Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема изложба на компютърна графика  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано27.10.03 19:53



изложба:
"Опити в компютърната графика"
Национална художествена академия - ул.Шипка1
Ателие№ 1 от 27.10 до 29.10
Лекции:
1.В търсене на нови форми и цветове - проф.ХаятоТогава -27.10.2003 от14 часа на същото място
2.Компютърната анимация и виртуалната реалност - настояще и бъдеще -проф.Масаюки Накаджима
27. 10.2003, зала 1 на Центъра за източни езици и култури към СУ
\бул. "Тодор Александров"№79\ 17 часа



Тема Ааа..ЗНАЧИ ВСЕ ПАК ИМАЛО ТАКОВА ЖИВОТНО..нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано27.10.03 20:27



..Компютърно изкуство...Излиза че вече има такова животно...щот некой разправяха тука дет дакова животно немало...:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: дилетантсконови [re: Пeтkoв]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 09:14



Самият спор "за" и "нема" звучи наивно и глуповато.



Тема Re: дилетантсконови [re: RGB]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 13:05



Togava pospori ubeditelno i umnovato



Тема А ПО ПОДРОБНО ...?нови [re: RGB]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано29.10.03 13:06



Извини ме но не разбрах съвсем..би ли пояснил за тия кат мен дет бързо схващат ама много трябва да им се обяснява..Би ли изиснил глуповатоста на спора "за" и "нема" ....Благодаря !

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: А ПО ПОДРОБНО ...?нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 20:54



Ne 4akai obyasnenie ot hora ,koito haber si nyamat ot tiya raboti.Tova 4ove4e e dokazalo mnogokratno,4e pishe v tozi klub samo zashtoto e 4ulo,4e tuk moje da pishe vseki i vsi4ko kakvoto mu doide v glavata i na ezika.Aman ot takiva



Тема ТИ МАЙ ЧЕ ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ ПРАВнови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано31.10.03 10:46



Здравей,
прав си..пишат само ей така..когато ги попиташ за аргументите на твърдението им ..мълчат...
Използвам момента разгеле говорим за компютърна графика и живопис да сложа два нови мои ескиза на компютър..ето ги :



Е, може да не са шедьоври..., но нали експериментирам..:)
до скоро!

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема то онова съвсем различнонови [re: Пeтkoв]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано31.10.03 19:00



и защо задължително плесваш и една, две от нещата си?
като цвят са ужасни



Тема Re: ТИ МАЙ ЧЕ ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ ПРАВнови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 22:41



Zdravey :) ,
Hubavi ekskisi.Znam ,4e izkustvoto da se opredelya s tezi ponyatia hubavo-losho mnogo ne vurvi,nov konkretniya slu4ai namiram i dvata ekskiza mnogo hubavi .Profesionalno izdurjani po otnoshenie na kompoziciatai cveta.Ne moga dabudasuglasen s gospojicata koyato smyata,4e po otnoshenie na cveta sa ujasni,poradi prostata pri4ina,4e silata na cvetut v kartinatane se obuslavya ot nali4ieto na kreshtyashto surovi cvetove, a ot obshtoto suzvu4ie i cialostnoto vuzdeistvie na kolorita.Naneya ste i kaja samo da pogledne "sreburniya" kolorit v kartinite na golemite maistori kato Velasques naprimer(moje bi tya i tyah shte gi zakleimi kato ujasni koloristi)i shte se ubedi v tova,koeto kazvam.Puk to celta na ekskiza ne e da 4opli detailite , a da opredelya cvetovata gama , ubeditelnoto izgrajdane na kompoziciyata,valjorite i vuzdeistvieto na ideinoto sudurjanie.Milsya,4e si uspyal da se spravish mnogo dobre s tezi konkretni zada4i .Shte mi bude mnogo priyatno,ako po-kusno,kogato dorabotish tezi dve kartini gi postnesh tuka za da gi vidya zavursheni( ako ne vuznameruyavash da gi ostavish na nivo ekskiz)ne za da kritikarstvam, a za da vidya v kakva nasoka razvivash po- natatushnata si rabota vuv kartinata.
Uspeh i pozdravi!



