Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Честит 3 март със Светлин Русев!нови [re: Пeйнтъp]  
АвторValko (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 19:37



Забавлявате ли се, момчета, забавлявате ли се? Две седмици ме няма и пак сте развъртяли купона!
Пейнтър, ще ти задам много културно два въпроса /без да се псуваме, нали си съгласен/:
Първо - като мразиш толкова яко СвеРус, що не вземеш и му забиеш два шамара на публично място?
Второ - мислейки постоянно за него, се изпълваш с негативна енергия - това не ти ли пречи в работата? Как твориш мразейки, бе човече?
Аз съвети не давам даже и на децата си, но ще ти кажа как се справям с лошите мисли - почвам волево да си мисля за секс, след втората минута получавам ерекция и ........... си оправям настроението.
Опитай.



Тема НЕ СЕ ХРАЧИ ПО ГРДТА КОЯТО НИ Е ОТКЪРМИЛА!нови [re: Пeйнтъp]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано20.03.07 23:27



Здравей Пeйнтъp ,


цитат:
Господ да пази България и от бабичките, които разглеждаха изложбата и щъкаха между картините като хлебарки. Сякаш току що бяха изкочили от платната на "великия" майстор. Ужас, ужас, ужас!!!!!!!


край на цитата.


Това с бабичките би трябвало да го не споделяш защото си е една гавра с онази гръд която ни е откърмила всичко нас .. Що за уста е тая която плюе по гръдта която ни е откърмила ??



НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ей цапачи!нови [re: Пeтkoв]  
Авторkekca (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 15:53



абе тука нема ли некой с който човек може да си поговори за изкуство ?
май са само некви бояджии и цапачи!





Тема Е ЩО МЕНЕ ПИТАШ , ЗАДАЙ НОВА ТЕМАнови [re: kekca]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано23.03.07 22:38



Здравей Кекса ,



цитат:
абе тука нема ли некой с който човек може да си поговори за изкуство ?
май са само некви бояджии и цапачи!
край на цитата.


Аз доколкото знам в тоя клуб се говори именно за изобразително изкуство ..
Ти също можеш да говориш за изкуство и никой нема да те спре ..
Така че не бави топката ами почвай .. задай нова тема и тва е .. нема време за губене..



НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема Re: НЕ СЕ ХРАЧИ ПО ГРДТА КОЯТО НИ Е ОТКЪРМИЛА!нови [re: Пeтkoв]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 12:14



Петков, по въпросната гръд храчи твоят любимец Св. Р., който я изобразява сатанински. Колкото до цитата от древноримската плоча, ще ти задам един въпрос, на който би трябвало да ми отговориш без да се сърдиш. Не е ли много ПЕДОФИЛСКИ бе, Петков. Хайде остави го за сайта на Владимир Кузов. Иначе ще си помисля нещо лошо за теб, прощавай!



Тема Re: Честит 3 март със Светлин Русев!нови [re: пpъц]  
Автор inatari (непознат )
Публикувано07.07.07 21:38



За Светлин Русев могат да се кажат много противоположни неща и всички те ще бъдат верни.
Една негова актова рисунка с въглен струва 4000$. Бях тази зима с него на един международен фестивал в Москва.

Той беше част от журито. Не занех ,че е завършил в Москва ,живопис.
Аз заедно с още 5 човека , представях България на този фестивал.
Тъй като аз съм на 26 години ,се оказа ,че съм най- младия човек на този фестивал за съвременно изкуство . Имаше само разни академици и хора в черно ,с куфарчета.
Аз млади художници там не видях. Светлин Русев ми викаше "Малката "...
Имам няколко снимки с него ,но няма да ги публикувам.
Само искам да кажа ,че по- възрастните художници , които бяха с нас не го обичаха . А напротив те много добре знаят какво е ставало едно време . Аз незнам ,родена съм през 1981г.
Запознах се със Светлин Русев по следния начин :
"Извинявайте може ли да ползвам вашия чук , защото на нашата изложбена площ не мога да открия такъв. "
Той много се учуди ,че не тръгнах да се подмазвам или да се мъча да правя някакво впечатление.
На този фестивал , който се състоя в Манежа ,на червения плошад ,тази година от 23-27 януари 2007,аз видях доста неща.
Първо Светлин Русев се наложи да ме изчака да свърша с нареждането на собствените се неща ,за да му преотстъпя чука .
Този човек е отрязал главите /може и да е било и без да иска / на много , много хора.
Баща ми е също художник и заради хора ,като Светлин Русев се налагаше в ония години да избяга навън .
Защото правеше абстрактна живопис. Баща ми е излагал в Есенния Салон в Париж и е член на Френската асоциация на художници , но така и не можа да стане член на СБХ.
Заради хора ,като Светлин Русев.
В манежа той имаше 30 кв. м -изложбена площ , която му бе платена от Българското посолство.
Ако тези 30 кв м. той беше решил да предостави на младите художници , които сега завършват академия , щяхме така да им скрием шапките на руснаците , че да се чудят откъде им е дошло.
Ядосвах се много, но полза няма ,той все -още преподава ей това е най- лошото.
А аз тази година ще кандидатствам за член на СБХ. Най- вече ,защото участвах в такъв Световен Форум като този в Москва.
Аз се занимавам с модерен ,концептуален текстил и мога да си представя как Светлин е журирал работите ми.
Завърших при професор Ани Бояджиева и Греди Асса. Академията е нещо много различно от това , което човек , първоначално очаква.
Една джунгла ,в която не всеки оцелява.
А Светлин Русев е масон , само това ще ви кажа . Той не е никакъв комунист. Но се е възползвал страхотно много от комунизма.
Много емигрирали художници има ,заради него .
Да се надяваме ,че ще спре да преподава и да бълва "ученици на Светлин Русев" А може би и СБХ, ще отпадне като институция за в бъдеще.
Но аз догодина ще стана член на СБХ.

