аз малко лайна. Е не че ти си ме подтикнал де. Просто трябваше да си го върна малко дет се вика. Абе не се почувствах по-добре. Не съм аз за тая работа. Както и да е. Да правят квот си искат. На мен не ми пука, само си викам що требе сега таквизи сигански рабути.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.