Тема Re: то онова съвсем различнонови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 22:49



A ti zashto zaduljitelno plesvash vuv vseki svoi post tova jivotno ?Kato vuzdeistvie e "ujasno".$ovekut pone "plesva" svoeto izkustvo -takova koeto suzdava spored svoite si vuzmojnosti i hudojestveni stremeji.Ti izkazvash mnenie nepodplateno s argumenti (tova se nari4a praznoslovie,a to e indikator za praznoglavie)-mnenie podplateno samo s fotografskiya obraz na edno jivotno.Izvinyavai gospojice :) Tova e klub za izobrazitelno izkustvo ,a ne zoopark :)
Uspeh :)!



Тема Хванах те !нови [re: NoNick]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 08:30



На Веласкес баш това му е недостатъка - в колорита и това го знае всеки що-годе грамотен в живописта. Да беше дал за пример Тициан или Гоя , или Ел Греко , или Веронезе ...Нейсе, проявявам великодушие към нечувствителността ти към живописната материя . За сметка на , струва ми се много по-убедителното представяне в технологиите и химията , макар да не съм проследявала всичко написано от този ник.



Тема Re: А ПО ПОДРОБНО ...?нови [re: Пeтkoв]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 09:12



Хм, за да вляза в твоя стил иде ми на ум какво казал шопа : "От Витоша по-високо нема и от Искъро по-дълбоко нема". Та и ти . В хиляда постинга се опитваш да убедиш себе си може би, че най-големият шанс на новите технологии е да правят имитации на маслена живописна техника , като др. Петков. Толкова е досадно, че просто няма причина, база за да се спори.
Приложната графика, графичния дизайн, мултимедията са неоспорим факт , наложена от действителността потребност от години, която дори ти не би оспорил , в противен случай защо си направил собствен сайт ? Компютърното изкуство и интернет предлагат нови нива на диалогичност между новите технологии, артиста и потребителя на такова изкуство. Едва ли точно аз трябва да те убеждавам, след като доколкото разбрах ти имаш подобно образование. За мен това не е тема за разговор . По-скоро с любопитството и възхищението на новопокръстен бих желала да съм информирана за нещата, които се правят в този жанр в изкуството, паралелно с познатите ни вече такива. :)



Тема Re: Хванах те !нови [re: RGB]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:01



Velasques e edin ot nai-velikite koloristi ,skupa moya :) I tova e priznato ot cyal svyat :) osven ot teb :) Otidi v nyakoi ot svetovnite galerii i shte vidish edin drug Velasques,ne tozi ot loshite reproductii ,koito si vijdala v bibliotekite,I shte zyapnesh s usta :D Zashtoto ako togava pak kajesh,4e velikiyat 4i4o Velasques e "gova voda " v kolorita,zna4i haber si nyamash ot jivopis :)
Aide 4ao i pozdravi :)



Тема Re: Хванах те !нови [re: RGB]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 19:39



I edno malko dopulneniice
zabravih da ti napomnya,4e 4i4o ti Velasques e jivopisec, a jivopista si sluji s cvetove.Kogato kazvash,4e kolorita mu e slaboto myasto i nedostatukut v rabotata ti go otri4ash kato jivopisec vuobshte:)Eh,sega e moi red da kaja :)Po spokoino de :)Dai da ne se izlagame.Toi e edin ot nai-velikite jivopisci na minaloto.nared s tezi,koito ti poso4i:)
Aide 4ao i da slushash:)



Тема ИСКАМ ДА ВИДЯ НЕЩО ДЕТ НЕ Е "УЖАСНО " КАТО ЦВЯТнови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано01.11.03 20:59



Незнам..незнам рожбо...Я покажи нещо дет не е "ужасно " кат цвят ...та да му напраим една виртуална изложба..хихихихи
Петков е колорист..хихихихи..
Колорист не е оня който плеска цветове дет свирят на пищялката , а оня който съумява да получи "музика" в цветовете..
Що съм цапвал и по една картинка ли..ми щото е клуб за изобразително изкуство...ти какво искаш..тикви ли да нося тука...хихихихи...

