Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
*Кратък преглед

Тема Танцувай с мен...нови  
Автор Aлмoдoвap (lubov-ta)
Публикувано31.07.05 23:11



..танцувай с мен - в асансьора, където стъпките ни са ритъмът на дишането ни, а ако поискам да те завъртя около себе си - трябва само да те прегръна, трябва само да те притисна о себе си..

Докосвам ъгълчето на усмивката ти с поглед, плъзвам го по шията ти, по голотата на тялото ти, която си оставила да бъде докосвана от всеки...но мога да имам единствено аз..аз..

.."Думите се използват внимателно.". Думите.. Думите не винаги са достатъчни, винаги им липсва нещ-о..винаги им липсва интонацията, чувството, присъствието, ако ги напишем.. Винаги им липсва доизказаността..ако само ти ги кажа..

Затова.. Ела, танцувай с мен, мила моя, танцувай с мен...



Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: Aлмoдoвap]  
Автор rлyпaчe (звездичка)
Публикувано02.08.05 17:59



Ако аз бях Силви...със сигурност щях да танцувам с теб
Успех!

...I love you in a place
Where there's no space and time...


Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: rлyпaчe]  
Автор Aлмoдoвap (lubov-ta)
Публикувано02.08.05 22:22



Всеки има своята своята песен, макар често да я сменяме с друга.. Верността ни е присъща само когато обичаме.. Както и всеки има своят танц- онзи, който танцуваме заради музиката, с нейните стъпки и ритъм... Бих допълнил и че всеки има своят партньор за танц, но това би било лъжа - всеки от нас може да танцува сам - на улицата, в парка, та дори по стълбите на блока.. Въпросът е - да го има чувството..

bwt, ти имаш ли песен, на която искаш някой някъде да те покани на танц?

Редактирано от Aлмoдoвap на 02.08.05 22:27.



Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: Aлмoдoвap]  
Автор rлyпaчe (звездичка)
Публикувано03.08.05 03:14



Да, имам
Гледал ли си "Фрида"?

...I love you in a place
Where there's no space and time...


Тема Re: Танцувай с мен... [re: rлyпaчe]  
Автор Aлмoдoвap (lubov-ta)
Публикувано03.08.05 14:35



Не, за съжаление. Би ли ми разказала?



Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: Aлмoдoвap]  
Автор rлyпaчe (звездичка)
Публикувано03.08.05 17:54



Няма как да разкажа, след като не си го гледал... Просто...има една песен там... Това е песента, на която бих искала да изтанцувам целия си живот. Спокойствие, тъга, страст, темперамент... Всичко в едно...

...I love you in a place
Where there's no space and time...


Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: rлyпaчe]  
Автор Aлмoдoвap (lubov-ta)
Публикувано06.08.05 12:51



Напротив, мога да си го представя. Нали те виждам сега, тук - в някакъв отрязък от живота ти. Ето, виждам как думите ти присядат до мен, за да поговорим заедно.. Как ми се усмихват, как мечтаят.. Спокойни или със страст..

Танцувай.. Не спирай...



Тема Re: Танцувай с мен...нови [re: Aлмoдoвap]  
Автор Aлмoдoвap (lubov-ta)
Публикувано09.08.05 00:54



http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=poetry




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.