Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оферта  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 14:57



Здравеите,търсим художник за Испания за 4-месечен период.Испански богатаж търси художник за рисуване на стена (пеизаж).Цена:40 000 $.Благодарим Ви предварително.Очакваме Ви



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
АвторXyдoжниka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:16



здравейте,казвам се Емил Иванов Граховски ,про4етох офертата ви и понеже проявих интерес към нея оставям ви е-маила си..(vurvelata@abv.bg) ако желаете обадете се .



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:30



Здравеите,радвам се 4е се поинтересувахте.Сега...Би било по добре да се ориентирате добре.Може и да се наложи да останете доста по-дълго но и за доста пари,защото в агенцията ни много хора са подали оферти и търсят художници.Съгласни сме,но трябва да видим ваши творви.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
АвторXyдoжниka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:36



В момента мога да представя само икони, за момента нямам живопис.Иконите на наи-високото ниво в иконописта.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
АвторXyдoжниka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 15:55



Работя всеки стил в изобразителното изкуство ,но за момента разполагам само с мои творби в стил "иконопис".Желаете ли да видите мои творби?посо4ете къде и как да ви ги покажа?



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 16:03



ОК,името ви ми е познато от някаде,вашето име ...мисля 4е го видях в една преса в Испания,ако обстановката жи допадне и слу4аино решите (не Ви насилваме) да покриете вси4ки оферти ще са ви нужни около 2 години,ако сме пре4ислили правилно,общтата цена е около 2 милиона евро,поради тази при4ина ми пи6ете на е-меуил,които 6те ви испратя при следжащият отгожор в саита.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
АвторXyдoжниka (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 16:09



ок,о4аквам вси4ки подробности по офертата.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 17:42



Главната оферта е за 40 000 $,но ако одобрим ва6ите възможности и ако ви допадне обстановката,може да покриете вси4ки оферти,ако ви е посилно разбира се.През интервалите от офертите,т.е когато покриете първата и ре6ите да испълните следваща, може да мине известен период,през това време можете да продавате ва6и творби на пазара,които е много наситен и носи активна пе4алба.Много от офертите са в Барселона,Мадрид,Памплона,Билбао,Валенсия,Лас Палмас де Гран Канария,Сан Себастиан...А колкото до е-меила...6те ви държа в те4ение,мисля да не публикувам е-меила си в саита...Мисля 4е ще се досетите защо.Когати ви съобщя какъв е е-меила ми,ще е по ва6ата поща (е-меил).Общо взето това са подробностите от офертата.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 11:25



Барселлона,то4ен адрес 6те полу4ите след като пристигнете.



Тема Re: Офертанови [re: $$$$]  
Автор magma (непознат )
Публикувано20.07.08 17:30



Здравейте познавам художник-българин който живее в Мадрид и се занимава със стенописи




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.