Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 10.05.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: БKП]  
АвторПeйнтъp (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 15:34



ФАР ще умре за грозното в изкуството, защото е подлога на човекомразеца Светлин Русев. И понеже ми предлага да пия топъл чай, аз го каня да го направим заедно. После - някой ще отиде там, откъдето е дошъл.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: фap]  
АвторOpoн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 16:20



Какво стана, Фар, боклуците теб ли те нападнаха?



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Opoн]  
Авторфap (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 18:10



О!Колко прав си бил.Мисля ,че е само един.Реших да го оставя на мира.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Opoн]  
Авторфap (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 18:19



Кажи си мнението за Вукадинов,моля.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлинови [re: Пeйнтъp]  
Авторcтaлин (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:07



НАДУТ ПУЯК С ПОДКРЕПА НА МАФИЯТА КОЯТО НЯМА ИНТЕРЕС ОТ ТАЛАНТЛИВИТЕ
МЛАДИ ХУДОЖНИЦИ!!!



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Opoн]  
АвторKapaвaджo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 15:05



Светлине, как се чувстваш под прикритието на псевдонима "Орон". Светиш ли, светиш...Напиши ми нещо, мъко моя в изкуството. Напиши, душицо неразбрана. Ти по принцип освен, че изхаби хиляди платна, нацапа и много вестникарска хартия да се изказваш "компетентно" по най-разнопосочни обществени и политически въпроси.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: фap]  
АвторOpoн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 17:07



За Вукадинов - ХУДОЖНИК е, ЕСТЕТ е, аз го харесвам, а ореола му (според мен) в голяма част се дължи и на отдръпването му от публичното пространство. А, то отдръпването, доколкото знам е, поради чешитски характер, а не поради идейни, идеологически и пр. причини.Доколкото сме в темата за Св.Русев мога да ви кажа, че няма никакво противопоставяне между двамата. Би трябвало да сте достатъчно грамотни, за да ви е ясно, че единственият творчески съюз в който в ония години имаше пластическа свобода е СБХ и това се дължи на Светлин Русев и на силата му да отстоява позиции и поведение през всичките години и куража му да поеме върху себе си последиците от негативите на онова време, омразата и завистта на всички неосъществили се поради една или друга причина бездарници и художници по партийна поръчка.
Още нещо за Вукадинов- той е човека, който седи зад колекцията на Б.Радев. Ако не греша са братовчеди. Ето, има и ползи от братовчедството.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: Opoн]  
Авторфap (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 17:59



Леле мале.Не ги знаех тези неща за Вукадинов и Радев.Споделям мнението ти за Вукадинов.А за Светлин Русев и ролята му "тогава" само съм подочувал ,но колкото и да се опитвам да му симпатизирам ,някак си не мога...Просто виждам ,че нещата се повтарят.



Тема Re: Живопис или мъртвопис в творчеството на Светлин Рунови [re: фap]  
АвторOpoн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:00



В това роднинство няма нищо лошо. Дай Боже, на всеки борец такъв братовчед. Културата само ще спечели. И-без заяждане на дребно-прочети (и него го изядоха с парцалите) постинга на 100 от преди близо година. Интелигентно е и грамотно по отношение на Св.Русев. Всеки човек има свойте слабости, грешки и тн., но заслугите на Русев към културата ни са обратно пропорционални на всичката гадост, която се излива по негов адрес.
Поздрав



Тема храманови [re: cтaлин]  
Автор isihia (член)
Публикувано29.01.07 19:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.