Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СБХнови  
Авторegregius (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 14:10



ЗДРАВЕЙТЕ! Миналата седмица е била изложбата на новоприетите членове на СБХ в сградата на Шипка, за голямо съжаление не успях да ги видя. Тази година кандидатите са били рекорден брой, около 150 човека. Ако имате впечатления или мнение по въпроса ще трябва да го споделите тук.


Ето и линка, който ме провокира http://www.kultura.bg/bg/article/view/16606



Тема Re: СБХнови [re: egregius]  
Авторoфr (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 21:18



За мен да се членува в СБХ е некакво унижение честно казано. Може да си има некакви привилегийки, ама минусите май са повече. Според мен е по-добре да се търсят някакви други алтернативи за реализация, че така с тях човек само си прахосва таланта на вятъра. Може да ходя да ги видя до къде са го докарали.





Тема Re: СБХ [re: egregius]  
Авторoфф чapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 22:37



Сбирщина от Бездарни Художници ли рече?
А-а-а-а повече биля от 150 парчета трябва да са и фсичкуту художник ша го приемат.Уф.



Тема Re: СБХнови [re: egregius]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 22:48



СБХ ............................. е гнездо на помияри и нагаждачи.



Тема Re: СБХнови [re: 33]  
Автор morskomake (пристрастен)
Публикувано18.02.10 00:22



Слабаците се обидиняват-отглас от древност и комунярско мислене,докога беее?Друго време е сега и трябва да се налага пред ориенталските методи.Художника не е еснавска собственост,но е беззащитен от еснафите.



Тема Re: СБХнови [re: morskomake]  
Авторoфr (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 11:33



От гледна точка на някакво практическо удобство го приемам, ама да се чувствам повече или по-малко художник от това, че членувам там или не - това вече е нещо сбъркано. Малко ми напомня партийния принцип от миналото - чавдарче, пионерче, комсомолче = партиец. Или с други думи - кражок, гимназия, академия = СБХ крайна цел.



Тема Re: СБХнови [re: egregius]  
Автор Noc (добряк)
Публикувано19.02.10 08:39



Голям нерв беше давъвеждам списъка в сайта им.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.