Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: greiнови [re: Stareza]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано04.07.04 16:27



Напротив. Вашите с Ноник и Грей постинги са пълни с дилетантски простотии и елементарни изказвания. Дори след като ги прочетох продължавам да се учудвам на лиспата на елемнтарна логика и последователно мислене. (Типично за псевдоинтелектуалците). Иначе скъпи ми "господинчо" Ноник, никой не ти пречи, нито разваля "хубавия ви клуб", в който ти си един от малкото посетители. Странно е защо се вживяхте и видяхте в ролята на свине......при положение, че сте такива професионалисти. Ако говорим за грубост и безпардонност прочетете си собствените постинги.

Редактирано от teodorag на 04.07.04 16:38.



Тема Re: greiнови [re: Stareza]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано04.07.04 16:28



В отговор на:

Tolkova e jalko-az mnogo razchitax na tova da se sreshtam s interesni xora,no sum razocharovana.Kriat se i lujat,predstaviat se za kakvito ne sa.Nashenska rabota.I samo cheta,zaa nameria
sluchaino niakoi polezna infornaciika.Radvam se,che ima xora kato vas.pisna mi ot tezi kompleksari!Pozdravi!




Толкова за "чувствителната душа" на Грей.



Тема Re: izobr.izkustvoнови [re: NoNick]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано04.07.04 16:36



В отговор на:

Ami svine na svine ne hvurlyat nishto. TUk oba4e govorim ne za biseri , a za elementarna kultura i uvajenie. Ostanaloto e samo edna obmyana na opit i pomosht,koiato se e slu4valo vsi4ki nie da se nujdaem .Taka,4e haide malko po- vuzpitano i da smenim tozi "svinski " ton . Ne podhojda na hora,koito predlagat neshtata,koito ti do v4era im predlagashe.




Свинския тон беше даден от теб в предишните ти постинги и след това "чувствителната" Грей заключи, че съм комплексарка, лъжкиня и криеща се, при положение, че аз единствената от всички писали по темата, което в някаква степен не съм анонимна. Точно поради тази причина не си хвърлям бисерите на свинете, защото знам какво ще последва. Видяхме го в пълна степен, на практика в развитието на тази тема. Колкото до възпитанието, те съветвам наистина да смениш "свинския си тон", като престанеш да ме наричаш "госпожичка" и всички други определения, с които ме заля. Тонът ми е напъно адекватен на вашия, така, че нямам никакво намерение нито да се оправдавам, нито защитавам, нито преструвам.



Тема Re:teodotagнови [re: teodorag]  
АвторStareza (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 11:49



Kak da ne si anonimna, be?????Ti kato si dala niakakav e-mail i si si napisala, 4e hobito ti e izkustvo i smiata6, 4e ne si anonimna li???He-he!Ta tova vseki bi mogal da napravi za 2-3 min, no kakvo ot tova...., e-maili moje6 da si sazdade6 desetki s kakvito si iska6 fal6ivi danni, kakto i da si pi6e6 kakvi li ne profesiii, interesi.... Registriran ili ne e vse edno.
A 6to se otnasia do diletanstvo, to ti samata si takava i si go kazva6 (v svoa li4en profil), 4e izkustvoto ti e hobi!!!!Verno, 4e ne sa mnogo tuk pi6e6tite profesionalisti, no moga da priznaia 4istosarde4no, 4e Nonick makar i sas sigirnost po-mlad , se e interesuval izkl. mnogo ot tehniki i poznaniata mu se krepiat kakto na li4nia mu opit(koito,proli4ava ot postignite mu za tehnikite), i koito e iavno dosta aktiven , taka i ot prou4enoto i pro4etenoto!!!NE sam mu advokat, no sam vpe4atlen ot zadalbo4enostta mu. Dori az, koito sam imal 4esta da u4a niakolko godini v H. Akademia pri pokoinia ve4e Atanas 6arenkov(nai-golemia spezialist po tehnologia na jivopista-kakto kavaletna, taka i v stenopista), 4etiah postingite na Nonick i Karavadjo, sas zadovolstvo!!!!
A ti kakto s elementanite si pisania, taka i s otno6enieto si kam hudojnizite ne samo , 4e pokazva6, 4e si diletantka v izkustvoto , no i otblaskva6 s grubostta si.Taka 4e ne o4akvai pove4e niakoi da ti se otzove na zaiadlivaia ton.S tova smiatam temata za prikliu4ena i predlagam na vsi4ki kolegi-profesionalisti da prestanat da otgovariat na takiva ili podobni postingi!!!!!!!



Тема Re: Търся контакт с художницинови [re: teodorag]  
Авторniamam (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 21:00



niksyn2002@abv.bg hudognik.giveia v ispania pihi,ako iskah da se razberem.



Тема Re: izobr.izkustvoнови [re: teodorag]  
Авторkиkимopa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 22:41



скъпа teodorag, факта, че тръгна въобще за се обясняваш и надприказваш с всеки несъгласен най - показателното нещо до тук ! успех !



Тема Re: Търся контакт с художницинови [re: niamam]  
Автор inbloom (непознат )
Публикувано07.04.08 21:15



u4itelqt mi kazvashe 4e rabotite mi sa antisocialno izvrashtenie v izkustvoto.

ako imash interes pishi mi palominno@abv.bg



Тема Re: Търся контакт с художницинови [re: niamam]  
АвторWind (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 12:52



И аз искам да вляза контакт с авторката на тази тема, но тя дали въобще влиза във форума, вижте, темата е стара, от преди 4 години! Като се кликне върху потребителското име на teodorag, пише "не съществува такъв потребител". Teodorag, ако още имаш интерес към нас художниците, напиши нещо да дадеш знак че преглеждаш този форум!



Тема Re: Търся контакт с художницинови [re: Wind]  
Автор shi_gog (търсещ себе си)
Публикувано26.04.08 13:12



За пореден път се обеждавам че народа е издухал капаците.. .
Тука вместо да се говори за нещо съществено се правят разисквания кой е анонимен, кой колко струва и така нататък!!! .... под всякаква критика!
"ТО нали българското си е българско и само София е град" , та май си лежим още на оная страна.... "не интересува дали ми е добре, важно е на Вуте да му е зле"
Не така момци... не така... ритате си излищно здравните книжки- после разправяте няма пари, АМи НЯМА!

с акъл!!!

"Докато опитомените, се опитват да пеят в свободата си, дивите летят"


Тема Re: Търся контакт с художницинови [re: teodorag]  
АвторHaнa Paйчeвa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 20:02



Желая да осъществим контакт за продажба и поръчка на картини.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.