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема А ТАКА ..:) ОПИКАЙ Я ЧЕ ДА НЕ Я ОСИРАМ АЗ..:)нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано01.11.03 21:04



Здравей НоНик,
Прочетох ти постингът и съм се смял от сърце..здравата си я наредил госпожичката..ша има да и държи влага...:)..Само как и го рече .."тук да не е зоопарк "....:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема ТИ СИ ОБЕКТИВЕНнови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано01.11.03 21:11



Обективен си..не щото ми изнася го казвам ..а щот казваш неща които и аз самия бих казал..за да мислим еднакво изглежда сме обективни..
Ще доработя ескизите..не в детаил.. а в дълбочина на усещането ..ще ги покажа по-късно..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: ТИ СИ ОБЕКТИВЕНнови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 21:21



Blagodarya za dobrite dumi !Jelaya ti uspeh :)!Shte se radvam da gi vidya .



Тема КВО БРЪЩОЛЕВИШ БЕ, ГЛЕЙ КВО СТАВА ТУКА:нови [re: RGB]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано01.11.03 21:26




...хихихихи..хохохохо..Немам думи ..Веласкес бил далтонист...хихихихи..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ВИТОША И ШОПЪТ...нови [re: RGB]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано01.11.03 21:35



Харесва ти реторичният ми стил , добре...
Аз лично бих се зарадвал ако дадеш линк към живопис правена с компютър ...и която да не е кич..
Не става въпрос за компютърна графика и дизайн и уеб-дизайн ...стававъпрос за живопис..
Дай линк и всички ще ти бъдем благодарни..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 01.11.03 21:41.



Тема Re: ВИТОША И ШОПЪТ...нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 00:08



Zdravey,Petkov.Izvini me,4e se vklju4vam kum post prednazna4en za drugigo ,no tuk ima edini linkove na jivopis pravena s compjutur ,koito si pomislih,4e meje da te zaintriguvat.Az ot tezi raboti mnogo ne razbiram(imam v predvid,4e ne sum pravil kompjuturna jivopis nikoga prez jivota si )
eto gi linkovete:
http://campbell12.home.mindspring.com/02_clouds.html
http://www.cortada.com/gallery/digital/index3.htm
http://www.fountainstudio.com/extension_tapestry.html
http://www.aloha.net/~kali/orangflw.html
http://www.aloha.net/~kali/kuanjin.html
Nadyavam se da ne si gi razglejdal ve4e.
Pozdravi
http://www.gfxartist.com/community/member_gallery/8667
Ne



Тема Re: то онова съвсем различнонови [re: NoNick]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 12:47



Първо се регистрирай "но ник" - с неизвестни не разговарям -така са ме учили
ще си слагам каквито си искам снимки и не си ти този дето ще речеш какво животно ще гледа от сигнатурата
и вземи та пиши на кирилица -има много начини, тогава може и да поспорим



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИДЯ НЕЩО ДЕТ НЕ Е "УЖАСНО " КАТО ЦВЯТнови [re: Пeтkoв]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 13:01



не мога да я чуя тая "музика"
а то не е щото съм глуха за колорита , а щото свириш само на две ноти
а това за тиквите аргумент ли беше или реакция на невъзпитание?



Тема пикльонови [re: Пeтkoв]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 13:09



алооооооооооооо
това е клуб за изкуство а не тоалетна
ама като ти гледам произведенията почвам да се чудя дали не бъркам



Тема Re: то онова съвсем различнонови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 13:54



