Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВИТОША И ШОПЪТ...нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 00:08



Zdravey,Petkov.Izvini me,4e se vklju4vam kum post prednazna4en za drugigo ,no tuk ima edini linkove na jivopis pravena s compjutur ,koito si pomislih,4e meje da te zaintriguvat.Az ot tezi raboti mnogo ne razbiram(imam v predvid,4e ne sum pravil kompjuturna jivopis nikoga prez jivota si )
eto gi linkovete:
http://campbell12.home.mindspring.com/02_clouds.html
http://www.cortada.com/gallery/digital/index3.htm
http://www.fountainstudio.com/extension_tapestry.html
http://www.aloha.net/~kali/orangflw.html
http://www.aloha.net/~kali/kuanjin.html
Nadyavam se da ne si gi razglejdal ve4e.
Pozdravi
http://www.gfxartist.com/community/member_gallery/8667
Ne



Тема Re: то онова съвсем различнонови [re: NoNick]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 12:47



Първо се регистрирай "но ник" - с неизвестни не разговарям -така са ме учили
ще си слагам каквито си искам снимки и не си ти този дето ще речеш какво животно ще гледа от сигнатурата
и вземи та пиши на кирилица -има много начини, тогава може и да поспорим



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИДЯ НЕЩО ДЕТ НЕ Е "УЖАСНО " КАТО ЦВЯТнови [re: Пeтkoв]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 13:01



не мога да я чуя тая "музика"
а то не е щото съм глуха за колорита , а щото свириш само на две ноти
а това за тиквите аргумент ли беше или реакция на невъзпитание?



Тема пикльонови [re: Пeтkoв]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано03.11.03 13:09



алооооооооооооо
това е клуб за изкуство а не тоалетна
ама като ти гледам произведенията почвам да се чудя дали не бъркам



Тема Re: то онова съвсем различнонови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 13:54



:) De go 4ukash - de se puka .......
Ti mai ne znaesh kakvo govorish ,skupa gospojice :)"с неизвестни не разговарям -така са ме учили"
Dosega telepatiya li izpolzvashe za da govorish s men i drugite " неизвестни "i da opljuvash horata v tozi klub ?Ili burzo zabravyash kakvo sa te u4ili? Golyama izlagacia !Uj ne govorish s nepoznati puk govorish .Ave vzemi purvo da se raberesh sus samata sebe si,4e togava trugni da sporish s horata.
Tova e klub za izobrazitelno izkustvo,a ne klub za vidovete azbuki i tyahnoto prilojenie ,taka 4e ako iskash da obsujdash prilojenieto na 4etmoto i pismoto potursi si podhodyasht forum.Zashtoto ima4e stavash smeshna s povdiganeto na temi zasyagashti vodovete pismo v klub ,4iyato cel e obsujdane na vuprosite svurzani s izobrazitelnoto izkustvo.
Taka,4e koito ima o4i da 4ete ,koito ima mozuk neka misli , a za tezi kato tebe deto i o4i imat i mozuk imat ama ne znayat kakva e razlikata mejdu tova da se obsujdat problemi na izkustvoto i problemite na slovoreda, vidovete pismo i 4etmo ,vidovete azbuki i drugi takiva zasyagashti problemi ne svurzani s Izobrazitelnoto Izkustvo moga samo da kaja ,4e sa sburkali adresa:) Tova e uvajaema gospojice :) Ina4e mojesh da si postvash kakvito si jivotni iskash :) I me4ki i ku4ki i 4ervei dori:)Mojesh da laesh,da pljuesh ,da hapesh ,da se zubish i da se razmnojavash dori ,puk ako iskash i delenie izpolzvay:)No ne zabravyai,4e ako iskash nyakoi v tozi klub da te priema na seriozno,da spori s teb i da te izslushva uvajavaiki tvoeto mnenie,purvo tryabva da argumentirash tvoite tvurdeniya s konkretni fakti i dokazatelstva,zashtoto kakto kazah v predishniya si post da se govori i tvurdi neshto bez da se argumentira si e 4isto praznoslevie , a to e indikator za praznoglavie........:)
Jelaya ti uspeh!



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИДЯ НЕЩО ДЕТ НЕ Е "УЖАСНО " КАТО ЦВЯТнови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 14:02



"а това за тиквите аргумент ли беше или реакция на невъзпитание?"

:) Pak ne shvana:)!Ami toi 4ovekut ne e vinoven ,4e ne shvashtash burzo.



Тема !нови [re: NoNick]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано04.11.03 21:28



като го напишеш на български може и да го прочетаа до тогава бъди здрав



Тема Re: !нови [re: Edna]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 12:41



Hi4 ne mi dreme dali shte go pro4etesh ili ne,babe :)Vajnoto e,4e horata shte go pro4etat

Te pone poznavat bukvite na Latineca i sum siguren,4e sa preminali prez na4alniya kurs na obu4enie v u4ilishte,koito vijdam,4e si propusnala:)
Eh, znaesh si,4e si dosta izostanala,no ne dopuskah 4e e 4ak tolkova .....



Тема ДА НЕ ИСКАШ ДА ТИ ГЛЕДАМЕ ПАПАГАЛАнови [re: Edna]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:03



Всичко се почна с това че ти носиш тук пернати...:)
Ами кат си показваш тук пернатата ..туку виж някой си показал косматия..хихихихи..
Апа дет разправяш че си била глуха..не е беда..имаме и музика за по глухичките..по силничка..( в повече децибели ) ..ето чуй..:


..Ако и това не чуеш оди на ушен лекар...хихихихи..Това синичкото дет си го е бучнала дамата у косата е перо от папагал..хихихи..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/

Редактирано от Пeтkoв на 05.11.03 16:06.



Тема ПРОЧЕЛА ГО Е КАТ МИ СЕ ЧИНИ...нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано05.11.03 15:12



Здравей НоНик,
не и вярвай ...сигурен съм че го е прочела..жените са любопитни...:)..ама не и уйдисва затуй се прави че не го е прочела...Като оная от вица дет викала "Каквото става зад гърбът ми не ме интересува.."..:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.