Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мога да ви уредя със собствен сайтнови  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 15:57



Здравейте,
Аз съм и програмист.
Ако желаете собствен сайт където сами да можете да качвате и сваляте картини и други текстове свирнете ми на petkopetkov.narod.ru , там има
книга за посещенията , може да ми пишете в нея аз я чета редовно .
бъдете здрави



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: Пeтkoв]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 16:42



Здравейте,
Хей народе, ако искате може да си смъкнете кибернетичен художник, сериозна работа !
За целта идете на www.kurzweiltech.com и там ще го видите и смъкнете.
поздрави !



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: Пeтkoв]  
Автор mim. (изморено зимно)
Публикувано11.12.02 14:41



точно този сайт - руския е един от най-неудобните за гледане, защо не направиш свой сайт, със свой дизайн и функционалност

хм аз за съжаление нямам предложения - 1-о ми място е на служебна машина, другото ми е платено, а третото - ами... може и да се пробва на


другите безплатни сървъри няма да коментирам, че все нещо не им е наред


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!

Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: mim.]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 17:56



Здравей МИМ,
Всичко се прави тук при мен , след това се качва на сървъра.:)
Не бъркай сайт със сървър :) Сайт - това е страницата или страниците които се появяват когато натиснеш линковия текст , сървърът е физическият носител където се съхранява информацията на страницата ти, той може да бъде навсякъде по светът. Значи така, първо се прави страницата с всичките си функционалности и дизайн (за това естественно се изискват някакви умение да се прави HTML , да се правят аплети и т.н.) на собственния комппютър и след това се качва на сървъра , накрая се побликува страницата за да могат да я мамират търсачките - това е най -проблемния процес, на някой просто не им се удава да побликуват страницата си.
А за дизайна , хм... , сложна работа , проблем свързан с много "дали" , "ако"
"май" и т.н. Ако е много добър дизайна и претруфена с какви ли не въртящи се и премятащи се текстове може да се забави тегленето и по мрежата а това вече е сериозен проблем .
Всичко е въпрос на разумен компромис :) , и в любовта е така :)
Поздрави от мен !



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: Пeтkoв]  
Автор ER (human)
Публикувано11.12.02 19:57



pich, ne te znam kuv si ama seriozno li si mislish che horata postvashti tuk ne znaiat kvo e site i shto e to server?!!!
i tochno na mim li nameri da i obiasnivash tia neshta?!!! )))) to veche hlapetata v 3 klas gi znaiat tia neshta ...... ili ti prosto nameri povod da ni iztuknesh zadulbochenite si poznania v oblastta na web)
basi!
pii si hapchetata i pochivai! )



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: ER]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 02:06



Слушай Пич,
Не обичам да оставям магарето си в калта.Това което съм го казал съм го казал ! Ти що се периш като петел на лайно ? Ми оди да пишкаш и толкоз !
ега ти цербера !



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: ER]  
АвторMlM (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 02:19



Хей
вземи убий малко ярко-розовото в сянката на морячето или го направи с 2 източника на светлина
че хем топла светлина, хем топла сянка нестава





Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: Пeтkoв]  
Авторnabliudatelen (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 03:21



Zdravej g-n Petkov,
Ne mu obryshtaj wnimanie na tozi ER. Negovata rabota e kato armenskoto zname -plat s razmeri 2 na 2 metra i tam narisuvana usta 4 na 4 metra .
Az poglednah stranicata ti. Pozdravleniq! Mnogo mi haresaha kartinite ti.Prekrasni sa, tolkova hubavi neshta na edno mqsto. Po -podrobno sym ti pisal na hotmaila ti .



Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: Пeтkoв]  
Автор mim. (изморено зимно)
Публикувано12.12.02 12:34



чаааакай малко
някой нещо бърка
аз тук в клуба виждам единствено и само проблемен хостинг, за това реших че темата ти се отнася за това
все пак в контекста на публикуваните неща единствената ни цел е да си качим някъде картинките да са удобни за гледане
иначе се опитваш да пробуташ на краставичар - краставици
няма компромиси, няма нищо
зарежи любовта, сега не й е времето


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Мога да ви уредя със собствен сайтнови [re: MlM]  
Автор mim. (изморено зимно)
Публикувано12.12.02 12:42



а?
ти пък що за чудо си
сори, ама още не страдам от шизофрения
и оспорваш коментара ми ли случайно?
мне, коментара си ми е същия
и бих добавила - ако ER ползва това топло интензивно розово за подложка - ами да ползва не толкова интензивни цветове, защото те винаги ще избиват отдолу, а да ги използва на повърхността като акценти, като в случая с жълтото на яката, там седи добре


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.