Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: space222]  
Автор diannedel4ev (непознат )
Публикувано15.03.15 22:15



С кого съм се изпокарал ?
Аз тук не виждам реални личности, а някакви видения и субекти Х.
Засега само Петко Пемаро е реална личност за мен и си е постнал магазина.


Ти кой си ?
Как ти е името ?

Мога да имам някакво отношения към реални хора, не към имагинерни.

Аз съм Диян Неделчев.
Който се интересува, ще постна копие от личната си карта от двете страни.
Мога да напиша кратка биография със заеманите от мен позиции.
Мога да кача свои снимки с висока резолюция, с смисъл на себе си.


Не съм съгласен с тези правила, позволяващи анонимност.
Те трябва да се променят !

Всеки трябва да е реално видим, с истинските си имена и данни.



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: diannedel4ev]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано16.03.15 07:22



Абе човек за трети път ти казвам аз не се интересувам от теб , не ме интересуват картините ти , не ме интересува магазина ти. Не ме интересува кой си.
Искаш да променяш правилата в клуба. Трябва да знаеш , че когато си се регистрирал са те питали "прочетохте ли правилата на клуба и съгласен ли сте с тях" Ти си отговорил "да" Тук не е клуб за запознанства че да се запознаваме. Тази жена "видение" без да познава никой от клуба помогна и пусна РЕАЛЕН ПОСТ в реална фб-страница. Поста за един ден имаше над 300 харесвания и над 50 споделяния по други страници. Това сигурно е довело до поне 500-800 посещения на магазина на момичето. Ето така можеше и на теб да ти се помогне ако не се държеше толкова агресивно.
Ти имаш проблем. Бях на една крачка да ти помогна, щях да разгледам магазинати и да ти кажа какво не е наред защото това съм го правил с десетки магазини , това ми е работата. Но теб те ядосват разни дреболии, всеки ти е виновен за нещо, нападаш хората без причина. От както си влязъл темата се пълни само със спам. Нещо повече дори да ти помогна и да започнеш да продаваш при контактите си с клиенти ако си така агресивен ще те напълнят с отрицателни фиийдбек което ще срине продажбите ти обратно на нула. Трябва да знаеш, че някои клиенти наистина могат да те вбесят. Какъвто си пиперлия не те виждам да направиш и пет продажби и някой ще ти лепне отрицателен отзив. Ти не си за търговец. Не съм ти гледал картините няма и да ги погледна. Може да си голям художник, но успешен търговец , дори слаб търговец няма да станеш. Ще ти кажа и още една причина поради която вероятно не се купуват картините ти. Чувал съм, че картините са отражение на душата на художника. Ако е така най вероятно твоите са пропити с раздразнение, гняв, недоволство, черногледство, негативизъм. Кой ли би купил такива картини?

Редактирано от space222 на 16.03.15 07:36.



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: space222]  
Автор diannedel4ev (непознат )
Публикувано16.03.15 10:34



Пълни глупости.
Както писах съм ръководил 6 години галерия, поддържал съм група от 35 художника и съм им продавал нещата на живо, на реални клиенти. Не мога да кажа като бройка лично мои колко продажби има, само на оригинали, но имам чак в Обединените арабски емирства, както и в други държави. Няма такива негативизми, отражения на души и др. булшит. Става въпрос само за пари. Аз като видя да влизат в галерията двойка адвокати или някоя зъболекарка, ставам много мазен, защото знам, че носят тлъстите пачки и им дрънкам глупости, докато купят някоя картина или статуетка. Сега съм набутан, защото се повлякох по анонимника "замах", дето броеше милиони, издържаше семейства, по "сладката работа с една снимка да вадиш безброй принтове, само да опаковаш и пращаш, и парите да валят, че чак и наследниците ти да се издържат от твоите снимки" - негови думи. Много ясно, че като съм набутан, няма да пиша ласкави коментари в темата на анонимкика.

Защото това е истината и не искам други да се улавят в този капан, особено млади хора и да си губят времето с глупости, ако изобщо имат пари за това.

Аз ще ги продам, много ясно, на живо, на реални клиенти. Интересното е, че се харесват само 2-3 и се налага да ги вадя по 3-4 пъти вече, а другите извадени стоят, това е малко странно, но с вкуса на хората е така, непредвидимо е. Все тая, може и 2-3 да си избия парите за всички, а другите да ги набутам под производствената им цена.

И не знам за какви търговци ми говорите.
Аз съм търговец откакто се помня. Водех и счетоводството на галерията и то двойно счетоводство. Нямате си представа колко сметки се плащат, когато е реален търговски обект.
Нали затова се зарибих по тея принтове, да не се занимавам с държавата и администрацията, а да принтирам само и да продавам.

Ало, четящите млади хора особено, слушайте Петко Пемаро, който каза истината и мен, който казвам истината.
Аз заставам зад думите си и мога да се докажа пред всеки, като реална личност, художник и търговец-галерист.

Не вярвайте на анонимници !
Не се улавяйте в клопките им !

