Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 07.05.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Богатите БГ художници  
АвторTutu (Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 11:01



Интересно е, кои са художниците в България, които имат милиони. Знам за Светлин Русев, но има ли още лансирани хора, които са натрупали пари, чрез фондации, партии и други организации които са купували и търгували с картините им. Съвременни милионери художници в България звучи налудничево, но сигурно има още изявени имена.



Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: Tutu]  
Автордrн ar (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 10:44



чувал съм че Ивайло Мирчев бил богат Вежди Рашидов със сигурност е богат и облагодетелстван. може би са богати и Чапкънов,Памукчиев, Аса примерно но не съм много запознат а иначе да си слуга на някой у нас е най изгодно и в арт средите за съжаление!



Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: дrн ar]  
АвторГoproнa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 12:51



Завистта е отрова





Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: Tutu]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано09.09.08 09:31



Ето един вероятно богат художник, ако успява да продава картините си на цената, която е обявена за красива природна картина. На мен тя ми напомни за едни други платна - далечен план димят комини, в близък труденички с бели забрадки работят на полето, а бригадирът се подпрял на лопатата и гледа в светлото бъдеще. Но може пък да не разбирам дълбоката символика на автора. Някои от другите му картини ми харесаха, но не за 30000 евро.
Като я погледнах пак - май тази картина прилича повече на ковьорче от бабиния скрин.



Човек чува само онова, което разбира.

Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: 1919]  
Авторrx,лy (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 13:17



излиза че богати не значи непременно качествени!



Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: 1919]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано23.09.08 22:32



Бе не е чак толкова лош. Друг е въпросът продава ли? И на какви цени.



Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: papyy]  
Авторl B (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 16:38



az



Тема Re: Богатите БГ художницинови [re: l B]  
Авторjohnholmes (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 16:50



ti si edin murljo!



Тема Re: До johnholmesнови [re: johnholmes]  
Авторbako (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 17:23



Виждал съм ваши картини (johnholmes) името ви е Станислав Беловски. Личното ми мнение, (не че ви интеррсува) е че сте доста добър хидожник. Работите ви ми харесват! Поздрави!



Тема Re: До johnholmesнови [re: bako]  
Авторjlv (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 09:24



преди малко разгледах работи на Станислав Беловски или негови приятели на сайта им. браво доближавате се до художествените занаяти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.