:) De go 4ukash - de se puka .......
Ti mai ne znaesh kakvo govorish ,skupa gospojice :)"с неизвестни не разговарям -така са ме учили"
Dosega telepatiya li izpolzvashe za da govorish s men i drugite " неизвестни "i da opljuvash horata v tozi klub ?Ili burzo zabravyash kakvo sa te u4ili? Golyama izlagacia !Uj ne govorish s nepoznati puk govorish .Ave vzemi purvo da se raberesh sus samata sebe si,4e togava trugni da sporish s horata.
Tova e klub za izobrazitelno izkustvo,a ne klub za vidovete azbuki i tyahnoto prilojenie ,taka 4e ako iskash da obsujdash prilojenieto na 4etmoto i pismoto potursi si podhodyasht forum.Zashtoto ima4e stavash smeshna s povdiganeto na temi zasyagashti vodovete pismo v klub ,4iyato cel e obsujdane na vuprosite svurzani s izobrazitelnoto izkustvo.
Taka,4e koito ima o4i da 4ete ,koito ima mozuk neka misli , a za tezi kato tebe deto i o4i imat i mozuk imat ama ne znayat kakva e razlikata mejdu tova da se obsujdat problemi na izkustvoto i problemite na slovoreda, vidovete pismo i 4etmo ,vidovete azbuki i drugi takiva zasyagashti problemi ne svurzani s Izobrazitelnoto Izkustvo moga samo da kaja ,4e sa sburkali adresa:) Tova e uvajaema gospojice :) Ina4e mojesh da si postvash kakvito si jivotni iskash :) I me4ki i ku4ki i 4ervei dori:)Mojesh da laesh,da pljuesh ,da hapesh ,da se zubish i da se razmnojavash dori ,puk ako iskash i delenie izpolzvay:)No ne zabravyai,4e ako iskash nyakoi v tozi klub da te priema na seriozno,da spori s teb i da te izslushva uvajavaiki tvoeto mnenie,purvo tryabva da argumentirash tvoite tvurdeniya s konkretni fakti i dokazatelstva,zashtoto kakto kazah v predishniya si post da se govori i tvurdi neshto bez da se argumentira si e 4isto praznoslevie , a to e indikator za praznoglavie........:)
Jelaya ti uspeh!



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИДЯ НЕЩО ДЕТ НЕ Е "УЖАСНО " КАТО ЦВЯТнови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 14:02



"а това за тиквите аргумент ли беше или реакция на невъзпитание?"

:) Pak ne shvana:)!Ami toi 4ovekut ne e vinoven ,4e ne shvashtash burzo.



Тема !нови [re: NoNick]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано04.11.03 21:28



като го напишеш на български може и да го прочетаа до тогава бъди здрав



Тема Re: !нови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 12:41



Hi4 ne mi dreme dali shte go pro4etesh ili ne,babe :)Vajnoto e,4e horata shte go pro4etat

Te pone poznavat bukvite na Latineca i sum siguren,4e sa preminali prez na4alniya kurs na obu4enie v u4ilishte,koito vijdam,4e si propusnala:)
Eh, znaesh si,4e si dosta izostanala,no ne dopuskah 4e e 4ak tolkova .....



Тема ДА НЕ ИСКАШ ДА ТИ ГЛЕДАМЕ ПАПАГАЛАнови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:03



Всичко се почна с това че ти носиш тук пернати...:)
Ами кат си показваш тук пернатата ..туку виж някой си показал косматия..хихихихи..
Апа дет разправяш че си била глуха..не е беда..имаме и музика за по глухичките..по силничка..( в повече децибели ) ..ето чуй..:


..Ако и това не чуеш оди на ушен лекар...хихихихи..Това синичкото дет си го е бучнала дамата у косата е перо от папагал..хихихи..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 05.11.03 16:06.



