Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: БОЖЕЕ..:)нови [re: Пeтkoв]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано29.08.03 20:31



много благодаря за комплимента



Тема НАЙ ВАЖНОТО..:)нови [re: Bezhy]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано30.08.03 18:25



Ще цитирам по памет нещо от "Малкия принц" :
"Най важното се вижда не с очите а със сърцето.."
поздрави !

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: НАЙ ВАЖНОТО..:)нови [re: Пeтkoв]  
АвторSluchaen (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 08:47



А бе Петков ти си бил страшен - вярно, се мислиш за господ, а? Или поне за най-големия специалист и талант в областа на изобразителното изкуство живял някога... не ми отговаряй - както виждаш аз минавам случайно (този клуб отдавна не ми харесва - има само 2-3 свестни редовни посетители), а ти затвърждаваш мнението ми.



Тема Re: kartinkaнови [re: Borg]  
АвторSluchaen (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 08:52



да се изкажа и аз по темата, та да не каже някой, че само злословя тук и там...
Хубаво е общо взето, но мисля, че трябва да пробваш да се отпуснеш малко, дай го не толкова строго - давай смело, хвани цветовете и пространството и ги раздъркай малко... (може да повтарям нечие мнение, че не ги прочетох всичките)



Тема Re: kartinkaнови [re: Sluchaen]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 20:44



Zdravei,Sluchaen :)
Radvam se da pro4eta i tvoeto konstruktivno mnenie po temata :)
Napulno si prav,4e Borg tryabva da se otpusne malko i da raboti smelo :) Tuk popadna v desyatkata :) Po povod na tova za razdurkvaneto na cvetovete ne moga da vzema otnoshenie :) Prosto ne razbrah za kakvo stava duma Bi li bil po- konkteren po otnoshenie na razdurkvaneto ,Mislya ,4e tova bi bilo ot polza kakto za Borg,taka i za ostanalite,koito 4etat tvoeto mnenie:)
Pozdravi



Тема ТОВА ЗА РАЗТЪРКВАНЕТО МИ НАПОМЯ ЕДИН ВИЦ :)нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано06.09.03 13:15



Здравей NoNick,
Това за "разтъркването" дет го разправя оня "случаен " ми напомня един виц..ще си позволя да го кажа тук ..да се посмееш..
На един концерт на първия ред седял случаен посетител не отбиращ много от музика..През цялото време кротко слушал ...но...когато идвала партията на цук-тромбона нашенеца хващал с лявата ръка дясната в лакътя и започвал да я разклаща в така добре познатия ни неприличен жест..
На края на концерта възмутения музикант слязъл при невъзпитания зрител с укора "Възмутен съм господине...защо правехте това.?.."
А нашенеца кротко му отговорил.."Ми виждах как се мъчиш да издърпаш дръжката на инструмента си ..но тя явно нещо заяжда и затова исках с жест да ти покажа да я разклатиш встрани.."разклати го! "..исках да ти кажа "

Та и тоя случайния показва на момчето "размажи го !"....:)

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re: ТОВА ЗА РАЗТЪРКВАНЕТО МИ НАПОМЯ ЕДИН ВИЦ :)нови [re: Пeтkoв]  
АвторNoNick (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:56



Zdravey,Petkov!
Hubav vic:) i mnogo na myasto:) Naistina se posmyah hehe :) Dano i tozi slu4ainiya da go pro4ete,4e da si izvadi nyakoi drug izvod :)
Pozdravi :)!



Тема Re: ТОВА ЗА РАЗТЪРКВАНЕТО МИ НАПОМЯ ЕДИН ВИЦ :)нови [re: NoNick]  
Автор Пeтkoв (старо куче)
Публикувано07.09.03 23:01



Той "случайния " е като метеорит..идва тука..брецва нещо ..и се покрива...може и да не дойде скоро...:(

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Re:!!!нови [re: Пeтkoв]  
АвторWEBcho (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 22:49



NoNick i Patkov sa kato dupe i ga6ti .Abe va6eto mnenie nyakoi interesuva li go ?
No nali sme "SVOBODNA STRANA"...
Mom4eta, znam 4e osobenno za PATKOV e po-dobre da go psuvat otkolkota vuob6te da ne vidyat/ taka se 4uvstva jiv/,no pone malko dostoinstvo ne ti li e ostanalo? NE!?
Ta na koi mu se vliza ve4e v tozi klub?Samo tvoite egocentri4ni i mizerni SLOVOPLYUVANICI sre6ta.

Chuvam ,4e niakoi se zabavliavat s tvoyata GLUPOSt,e dostavyai im tova udovolstvie!!!Kato si tolkova 4esto i za dulgo v CHATa ,mai ne ti ostava vreme da ponacapa6 ne6to ,taka spestiava6 na SVETA o6te nyakoya tvoya glupost.
BLAGODARIA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.