Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 23.06.24 
Общества
   >> Избрано от Ledy
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано09.09.09 17:16



А котешко похапваше ли кучето ти? С какво го хранеше?

- такова ли беше?
Сетих се за Алф как приспиваше Лъки - разтоварващи серийки бяха.

Забелязала съм, че някои кучета приличат на стопаните си, а някои стопанки на кучета дори си правят и еднакви прически и тоалети за изложенията.

Някъде някой беше написал: "Ако искаш любов - вземи си куче.", ... дали не е по-правилно вярност?



Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано09.09.09 22:20



Да, това е. Мноого верен приятел е кучето от тази порода.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано10.09.09 12:05



Животните може да си ги обичаме и да са ни верни приятели, обаче не трябва да се ограничаваме само с тяхното присъствие - има и сред хората добри, с които можем да изпием по едно кафе и да си поговорим, нали? Мисля, че във всеки човек има добро, но може би не винаги и ние намираме правилния подход.





Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано10.09.09 18:08



Все едно чета себе си :-)))
Немисля, че когато ми кажат за някой че е лъжец, аз трябва да го считам за такъв, но за съжаление идва момента, въпросния лъжец ме лъже. В България всичко е много трудно, защото много хора лъжат, защото повечето искат да минат по лесния начин, а да получат повече.

Наистина има хора, които са елексир за душата ми, но а съжаление са прекалено малко и те също страдат.

Педи известно време си зададох въпроса, дали аз самия не съм луд. Неможе да се дразня он несправедливостите само аз, а масово хората да ги приемат за нормано нещо. Една приятелка ми каза:
- Щом си задаваш този въпрос значи не си луд.
Аздовакта ми допълни:
- Ти не си за това време. Трябвало е да се родиш по времето на Дон Кихот.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано11.09.09 15:37



Според мен хората лъжат, защото стандартът на живот е нисък и глобите за неспазване на законите - също, ... както се казва: сиромах човек - жив дявол. А според теб - защо лъжат?



Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано13.09.09 23:02







Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано14.09.09 08:05



Това което казваш са само част от причините за лъжата на българите. Наистина лъжем защото:

-Първо това ни е в кръвта, защото сме закърмени с лъжата.

-Второ защото всеки приема лъжата за нормално

-Трето защото никой не носи отговорност за последствията

Аз мисля, че всеки лъже. Дори благородно всеки лъже в собственото си същетвуване. Важно е да не приемаме лжата за нормално поведение това от една страна и от друга, наказанията за лъжците и неспазващите законите да са сериозни и да се изпълняват, без значение дали министъра или овчара е излъгал. Ако това се с пазва, поговорката че рибата се омирисва от към главата няма да е съвсем вярна и ние ще живеем по-добре.....

Май трябва да направим нова тема, защото тази за усмивката много се разми.

Редактирано от silver_stallion на 14.09.09 08:11.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано15.09.09 08:48



Прав си - приемам предложението за нова тема, независимо дали е от теб или от четящите в този клуб!





Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано15.09.09 15:49



Всъщност, сега видях, че има пуснати интересни теми в клуба, по които никой не е изразил мненение - може и по тях да се пише, нали?

Редактирано от Бeзkoмпpoмиcнa® на 15.09.09 19:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.