Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема ОТСТРАНЯВАМ ПРОПУСКЪТ.нови [re: зaмax]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано18.02.13 05:49



Здравей замах,
Благодарение на твоята наблюдателност бе отктит сериозен пропуск в представянето на картините ми на сървърът на ФАА . Аз се чудех защо нямам откупки след като уж всичко ми е наред ..Оказа се че аз не съм посочил цени за принтове по големи от 10 инча .. Какъв срам и позор за мен !.. Това показва, че аз съм много разсеян след каято цяла година не съм погледнл как изглеждат моите цени ! .. Но това е вече минало .. сега аз усилено пиша цени за всяка картина тъй като навремето не съм се сетил да посоча дефолт цени ..


Можеш да погледнеш първите десетина страници от сайтът ми във ФАА и ще видиш колко добре изглеждат сега нещата .. Дано да съм оцелил подходящите цени защото ако са много високи никой няма да купува а ако са много ниски ще излезе че аз сам не приемам картините си насериозно и това също не е дбре ..

Благодаря ти за помоща която ми оказа !



Тема Re: ОТСТРАНЯВАМ ПРОПУСКЪТ.нови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор зaмax (въображение)
Публикувано22.02.13 00:23



Радвам се че си намерил пропуска. (ти също си ми помагал за разни неща. говоря за преди 8-10 години

) Нали затова пишем тук. Ето сега като прочете някой друг (има такива които ми пишат с бележки) ще разбере нещо което няма къде да го намери на друго място.

Продължавай да правиш коментари и да гласуваш. Видях че не си участвал в конкурси (Contests) Не се изискват много усилия и макар че награди няма или са само изложение в предна позиция си струва да ги правиш заради печелене на точки за активност и от там за класиране напред в търсачката. А пък е и приятно когато спечелиш!

Сега с новите размери и цени със сигурност ще имаш повече продажби.
800 бройки картини и снимки си е сериозна цифра.
Нерзбирам каква ти е идеята да вкарваш в изображението и рамката.
При това риска е голям някой да хареса картината, но да не харесва рамката (още повече че тя не е истинска а е снимана) а в същото време да не види че я имаш и без рамка но на друга страница. Тогава го изпускаш като клиент.

Това че няма рамка не е недостатък, дори е предимство защото хората избират рамката според интериора си.


.

"Въображението е по-важно от знанието" Айнщайн

Редактирано от зaмax на 22.02.13 00:39.



Тема Re: ОТСТРАНЯВАМ ПРОПУСКЪТ.нови [re: зaмax]  
Автор diegod (непознат )
Публикувано04.03.13 18:36



Здравейте на всички, доста интересна дискусия се е получила.
Четох че коментирате etsy.com
Бих искал да запитам "замах" дали е запознат с начина по който се извеждат продуктите по-напред в страниците на сайта. Освен оптимизациите и всякакво SEO има ли нещо платено.
Нямам магазин там, но ми е доста интересно дали някои си плащат на etsy за да са отпред в основните категории и подкатегории по дифолтно подреждане.
Доколкото съм забелязал не се подреждат по дата на вкарване
По назад в постовете замах беше дал линк за някаква програма която е за целта, но мен ме учуди че този сайт няма общо с etsy.
Генерира посещения, трафик ли, харесвания, коментари, следвания ли, релистване, манипулира по някакъв начин алгоритъма ли що ли?



Тема Re: ОТСТРАНЯВАМ ПРОПУСКЪТ.нови [re: diegod]  
Автор замах (въображение)
Публикувано05.03.13 20:49



Да, тази програма извежда постоянно продуктите на първа страница чрез релистване. Инсталираш я и действаш според инструкциите за да се свърже с акаунта ти в etsy.
Тя ти релиства, които продукти и посочиш от твоите през период от време, което и посочиш и за пари на ден които искаш да похарчиш.

Можеш да видиш посещенията си на продуктите в акаунта си преди и след ползване на програмата.

За примерно 20-30$ на ден могат да се дигнат посещенията 3-5 пъти от там и продажбите разбира се.
На месец се събират 600-1000$ разходи, но си струва защото се дигат и приходите. Нали, по-добре е да дадеш 1000$ за реклама и да получиш 4000$ приходи. За теб ти остават 2000-3000$

отколкото да дадеш 100$ за разходи и да получиш 400$ приходи. За теб остават 200-300$, което ще те кара да се чудиш дали да продължаваш или да се отказваш.

.


