Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 12.06.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За Живота,Вселената и Всичко останалонови  
Автор dr.Watson (стопаджия)
Публикувано08.05.01 09:56



Знаете ли какво четох преди време......
"Няма нищо по-лесно от летенето....просто скачаш и като падаш към земята...изведнъж я пропускаш"...подминаваш един вид. Така ли е бре??????



Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
АвторSapffir (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 11:21



Има една квижка на Нийл Лиъм - съавтор е по принцип на Т.Прачет. Подсети ме да ти я дам следващий път!!!
В нея се разказва именно за това летене, при което пропускаш земята.или по-скоро пропадаш в една нова земя.........





Тема Абе и аз така пропуснах един джип....нови [re: dr.Watson]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано08.05.01 11:28



....летейки.....
ама на блондинката дето го караше не и се размина.

...пазете дърветата, не са ваши...


Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано08.05.01 23:30



За да разбереш, че летиш, понякога е по-добре да се удариш в нея.

Има три вида хора - част от проблема, част от пейзажа и част от решението.



Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
Автор pri_est (invincible)
Публикувано09.05.01 08:49



аз като летя гледам да падам на меко щот иначе в пирогов много ще ме обичат:))))
пустата му гравитация....от нея няма как да пропуснеш земята.
ако някой е успял да го направи моля да ми се обади щот много ми се лети а нещо нямам излишни $20 милиона да си резервирам място за следващия полет със сувалката



Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 10:06



Я се си мислих, чи литениту е обратнуто на туй дет ти казваш - с`едим си я нъ зимятъ и постипенно съ издигям. Нешу твоя вариант ми съ виде мноо рисковън.



Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано09.05.01 12:26



Виж кво,
пийни един пангалактически гаргаробластер и въобще нема да си задаваш въпроса летиш ли или не





Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
АвторCLEO (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 12:53



Mnogo e vajno da imash parashut i plavnici, maina. Poneje sum ti kaka, opitut e veliko neshto, da znaesh! Za da letish, ne vinagi ti e nujno gorivo, no vinagi - parashut. A plavnicite sa si chisto moi patent, poneje imam gadnata karma da padam vinagi vuv voda, a puk nomerut na obuvkite mi e kolkoto godinite, t.e nedostatuchno goliam, za da stigna predi akulite do brega i da si izsusha parashuta za sledvashtia polet.
Ne znam dali obichash toia vid metafori, no sum uverena, che obichash... po princip, i che obichash metaforite... izobshto:)
Celuvki za teb i za vsichi proiznesli se po taia sladka tema, za koiato nikak ne sa vredni opitut i spodelenite mnenia. Adski me izkefiha ggghhhjjj i m-r Vein .





Тема Re: За летенето и кво...нови [re: dr.Watson]  
Автор Oliveta (загадъчна)
Публикувано09.05.01 13:35



А пък аз кат малка скачах от гардероба с чадър



После прочетох в една книжка за велики хора, че те често са правили тоз опит с чадъра, щото летенето си е е дно основно предизвикателство:
1 .за да видиш дали си най-висок от всички
2. за да видиш дали .... суисайд опит е минал неуспешно
3. и не последно място - щот хората от край време са го правили - да искат всичко

Oliv се почесва по главата - чудя се дали първо скачах от гордероба и после четох книгата или първо четох-после скачах...хххмммм обърках се малко


Ай толкоз по летящата тема, щот има и разни неща за полюции ...ама тва е друго

Oliv
LOL



Тема Re: За Живота,Вселената и Всичко останалонови [re: dr.Watson]  
Автор dr.Watson (стопаджия)
Публикувано09.05.01 18:21



Ама аз и други питания имам....например кой по дяволите (извинете за езика) е измислил махмурлука....не че някога съм имал ама ми е мъка за разни люде около мен дето сутрин едвам мъцат.....а?
Някой знае ли кой е този гадняр?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.