Тема ПРОЧЕЛА ГО Е КАТ МИ СЕ ЧИНИ...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:12



Здравей НоНик,
не и вярвай ...сигурен съм че го е прочела..жените са любопитни...:)..ама не и уйдисва затуй се прави че не го е прочела...Като оная от вица дет викала "Каквото става зад гърбът ми не ме интересува.."..:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема ТИ ЛИ СИ БИЛА АБСОЛЮТНИЯТ КРИТЕРИИ ??..:)нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:21



Ей та де си била..абсолютният критерии..аз от кога те търся...хихихихи..че да казваш какво е убаво и какво не е..Щот аз се обърквам малко...Я сподели как го праиш..сподели малци опит..хихихихи..ще бъда кротък и възпитан..само ме научи...хихихихи..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема БЛАГОДАРЯ ТИ...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:56



Здравей НоНик,
благодаря ти за линковете..погледнах ги ..ще ги разгледам основно..ще ти кажа после какво съм видял..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: ПРОЧЕЛА ГО Е КАТ МИ СЕ ЧИНИ...нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 21:21



:) Zdravey,Petkov :) Siguren sum,4e go e pro4ela:),ama ne i oturva :) hehe kakto sum siguren,4e se hvashta za Kirilicata zashtoto ne moje da se hvane za drugo :) Nali znaesh,4e kogato nyakoi ne moje da otgovori po ubeditelen na4in si tursi opravdaniya i na4in da otkloni vnimanieto ot svoeto nevejestvo :)hehe
Kvo da se pravi :) Takuv e jivotut .V na4aloto,kogato se u4eh da govorya i pisha na 4ujd ezik (mojeh ve4e dostatu4no dobre da vodya razgovor)i sporeh v razgovor s 4ujdenci edin ot tyah go pritisnah mnogo zdravo s dokazatelstva,4e greshi.I toi kato vidya,4e ne moje da me obori se hvana za bedniya mi ezik i po sushtiya na4in mi kaza purvo da nau4a gramatikata na ezika i posle da sporya:) Ama nishto ne moja da napravi za da me obori :) i toi go znaeshe :) sushtata rabota i sega :) Gospojicata kato ne moje da se zashtiti s dokazatelstva se hvashta za latineca :) hehehe ne 4e mnogo se vpe4atlyavam ,ama :) ...Da e jiva ,zdrava,prava i korava :)
Pozdravi:)!



Тема ТРЯБВА ДА Я ПОУСПОКОИМ МАЛКО...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано06.11.03 21:13



Аз също често се чудя на хора на които им липсва силата на аргументите и прибягват до аргумента на силата..донякъде ги разбирам ...те се чувстват слаби и търсят начин да се защитят..Моят приятел Гери разправяше че падналите не е хубаво да ги бием...:)
Та ако си великодушен ..дай да не ядосваме госпожицата..да и дадем шанс да си мисли че и тя може да е права..така тя ще се успокои..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема PRIZNANIE(NE LJUBOVNOнови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 21:57



Taka e :)!Naistina vsi4ko,koeto napisah po temite povdignati ot tazi gospojica beshe s cel da dokaja moyata i v mnogo otnosheniya tvoyata pravota po vuprosite diskutirani tuk.V nikakuv slu4ai oba4e ne sum celyal da zasegna li4noto dostoinstvo nito na neya,nito na kogoto i da bilo v tozi club,zatova ako po nyakakuv na4in sum obidil ili zasegnal gospojicata ,4ieto ime vse oshte ne znam to az i podnasyam moite nai-iskreni izvineniya i i pojelavam da produlji da 4ete(na latineca sushto :) )i pishe v tozi klub ,zashtoto kakto vinagi sum vyarval
ISTINATA SE RAJDA V SPORA!



Тема АЗ СЪЩО И СЕ ИЗВИНЯВАМ..нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано06.11.03 22:24



Нека на спорът ни гледа като спор между запалянковци..нямаме нищо лично против самата нея..
Е..ее.. ако се случи и занапред да "кръстосаме шпаги" ..което е възможно...нека пак да отчита че не влагаме нищо лично..просто изясняваме нещата и се "палим"..нали сме живи хора...

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема ДРУГИТЕ СЛУШАТ МОЯТА МУЗИКА.нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано07.11.03 00:14



Виж ..слушат я в ЮАР...:



НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ПРЕСКОЧЕТЕ ДО КОМШИИТЕ..:)нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано10.11.03 08:53



В другия форум също се обсъжда..

..има различни мнения...:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ЕДИН ПЕЙЗАЖнови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано10.11.03 19:59





НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.