Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 16.06.24 
Общества
   >> Избрано от Ledy
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано15.06.09 08:12



Ето едно слайд шоу с прикачена мелодия направено от любители на салсата на салса фестивала





Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано16.06.09 12:38



Може ли и танците да се видят, а не само снимки, ... всички са много са красиви и страстни!





Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано17.06.09 08:13



Ето това е танца Бачата



А това е салса


Нещо подбно се случва и на нашите партита. Общо взето купона е голям...!



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано18.06.09 08:06



Да попитам:

Танците импровизирани ли са и каква е възрастта на участниците?

Като гледах щастливите усмивки на танцуващите, вярвам, че и на вашите партита купона е супер приятен.






Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано18.06.09 11:52



... оказва се, че за танците няма възрастови ограничения:





Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано19.06.09 14:29



Няма ограничение на възраста. Всеки който чува ритъма може да се научи да танцува.
Въпреки че има състезания, съсезателния елемент е на заден план. Целта е да има партита и хората да се веселят. Супер е....! :-)

П.П.

Всеки има проблеми, но накрая на тренировката всеки се усмихва...!



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано19.06.09 18:23



"Всеки който чува ритъма може да се научи да танцува. ", ... да си призная - съмнявам се в собствените си възможности, ... но като публика - бих могла да участвам с удоволствие.

Хубаво е, че има такива клубове, където хората могат свободно да си потанцуват, да се повеселят и да се почувстват щастливи!

"Всеки има проблеми, но накрая на тренировката всеки се усмихва...!", ...
така е, ... всеки има проблеми, ... но когато прави нещо, което му доставя удоволствие, проблемите се забравят, ... поне за известно време.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано21.06.09 22:11



Ние имаме клуб и сме наели зала, в която тренираме и когато свършим пием по едно питие в близките заведения. ПРез сряда си правим парти, като запазваме едно заведение само за нас и веднъж в месеца ходим на парти в някой хотел, който запазваме отново само за нас и се веселим до сутринта. Аз лично няколко месеца само гледах и се радвах на всички които танцуват. Сега танцувам и аз и даже си мисля, че ми се отдава. Сигурно няма да съм танцьор №1, но от нас и никой не иска да е №1. Важното е да се веселим и да се разтоварваме от напрегнатото ежедневие, а когато някой липсва от тренировката или партито все едно нещо се къса и винаги се търсим. Според мен създадохме основата на едно танцово общество....





Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано22.06.09 22:24



Това е чудесно съчетание на полезното с приятното - би било добре повече хора да умеят да си доставят взаимно удоволствие, ... а танцуването сближава хората и така се изграждат добри приятелства.
Става ми тъжно, като гледам хора, чиито контакти са ограничени само в интернет.
Дано да успеете да привлечете още хора и да разширите танцовото общество!



Сетих се за текста на една песен: "Ако до всяко добро същество застане поне още едно, ...




Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано23.06.09 01:55



Ние, като че ли събираме много бързо. За около 6-7 месеца вече сме повече от 100 човека и всеки път има нови хора :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.