Редактирано от inatari на 07.07.07 21:42.



Тема Re: не си правнови [re: koмп]  
Автор inatari (непознат )
Публикувано07.07.07 21:44



За Светлин Русев могат да се кажат много противоположни неща и всички те ще бъдат верни.
Една негова актова рисунка с въглен струва 4000$. Бях тази зима с него на един международен фестивал в Москва.

Той беше част от журито. Не занех ,че е завършил в Москва ,живопис.
Аз заедно с още 5 човека , представях България на този фестивал.
Тъй като аз съм на 26 години ,се оказа ,че съм най- младия човек на този фестивал за съвременно изкуство . Имаше само разни академици и хора в черно ,с куфарчета.
Аз млади художници там не видях. Светлин Русев ми викаше "Малката "...
Имам няколко снимки с него ,но няма да ги публикувам.
Само искам да кажа ,че по- възрастните художници , които бяха с нас не го обичаха . А напротив те много добре знаят какво е ставало едно време . Аз незнам ,родена съм през 1981г.
Запознах се със Светлин Русев по следния начин :
"Извинявайте може ли да ползвам вашия чук , защото на нашата изложбена площ не мога да открия такъв. "
Той много се учуди ,че не тръгнах да се подмазвам или да се мъча да правя някакво впечатление.
На този фестивал , който се състоя в Манежа ,на червения плошад ,тази година от 23-27 януари 2007,аз видях доста неща.
Първо Светлин Русев се наложи да ме изчака да свърша с нареждането на собствените се неща ,за да му преотстъпя чука .
Този човек е отрязал главите /може и да е било и без да иска / на много , много хора.
Баща ми е също художник и заради хора ,като Светлин Русев се налагаше в ония години да избяга навън .
Защото правеше абстрактна живопис. Баща ми е излагал в Есенния Салон в Париж и е член на Френската асоциация на художници , но така и не можа да стане член на СБХ.
Заради хора ,като Светлин Русев.
В манежа той имаше 30 кв. м -изложбена площ , която му бе платена от Българското посолство.
Ако тези 30 кв м. той беше решил да предостави на младите художници , които сега завършват академия , щяхме така да им скрием шапките на руснаците , че да се чудят откъде им е дошло.
Ядосвах се много, но полза няма ,той все -още преподава ей това е най- лошото.
А аз тази година ще кандидатствам за член на СБХ. Най- вече ,защото участвах в такъв Световен Форум като този в Москва.
Аз се занимавам с модерен ,концептуален текстил и мога да си представя как Светлин е журирал работите ми.
Завърших при професор Ани Бояджиева и Греди Асса. Академията е нещо много различно от това , което човек , първоначално очаква.
Една джунгла ,в която не всеки оцелява.
А Светлин Русев е масон , само това ще ви кажа . Той не е никакъв комунист. Но се е възползвал страхотно много от комунизма.
Много емигрирали художници има ,заради него .
Да се надяваме ,че ще спре да преподава и да бълва "ученици на Светлин Русев" А може би и СБХ, ще отпадне като институция за в бъдеще.
Но аз догодина ще стана член на СБХ.

Редактирано от inatari на 07.07.07 21:42.



Тема Re: не си правнови [re: inatari]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 20:55



И какво ще ти даде членството в СБХ? А как попадна на този форум в Москва? И ти не си от случайните, струва ми се. Аз също съм родена през 1981 година и зная какви некадърници влязоха в академията през 2000 година - нарочени от родителите си художници, без право на избор. Покажи малко твои неща да те видим. Ще ми е интересно. И на другите мисля.



Тема Re: Честит 3 март със Светлин Русев!нови [re: inatari]  
Авторdiv petel (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 12:42



mnogo pou4itelna moskovska istorij..... s 4uk, no bez sarp,kakto si mu e redat-ima zabejki po Maneja,svetlin kato- mason,komunist,ateist i zograf po 4erkvi,bjga6ti na talpi hudojnici ot nego na zapad,no Moskva ne vjrva do den dne6en na salzi ,a ve4e vjrva samo na pari, i to v zeleno,a svetlin rusev risuva v 4erno,bjlo i 4erveno.....i t.n.



Тема Re: не си правнови [re: az]  
Авторrisunka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 13:00



...Мдааа и аз тогава кандидатсвах в НХА през 2000г. и знам за кво говориш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.