Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема уроци в Бургас?  
Авторcveti (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 18:05



Имам нужда от уроци по рисуване за кандидатстване след средно образование,но незнам къде дават в нашия град, и незнам преподаватели.Моля ви помогнете и дайте съвет.Аз съм от Бургас.



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: cveti]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 00:33



В уч. "Кирил и Методий" ходи ли? Там ще те насочат при кого според където искаш да кандидатстваш! Различни са изискванията на всякъде, така че трябва да питаш там! Иначе многознайковци много! И аз съм от Бургас, но тая вълна при мен мина преди 10-12 години!



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: cveti]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 00:42



Всъщност ти нямаш време за уроци в Б-с, тряа да се ориентираш макс. бързо за София или Търново. В Академията отиваш хората ще ти кажат как стоят нещата. В Търновоимаше един Мотко Бумов - графика и Георги Стойков - живопис и графика, но кво стаа с тях не знам!



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: ggg]  
Автор isihia (ентусиаст)
Публикувано27.04.07 13:35



ggg, ти в Търново ли си завършил? Тези двамата още дават уроци. И не само те.



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: isihia]  
Авторcvit (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 16:16



blagodarq vi za syvetite.:)



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: ggg]  
АвторИвн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 19:34



И аз имам същия въпрос.В това училище има ли летни курсове с модел?
Ако не, може ли да ме насочите какво да правя.....?



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: Ивн]  
Автор brusart (почти непознат)
Публикувано19.05.07 23:10



Ако ще кандидатстваш и си търсиш курсове, късничко е. Но ти си решаваш. Отиваш питаш и ако те вземат на курса, започвай. Значи Търново си е Търново и София /академията/ си е за нея си. А кво става в Кирил и Методий в Б-с не знам. Отиди и питай, щото нямаш време. Ако не си рисувал някога от натура с цвят и графичен материал, то ще ти е доста трудно да придобиеш навици за толкова кратко време. Но пробвай от теб зависи. Аз лично прези доста години като решихче тряа да ходя на уроци, всичко сам си свърших с търсене и питане.



Тема Re: уроци в Бургас?нови [re: brusart]  
АвторИвн (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 00:50



Хм аз съм в 10 клас и наистина мисля да кандидатсквам с рисуване, от 4 месеца ходя на уроци в едно троянско училище, но понеже лятото наближава и след училище отивам при баба <естествено > а тя е в Бс. Та не мога да разбера къде и дали има уроци в Бургас понеже не съм от там... в това е проблема....Не познавам никой в тази сфера, който може да ми помогне.
Но въпреки това благодаря....ще видя какво ще правя....дано стане работата




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.