Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Изобразително изкуство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нарисувах си....нови  
Автор Арчи ()
Публикувано23.02.00 14:12



Нарисувах си мечти

Нарисувах си синьо небе. Нарисувах си земя, покрита с бял сняг. И между тях- шарени мечти. Нарисувах си красива, интелигентна и добра жена. Не беше много лесно това съчетание, и се наложи много да се разбъркват боичките. ;о) Нарисувах и кожено палто, за да не и бъде студено... Нарисувах си оранжева къща на два етажа, с голяма южна тераса. С червен покрив и пушещ кумин. А пред къщата нарисувах червено ферари. Нарисувах си и две деца- умни и добри, които се замярваха на двора със снежни топки. Нарисувах им усмивки и шейни. Нарисувах си и приятна работа. С голяма заплата, интересно занимание, и разбира се - секретарка. ;о)) Получи се доста шарена картинка, с пъстър колорит и разхвърляна композиция. Накрая реших да нарисувам себе си, но на картината не бе останало място ;о))) Кой е художника ли? Живот

Тема Нарисувах си....нови [re: Арчи]  
Автор *Пчеличка* ()
Публикувано24.02.00 13:59



Archi, bravo na teb :o) Naistina li tova go kazvash ti ? Chudesen si. Tazi tvoq kartina prerabotih s moeto golqmo vyobrajenie. Ti si velik hudojnik za moite mechti... Bravo... Risuvai...jivot... cunki *Пчеличка*

Тема Нарисувах те ;о))нови [re: *Пчеличка*]  
Автор Арчи ()
Публикувано25.02.00 17:19



Нарисувах те Пчеличке по нослето и гърбето със оранжеви линии и виолетови точки ;о))) Или ако желаеш, може и в друг десен... ...Кво става с полета ни? Дали ще ни трябва скицник и боички? Не съм забравил печеното обещание за пиле.... цунки Арчи (((о;

Тема Нарисувах си....какво?нови [re: Арчи]  
Автор Банана ()
Публикувано21.05.00 21:23



Ти поет ли си?Я, ми кажи, как ги напрви шарени тея редчета?

Тема Нарисувах си....какво? [re: Арчи]  
Автор A. A. DEVIN ()
Публикувано01.06.00 18:14



ВСЕЛЕНСКИЯТ ПОТОП Посвещавам на Боряна - Прелестната Принцеса Сакромонтиса от Загора! По-безсмъртна и по-велика от Красотата на Времето и от Времето на Красотата! - Още помня възклицанието й: - "Какъв прекрасен финал !" - Един ромон на магическа женственост ! Авторът Вместо Вселенският Потоп - Апокалипсисът, който вещаеха Нострадамус и Библията - Аз вещая Вселенски Потоп от Божествена Любов, който да роди Нова Вселена и Нови Цивилизации. Авторът - София - 1 януари 2000 г. - 23 ч. Ще Те удавя от Любов ! - Без дъх ще Те оставя ! - И знай, че на мигът съм и готов - Потоп Вселенски да направя ! Ще Те удавя от Любов ! - Ще бъда ненаситен ! - И всеки Учен - Богослов ще бъде любопитен: - Каква е тая Свръх-Любов, Че Бог - Небесният Покров да прави шлем защитен ?!!!… О-о-о ! - Язовирните стени ще плуват като Лодки ! Ще спра Вековните Войни ! Ще спра и най-тревожните Вражди ! И ще се любим по-безумно от Сиамски котки ! О-о-о !- Как ще ме обичаш Ти ! - На гребените на вълните ! - Вселената със пулса ми Любовен ще трепти ! И ще се сливат - с вълноломите - Съдбите ! Ще Го побъркам Тоя Свят с Престъпни Калигули ! Ще Те удавя от Любов ! - Любима Моя, чу ли ?!!! Ще се удавиш от Любов ! - За моята Любов - Не питай ! Разбий Животът ми суров ! - Душата ми със Моби Дик да скита ! Ще Те удавя от Любов ! - Като оризова реколта ! - И после - със Любов ще Те спася ! - В Заряд - с милярди волта ! На мойта Волтова Дъга Снагата Ти ще разтопя - Съмненията Ти да разсея ! И ще ме молиш Ти: - Недей така ! - Аз още да обичам не умея ! Ще Те удавя от Любов - преди да стигнеш Кея ! - Да Те спася ще съм готов !- С Великата си Обич да се слея ! Ще Те удавя от Любов ! - Без дъх ще Те оставя ! - И нито Бог и кой ли друг така е любил до забрава !!! Ще Те удавя от Любов ! - Без дъх ще Те оставя ! - И Сам - Удавен от Любов !!! Ще моля Господ - Да не ни спасява !!! Алир Аподор Девин - 1. I. 2000 г. -23 ч.

Тема Нарисувах си....какво?нови [re: A. A. DEVIN]  
Автор Poaro ()
Публикувано04.06.00 23:10



Archi.....pozdravleniitsa! Samo taka....Neka jivee tozi jivot ,koito sujivyava mechtite!;0) I poveche boichki........... Mechti.....ostanete tam ,kudeto ste....i budete mechti!

Тема Нарисувах си....какво?нови [re: Арчи]  
Автор morki ()
Публикувано18.06.00 20:36



narisyvah si sivo sashtestvyvane i zajiviah v nego ................................nadiavam se postoianno niakoi da nanese boite no niama koi:((((((((((( vse pak dobre kazano:))))pozdravlenia!!!

Тема Нарисувах си....нови [re: Арчи]  
Автор mag ()
Публикувано21.07.00 13:57



Първо-пише се Комин, а не кумин. А иначе хубаво е коминът да пуши. Хубаво е и това децата да имат усмивки. Не е хубаво фераритопред къщата ти. Хубаво е и това че тъжният алгоритъмна живота в твоя размисъл е написан с цветни букви!

Тема Re: Нарисувах си....нови [re: mag]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано10.01.21 22:26







Тема Re:.Нарисувах си..нови [re: A. A. DEVIN]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано10.01.21 22:28








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.