Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СКЪПИ ЖЕНИ !  
Автор Пeтkoв (стар клубар)
Публикувано08.03.05 09:48



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖЕНИ В КЛУБА!
ВАШАТА КРАСОТА И НЕЖНОСТ ВИНАГИ Е БИЛА ИЗВОР ЗА ТВОРЧЕСТВОТО НА МЪЖЕТЕ !
НИЕ МЪЖЕТЕ В КЛУБЪТ ВИ ЖЕЛАЕМ МНОГО ТВОРЧЕСКИ УСПЕХИ И ЛИЧНО ЩАСТИЕ , МНОГО ЗДРАВЕ И НЕУВЯХВАЩА КРАСОТА !

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 08.03.05 09:55.



Тема Re: ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СКЪПИ ЖЕНИ !нови [re: Пeтkoв]  
АвторCтacи (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 12:06



Благодаря от името на дамите и музите,г-н Петков



Тема Re: Благодарянови [re: Cтacи]  
Авторmezzo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 16:13



Използвам случая, да Ви попитам нещо на което всъщност би трябвало да ми отговорят от клуба на Дир, ама тъй като не го правят, и понеже сте програмист, та реших да Ви помоля за помощ. Проблема ми е, че винаги като се опитам да си вляза в Клуба, и ми дава грешна парола към този Name. Имате ли представа защо, и ако да ще бъда благодарна да ми отговорите защо- ще направитеедно добро дело послучай празника.



Тема Re: ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СКЪПИ ЖЕНИ !нови [re: Cтacи]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 17:53



Chestito i ot men!



Тема Re: ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СКЪПИ ЖЕНИ !нови [re: Cтacи]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 17:54



Chestito i ot men!Mnogo uspehi vuv vsiako na4inanie, ljubov i shtastie!



Тема РЕГИСТРИРАЙ СЕнови [re: mezzo]  
Автор Пeтkoв (стар клубар)
Публикувано12.03.05 01:21



Здравей mezzo ,
>>>
Използвам случая, да Ви попитам нещо на което всъщност би трябвало да ми отговорят от клуба на Дир, ама тъй като не го правят, и понеже сте програмист, та реших да Ви помоля за помощ. Проблема ми е, че винаги като се опитам да си вляза в Клуба, и ми дава грешна парола към този Name. Имате ли представа защо, и ако да ще бъда благодарна да ми отговорите защо- ще направитеедно добро дело послучай празника.
<<<
Нямам си представа но имам няколко предположения :
1. Може би не си регистрирана а опитваш да влезеш като регистрирана.. Ти всъщност имаш ли регистрация в дир бегето ?
2.Може би на мястото на "акаунда" въвеждаш никът си (а това са различни неща) и затова те изхвърля..
3.Може би си регистрирана но си забравила акаунда или паролата или пък когато си се регистрирала си била настроила клавитурата да речем на кирилица а сега въвеждаш паролата на латиница..
Имат значение и главните и малки букви в паролата .. паролата различава главните от малките букви..
4.Ако си се регистрирала можеш да обявиш при влизане че си забравила паролата и тогава има процедура за да я възтановиш чрез тайния въпрос който би трябвало да си въвела ..
4.Ако не се получава никак и влизането се запече най добрия ми съвет е да се регистрираш отново и ако държиш именно на тоя ник "mezzo" но сървърът не допуска това поради заетост на никът .. можеш например буквата "е" или "о" в никът да ги въведеш на кирилица .. за клубните фенове твоя ник ще изглежда същия ..
Апропо в дир-бегето и пощата вече е безплатна .. при това дават доста екстри .. ако нямаш хубава поща можеш да си регистрираш такава докато не са те изпреверили да заемат името ..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема И ДРУГИ СЕ ОПЛАКВАТ..нови [re: Пeтkoв]  
Автор Пeтkoв (стар клубар)
Публикувано16.03.05 16:13





НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема MCejkrvAihAknwBdWyнови [re: Пeтkoв]  
Авторbalhsrp (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 20:46



5OjTXU <a href="http://eibdlaqrtrlc.com/">eibdlaqrtrlc</a>,

, [link=http://fyaplexuqjox.com/]fyaplexuqjox[/link], http://diumboahlwka.com/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.