Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molba za pomoshtнови  
Авторlvan Tankov (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 04:04



Имам една голяма молба към форума - може ви някой да ми прати или да ми даде URL на изображения върху нашенски писани каручки.
Имам една дискусия за един художник, който прави т.н. Fileteaso Porteño
виж


На мен много ми прилича на писаните наши каручки. Поне аз съм виждал такива в моето детство - сще си спомням приятеля на дяда ми ("Николая" и коларската работилница "Вулкан"), който ги изписваше.
Поздрав от страната на тангото, месото и виното.
Иван
Регистрацията ми стачкува, затова пиша като нерегистриран



Тема Re: Molba za pomoshtнови [re: lvan Tankov]  
АвторИвaн Taнkoв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 01:44



Видях, че доста хора са прочели въпроса ми и затова ще споделя с всинца ви на какво се натъкнах в... Бангладеш на адрес


Толкова е трудно да бъдеш единствен в този свят
Иван



Тема Re: Molba za pomosht [re: Ивaн Taнkoв]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано09.09.04 00:52



Аз не знам за такъв сайт. Потърси на тема "етнография", но понеже това, не се брои май за изкуство, дори и народно, може да няма подобно изследване. Иначе яж една паеля и пий по една чаша червено за всички обичащи изкуството!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.