Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся наставникнови  
Автор Aredhel (звездичка)
Публикувано08.10.07 15:53



Неслучайно озаглавявам темата по този начин, защото искам да се различи от останалите теми, в които се търсят уроци по рисуване.

Не искам да кандидатствам (всъщност вече го направих и ме приеха), не искам да се подготвям за изпити или да правя плакати.

Искам да бъда художник в истинския смисъл на думата. Затова си търся човек, който може не само да ми покаже техника и да ме научи да смесвам боите, а някой, който да ми помогне да се развия като творец.

Надявам се да съм успяла да го обясня горе-долу.

И аз чакам ангелите


Тема Re: Търся наставник [re: Aredhel]  
Автортyxлa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 12:39



а любовница ше му ставаш ли?!



Тема Re: Търся наставникнови [re: тyxлa]  
Автор Aredhel (звездичка)
Публикувано09.10.07 19:48



Хаха, нямам такива планове, защо? :)

И аз чакам ангелите


Тема Re: Търся наставникнови [re: Aredhel]  
Автортyxлa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 11:43



щото такива са нещата в живота а иначе не е нужно да познаваш лично наставника си и той да те ръководи защото така ще загубиш индивидуалността си! харесай си някой световно известен художник или няколко такива позапознай се с изкуството им и вземи от тях най-доброто или това което решиш че ще ти е от полза. защо трябва някой друг да те ръководи и да ти казва какво да правиш може да се окаже че има задни мисли независимо в какъв аспект





Тема Re: Търся наставникнови [re: тyxлa]  
Авторшaни (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 07:14



Потърси къде има курсове .Ако имаш познат художник консултирваи се с него и така рисувай,рисувай много!Бъди упорита и успех!



Тема Re: Търся наставникнови [re: Aredhel]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 04:28



Поздравления!!!
Добре дошла в клуба!
Не зная в каква специалност си,ноще ти кажа тзи простички неща.
1.Яко бачкане всеки ден.
2.Преподавателите ти говорят,съветват и "правят корекции ",защото са на работа,а не защото им пука за един бъдещ конкурент.
3.Всичко,на което те научат ще трябва след това да си го избиеш от главата за да можеш да твориш.
4.Не всички работи на лбимия ти художник са на нивото на тази,която те е накарала да ти стане любим.И той го е знаел,но не е спрял да бачка.
5.В България има художници на световно ниво,но няма купувачи,нито критици,нито дори любители на елементарно ниво.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.