Гледах филма 30 пъти. За мен проработи

Тема СПЕЦИАЛНО ЗА ФИЛТРИТЕ ВЪВ ФААнови [re: diegod]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано07.03.13 05:11



Здравей diegod ,


цитат:

Здравейте на всички, доста интересна дискусия се е получила.
Четох че коментирате etsy.com
Бих искал да запитам "замах" дали е запознат с начина по който се извеждат продуктите по-напред в страниците на сайта. Освен оптимизациите и всякакво SEO има ли нещо платено.
Нямам магазин там, но ми е доста интересно дали някои си плащат на etsy за да са отпред в основните категории и подкатегории по дифолтно подреждане.
Доколкото съм забелязал не се подреждат по дата на вкарване
По назад в постовете замах беше дал линк за някаква програма която е за целта, но мен ме учуди че този сайт няма общо с etsy.
Генерира посещения, трафик ли, харесвания, коментари, следвания ли, релистване, манипулира по някакъв начин алгоритъма ли що ли?
край на цитата.


Аз не знам как е на другите сайтове но ще споделя как е във ФАА





Както виждаш в горния край има комбобоксове с менюта за съответните филтри .. аз съм избрал филтърът подреждане по брой на гласуванията (mostvotes) .. Така всеки може да подреди картините по желан от него филтър .. може да ги подреди по брой на коментарите .. по брой на продажбите и т.н.

Аз не съм плащал нищо за да излезат моите работи на 3-та страница .. просто те се оказват там по броя на гласувалите за тях ..

А ето и по филтър ключова дума "post-impressionism " и филтър "mostvotes"



Тук моите творби са в началните страници и това ме прави доста горд и доволен ! :)

Редактирано от бaй Пeтkoв на 07.03.13 05:44.



Тема ВИДЕОКЛИП С ПРЕКРАСНИТЕ ТВОРБИ НА ЕМИЛнови [re: EMlL]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано07.03.13 05:16







Тема Re: СПЕЦИАЛНО ЗА ФИЛТРИТЕ ВЪВ ФААнови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор diegod (непознат )
Публикувано07.03.13 16:39



Здравей бай Петков, мерси за отговора.
Разбирам че си в ФАА, при тях получаването на парите през акаунт в Пейпал ли става или може и по сметка. Иначе за подреждането мисля е ясно как е там. Но Етси много хитро са го измислили.
Замах, интересни наблюдения имаш , предполагам че следиш някои сайтове от години как се развиват

.



Тема ВЪВ ФАА СЪМ ОТ ЕДНА ГОДИНАнови [re: diegod]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано12.03.13 05:02



Здравей diegod ,



цитат:
Здравей бай Петков, мерси за отговора.

край на цитата.


И аз ти благодаря !



цитат:

Разбирам че си в ФАА, при тях получаването на парите през акаунт в Пейпал ли става или може и по сметка.
край на цитата.


Макар че съм от година вече във ФАА не съм много наясно какви са разплащателните механизми .. Предполагам че е възможно както през Пейпал така и по сметка .. Аз мисля , че когато си плащах таксата минлата година поставих във виза картата си 35 долара и им написах номера на картата си и те си дръпнаха таксата от картата ми .. Мисля че и в обратна посока ще е същото .. ще превеждат или по сметка или па чрез Пайпал .. То да има за превеждане му е майката .. щото аз до сега само един принт съм продал ..


Повече на кич налита да купува народа .. Жалкото е , че това дередже не може да се промени .. не можем да променим вкусът на масовата публика а този вкус е много кичов !..

Редактирано от бaй Пeтkoв на 12.03.13 05:10.



Тема Re: Цени на принтове и Limited edition [re: jack52]  
Автор замах (въображение)
Публикувано24.08.13 19:19



Получих и следната бележка:
" Здравейте, четох ваши постове-много полезна информация предоставяте.Как стоят нещата с автораските права при продажба на принтовете?

Благодаря ви предварително и желая хубав ден!"

Ще отговоря тук защото явно и други хора се интересуват за това.

Въпросите покрай правата са много и дълги за дискутиране. За кои права питате, за вашите, като автор или за придобиване на права за принтиране на произведения на други автори или (предполагам) стари майстори?

.
.


Редактирано от замах на 25.08.13 00:48.



Тема Re: СПЕЦИАЛНО ЗА ФИЛТРИТЕ ВЪВ ФАА [re: diegod]  
Автор Aтилea (старо куче)
Публикувано05.09.13 23:24



FAA плащат през PayPal един месец след покупката на принт или каквото там е продадено.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.