Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ТИ ЛИ СИ БИЛА АБСОЛЮТНИЯТ КРИТЕРИИ ??..:)нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:21



Ей та де си била..абсолютният критерии..аз от кога те търся...хихихихи..че да казваш какво е убаво и какво не е..Щот аз се обърквам малко...Я сподели как го праиш..сподели малци опит..хихихихи..ще бъда кротък и възпитан..само ме научи...хихихихи..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема БЛАГОДАРЯ ТИ...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:56



Здравей НоНик,
благодаря ти за линковете..погледнах ги ..ще ги разгледам основно..ще ти кажа после какво съм видял..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: ПРОЧЕЛА ГО Е КАТ МИ СЕ ЧИНИ...нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 21:21



:) Zdravey,Petkov :) Siguren sum,4e go e pro4ela:),ama ne i oturva :) hehe kakto sum siguren,4e se hvashta za Kirilicata zashtoto ne moje da se hvane za drugo :) Nali znaesh,4e kogato nyakoi ne moje da otgovori po ubeditelen na4in si tursi opravdaniya i na4in da otkloni vnimanieto ot svoeto nevejestvo :)hehe
Kvo da se pravi :) Takuv e jivotut .V na4aloto,kogato se u4eh da govorya i pisha na 4ujd ezik (mojeh ve4e dostatu4no dobre da vodya razgovor)i sporeh v razgovor s 4ujdenci edin ot tyah go pritisnah mnogo zdravo s dokazatelstva,4e greshi.I toi kato vidya,4e ne moje da me obori se hvana za bedniya mi ezik i po sushtiya na4in mi kaza purvo da nau4a gramatikata na ezika i posle da sporya:) Ama nishto ne moja da napravi za da me obori :) i toi go znaeshe :) sushtata rabota i sega :) Gospojicata kato ne moje da se zashtiti s dokazatelstva se hvashta za latineca :) hehehe ne 4e mnogo se vpe4atlyavam ,ama :) ...Da e jiva ,zdrava,prava i korava :)
Pozdravi:)!



Тема ТРЯБВА ДА Я ПОУСПОКОИМ МАЛКО...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано06.11.03 21:13



Аз също често се чудя на хора на които им липсва силата на аргументите и прибягват до аргумента на силата..донякъде ги разбирам ...те се чувстват слаби и търсят начин да се защитят..Моят приятел Гери разправяше че падналите не е хубаво да ги бием...:)
Та ако си великодушен ..дай да не ядосваме госпожицата..да и дадем шанс да си мисли че и тя може да е права..така тя ще се успокои..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема PRIZNANIE(NE LJUBOVNOнови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 21:57



Taka e :)!Naistina vsi4ko,koeto napisah po temite povdignati ot tazi gospojica beshe s cel da dokaja moyata i v mnogo otnosheniya tvoyata pravota po vuprosite diskutirani tuk.V nikakuv slu4ai oba4e ne sum celyal da zasegna li4noto dostoinstvo nito na neya,nito na kogoto i da bilo v tozi club,zatova ako po nyakakuv na4in sum obidil ili zasegnal gospojicata ,4ieto ime vse oshte ne znam to az i podnasyam moite nai-iskreni izvineniya i i pojelavam da produlji da 4ete(na latineca sushto :) )i pishe v tozi klub ,zashtoto kakto vinagi sum vyarval
ISTINATA SE RAJDA V SPORA!



Тема АЗ СЪЩО И СЕ ИЗВИНЯВАМ..нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано06.11.03 22:24



Нека на спорът ни гледа като спор между запалянковци..нямаме нищо лично против самата нея..
Е..ее.. ако се случи и занапред да "кръстосаме шпаги" ..което е възможно...нека пак да отчита че не влагаме нищо лично..просто изясняваме нещата и се "палим"..нали сме живи хора...

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема ДРУГИТЕ СЛУШАТ МОЯТА МУЗИКА.нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано07.11.03 00:14



Виж ..слушат я в ЮАР...:



НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ПРЕСКОЧЕТЕ ДО КОМШИИТЕ..:)нови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано10.11.03 08:53



В другия форум също се обсъжда..

..има различни мнения...:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Тема ЕДИН ПЕЙЗАЖнови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано10.11.03 19:59





НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.