Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Java
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема IDE  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 11:12



Minavam ot C++ na Java ponqtie si nqmam kakva IDE da zaredq i otkude da q izteglq i vuob6te kakuv soft 6te mi trqbva.

---------------------------------------
Az sum s Visual Studio .NET 7.1



Тема Re: IDEнови [re: Cи]  
Автор Matrix_N (Just a human)
Публикувано02.10.04 16:36



Мисля че Eclipse е може би най - доброто както за начинаещи така и за напреднали
Можеш да го дръпнеш от





Тема Re: IDEнови [re: Cи]  
Автор JSPмaняk (непознат)
Публикувано02.10.04 16:41



Голям избор нямаш: или Eclipse (безплатен,open source, много плугини, шорко използван) или JBuilder, който е и моя избор за ИДЕ, макар че известно време се мъчех с Eclipse но пак го замених с JBuilder заради потдръжката на JDK1.5.



Тема Re: IDEнови [re: Cи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 13:16



Благодаря Ви



Тема Re: IDEнови [re: JSPмaняk]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано12.10.04 11:43



JBuilder 2005 как е спрямо JBuilder X? дали си струва знаеш ли?

El rito constituye el Secreto


Тема Re: IDEнови [re: ChaosFire]  
Автор JSPмaняk (непознат)
Публикувано12.10.04 12:40



Какво дали си струва? 2та часа точене от нета или 3000$?
Иначе можеш сам да видиш какви са му възможностите на www.borland.com
Аз, лично за мене съм доволен)



Тема Re: IDEнови [re: JSPмaняk]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано12.10.04 12:44



питам те за личните ти впечатления бе човек. ясно че мога прочета хвалбите на Borland. накакво сравнение с JBuidler X (с който съм в момента), та да знам дали си струва "2та часа точене от нета или 3000$"

El rito constituye el Secreto


Тема Re: IDEнови [re: ChaosFire]  
Автор JSPмaняk (непознат)
Публикувано13.10.04 00:13



Това е друг въпрос.Щом си свикнал на JB, значи 2та часа определено си струват.Но като цяло няма някакви кой-знае какви обновления, с изключение че потдържа новото ЙоДеКа 1.5, лапа много ресурси, трябва да имаш поне 512мб рам за да работиш без да ти побелеят косите от чакане.Общо взето зависи какво искаш да правиш с JB, за по-прости приложения с две ръце мога да ти препоръчам ECLIPSE, ползвах го известно време и съм много доволен. Според мен там е бъдещето, така да се каже :).



Тема Re: IDEнови [re: JSPмaняk]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано13.10.04 10:45



аз много се кефя на JSP редактора на 10-ката. за Eclipse намерих един plug-in ама не беше и наполовина толкова добър... на мен скоро ще ми се наложи да цъкам Eclipse така или иначе, защото в новото ми бачкане това е IDE-то

El rito constituye el Secreto



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.