Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЕТО ТУК КАЧВАЙТЕ КАРТИНИТЕ СИ :нови  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано01.01.12 19:45





Можете също да продавате своите картини или принтове по този начин.



Тема ЛИЧНИЯТ МИ САЙТ :нови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано03.01.12 13:10







Тема Re: ЕТО ТУК КАЧВАЙТЕ КАРТИНИТЕ СИ :нови [re: бaй Пeтkoв]  
Авторзaщo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.12 19:30



Защо тук? Вашите неща купуват ли се? Вие приблизително колко продадохте?



Тема ЗА МЕН ТОЯ СЪРВЪР Е ИЗЛОЖБЕНА ЗАЛАнови [re: зaщo]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано06.01.12 22:04





цитат:

Защо тук?
край на цитата.


Защото е удобен за обслужване .. дава възможност по всяко време да правиш промени ..Всякакви .. Например ако пипнеш нещо по някоя картина можеш да замениш стария вариант с новия .. Има и много други художници там от целия свят с които можеш да се опознаваш и беседваш там като в клуб.. Контактът с тези художници е много важно нещо.


цитат:
Вашите неща купуват ли се? Вие приблизително колко продадохте?

край на цитата.


При мен този въпрос не е на дневен ред.. Не съм предложил нито една масленна картина за продажба .. Само цени съм сложил дето се вика про форма и цените ми са от 2000 $ нагоре ..На всичко отгоре е посочено че тези картини не са налични за продажба.. Компютърното иозкуство съм писал че се продава като принтове , но всъщност аз никакви принтове не съм пращал .. С две думи аз ползвам този сървър като изложбенна зала .Мен не ме интересуват продажбите тъй като разполагам с необходимите ми средства и без да продава картини .. Картините ги трупам на депо защото такова е искането на синът ми и на дъщеря ми..
Освен това на този сървър съм едва от бъдни вечет ..(от десетина дни).. При това положение не бих могъл да кажа продава ли се там изкуство или не се продава .. Според мен всичко зависи от качеството на творбите и от тяхната цена .. Ако представяте качественни творби и на сравнително ниски цени мисля че може да се копуват ..Ако ли не са на добро ниво картините ви то ще потънете във хилядите други там и ще останете незабелязан ..Ако ли пък са добри картините ви но са прекалено скъпи клиентите ще потърсят по евтини ..там предлагането е почти неограничено..
Така мисля аз по въпросът с продаването..

Редактирано от бaй Пeтkoв на 06.01.12 22:49.



Тема Re: ЕТО ТУК КАЧВАЙТЕ КАРТИНИТЕ СИ :нови [re: бaй Пeтkoв]  
АвторБopko (Нерегистриран)
Публикувано08.01.12 14:43



Интересно! Озадачаващо! И наивно!

Който продаде картина на свястна цена там и на всички други подобни места, да дойде да ми се обади. Ще му направя една изложба "безплатно".



Тема САМО ПРИНТОВЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ЗА ПРОДАЖБАнови [re: Бopko]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано08.01.12 17:57





цитат:
Интересно! Озадачаващо! И наивно!

Който продаде картина на свястна цена там и на всички други подобни места, да дойде да ми се обади. Ще му направя една изложба "безплатно".

край на цитата.


Не знам..Нямам информация .. Ти имаш ли информация къде се продава и къде не се продава ?
Аз погледнах какво се предлага за продаване там и видях че се предлагат не оригиналните картини а принтове .. на цени от 5 до 100 $ (в зависимост от размерите и рамкирането)
Но според мен тези които искат да изкарат някой и друг цент от изкуство трябва да пробват всички възможни форми на предлагане и в това число и в сайтове за изобразително изкуство.. А там вече каквото сабя покаже дет се вика..

..Мен лично не ме интересува продажбата на картините ми , аз ги качвам тук там като на изложба.. не е нужно картините да се крият от зрителя ..те са направени именно заради негово величество зрителят!..



Тема Re: САМО ПРИНТОВЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ЗА ПРОДАЖБА [re: бaй Пeтkoв]  
Автор selenitt (Selenit Saturn)
Публикувано01.02.12 15:23



А плаща ли се в този сайт за излагането на всяка картина ?

http://www.sibir.bg/blog/selenit/



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.