Ако някой ви дава акъл, "ноу-хау" или "иска да ви помага", искайте задължително да се представи реално, ако трябва лично, да видите реални постижения на българи, продаващи от България.

И моля, моля, нека не говорим за жълти стотинки, щото 5 страници в началото "замах" броеше милионите на разни успели по света, само не и от България. На един успял българин не преброи милионите !

Що така, бе "замах" ?
Аре преброй кинтите публично на успял, продаващ от България българин !

Чуваш ли ?
Отпуши си ушите, пълни с милиони на чужденци !



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: diannedel4ev]  
Автор Vasil-Stoilov (непознат )
Публикувано16.03.15 18:30



Аз съм на 48 години бивш военен. Сега рисувам по малко за собствено удоволствие. Цялата фамилия сме военни. Дядо ми е участвал в боевете на Драва.
Рода ни е от врачанския край. Тук 300$ или 580 лв е висока заплата и да нарича Диан това жълти стотинки е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.
ЖИВЕЕМ В МНОГО ТЕЖКИ ВРЕМЕНА. ПО ТЕЖКИ ОТ ВОЕННО ВРЕМЕ. За 25 години държавата ни загуби 2 МИЛИОНА ДУШИ.
Това не се е случвало и в най тежките войни. Никога в България не е имало толкова просяци по улиците. Работа няма. Какво може да работи едно момиче.
Според Диян тя трябва да спре да рисува и да иде да стане продавачка или да мие чинии в някой ресторант. ТАКА ЛИ ДИЯНЕ?
Но не, за теб всичко което е под милиони са жълти стотинки?

По време на вийна ДА ОМАЛОВАЖАВАШ ТРУДА НА ДРУГИТЕ И ДА ГИ ДЕМОТИВИРАШ E ПРЕСТЪПЛЕНИЕ И СЕ НАКАЗВА С РАЗСТРЕЛ.
Ти Дияне точно това правиш в момента. ОМАЛОВАЖАВАШ ЗАПЛАТА ОТ 580ЛВ И ОЩЕ ПО-ЛОШО АГИТИРАШ И ДЕМОТИВИРАШ ДРУГИТЕ.
АКО НЕ СИ ЛУД ТИ СИ ЗА РАЗСТРЕЛ.



Тема Re: Принтове.нови [re: зaмax]  
Автор diannedel4ev (непознат )
Публикувано16.03.15 18:54



Aз чакам анонимния, страхлив мишок "замах" да се покаже.
Междувременно го издирвам и после ще го изложа публично в няколко различни сайта и социални мрежи.



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: Vasil-Stoilov]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано16.03.15 19:30



Не той не е за разстрел. Той е просто един тежко депресиран психясал хейтър.
Дори когато има добра новина, както в случая са успехите на това момиче, веднага ще се намерят изкукуригали психо-болни които ще я оплюят. Наскоро четох изследвания защо по форумите се появят такива екземплаяри.
С развитието на интернет за хейтърството се откриват много удобни възможности за комуникация. Установено е че 90% от хейтърите са хора отритнати от обществото, без приятели или по една или друга причина обидени на средата в която живеят реалния си живот. Те дразнят, обиждат, плюят, мразят, очернят нормалните потребители. Така те си отмъщават на обществото затова че не са харесвани. В случая нашия хейтър осъзнава че картините му не са харесвани и иска да си избие комплекса за ниската си стойност по форумите. Нищо ново под слънцето.



Редактирано от space222 на 16.03.15 19:32.



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: space222]  
Автор diannedel4ev (непознат )
Публикувано16.03.15 20:04



Сега вземи прочети за анонимните защо са такива, какъв им е на тях проблема.
Защото такива глупави платформи ви дават възможност да дрънкате глупости и да сте много силни само анонимно и на приказки.

Айде покажи се кой си, да се срещнем с теб да ми ги кажеш в очите тези неща, моля.

Ще ти дам адреса и телефона си да се уговорим.

Съгласен ?



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си!нови [re: space222]  
Автор Vasil-Stoilov (непознат )
Публикувано16.03.15 20:42



Абе ако е психясал или болен да ходи да се лекува. има психотерапевти да си казва проблемите на тях. Не да ръси тук противодържавни пропаганди. Хората са намерили начин да си докарват честни пари от чужбина, тоя психар пък съветва другите да не го правят. Щото той неможел разбираш ли затова и другите да не го правят.



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си! [re: Vasil-Stoilov]  
Автор space222 (непознат)
Публикувано16.03.15 20:57



Ти остави че е психясал, той май е и гей. Четири пъти ми предлага да се запознаваме. Иска да ми изпраща снимките си с висока резолюция. Само не каза дали ще са голи.

Сега ми предлага и среща. Ей големи откачалки. Казах му да върви в клубовете за запознанства. Незнам, може да има и клбове за гейове



Тема Re: Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си! [re: space222]  
Автор Vasil-Stoilov (непознат )
Публикувано16.03.15 21:20



Аз знаеш ли как ги лекувам тея Един здрав тукат между очите и му изфърчат всичките гейски мераци






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.