Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 20.06.24 
Общества
   >> Избрано от Ledy
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.09.09 00:03



Да, харесвам ги, ... този ми изглежда много интересен:





Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано02.09.09 07:32



Наистина тъмен кон със светла грива и опашка
рядко се срещат и с амного ефектни



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.09.09 08:33



Възможно ли е, заради ефекта, опашката и гривата на кончето да са ги боядисали?



Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.09.09 09:39







Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано02.09.09 19:44



Възможно е да са ги боядисали но има и коне с такива гриви



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.09.09 22:39



Разглеждах доста снимки на коне, ... но този ме впечатли най-много.
Един познат сподели, че като завел дъщеричката си да язди за пръв път, конят като че ли чувствал, че се страхува и бил много внимателен с нея.
Това мисля, че важи и за други животни - виждала съм куче, което не позволява на други да го дърпат за опашката, но на малко дете - дава. Може би имат някакъв инстинкт да пазят малките и безащитни деца.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано02.09.09 22:40







Тема Re: Усмивката ...нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa®]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано03.09.09 15:21



Не е точно така. Аз споменах, че коня е паметлив но не е разумен. Той не прави разлика от добро и лошо, но знае кога ще го биеш и кога ще го награждаваш (и това трябва да се изпозва при обучението). Адреналина се суеща и когато човек се страхува конете и кучетата знаят това. И двата вида са стадни животни и са свикнали да се борят за лидерство. Важно е водача ( човека) да бъде приет от животното за лидер. Ако това не се случи най-вероятно ще има проблеми. Коня на койо се е качвало детето на твоя познат просто е бил кротък и обучен да рпави това. Има коне които са лоши. Тук можем да отворим друга приказка, че никой кон не се е родил лош. Лош са го направили хората със своите постъпки и отношение, но все пак има генна предопределеност. Тук темата става дълга и не може да се води в постинги, но в общи лини това е кратката истина.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано04.09.09 13:10



А да те попитам: моята котка дали не притежава капка разум, защото стои само пред хладилника и чака да я нахраня?
За лидерството - и при хората е така, ... ако успееш напълно да ги спечелиш и да ги подчиниш, ... а лидери могат много малко да са, нали?
С конете не съм изобщо запозната, ... дори не съм пипала с пръст кон, ... но ми харесват да ги гледам от разстояние или на снимки.



Тема Re: Усмивката ...нови [re: silver_stallion]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa® ()
Публикувано04.09.09 13:11








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.