Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 19.04.24 
Фен клубове
   >> Лека атлетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аз съм ЛУД фен  
Автор lnsert-OFF (куцо пиле)
Публикувано22.06.05 18:56



на Ивет...Много искам лично да се запозная с нея

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........


Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: lnsert-OFF]  
Автор Kpъr ()
Публикувано22.06.05 18:56



за малко да те изпреваря... фотофиниш...



Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: Kpъr]  
Авторaerobic_maniac (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 22:22



Az sushto sum luda fenka na Ivet i mnogo bih se radvala dori da q sreshtna.4udq se dali tq shte otvori tazi stranica i pro4ete tova?
Neka predpolojim, 4e da to az iskam da i kaja samo: DAVAI Ivet, nie sme s teb i znai, 4e bezumno mnogo ti se vuzhi6avam za vsi4ko, koeto si postignala i za vsi4ki jertvi, koito e trabvalo da napravish, za da si tova, koeto si sega.Dori samo zaradi tova ti zaslujavash da budesh na piedestal.Az sushto sum sportistka i imam, makar i begla, predstava kakvo e nujno 4ovek da pravi ili da ne pravi, za da postigne edna ot golemite si me4ti....e ponqkoga sudbata ni izigrava losha shega i nie za moment univame i se samosujalqvame, no tova e 4ast ot putq, i faktor, koito samo moje pove4e da ni AMBICIRA ZA USPEH.POJELAVAM TI DA SE NASTURVISH VUZMOJNO NAI-MNOGO, ZASHTOTO TOVA E KLU4AT:)))TI NI PRAVISH GORDI I SILNI....PRODULJAVAI, OBI4AME TE:)))

HEI AKO SVE PAK IVET PRO4ETESH TOVA, KAJI MI KAKVI HRANITELNI DOBAVKI POLZVASH ZA TOOQ RELEF I NA KOQ FIRMA? M_ST87@ABV.BG



Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: aerobic_maniac]  
Автор nelsito (непознат )
Публикувано30.08.07 13:08



Zdraveite...az sushto strashno mnogo haresvam Ivet Lalova...mnogo i se vuzhishtavam..naskoro pisah dva emaila za sportni akademii,zad da me priemat,no uvi te ne mi otg. :( mn iskam da treniram leka atletika.tova mi e edna ot mechtite,no kato gledam ostavam bez nadejdi neshto..pls ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pishe :)



Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: lnsert-OFF]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано05.09.07 14:47



и аз много я искам за лична употреба.



______________
spider4o не спи, той ... чака!!!

Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: spider4o™]  
Автор niokit (непознат )
Публикувано24.06.13 17:48



Болт и Ивет Лалова!
______________





Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: niokit]  
Автор spider4o™ (титулован)
Публикувано25.06.13 10:00



Ивет е нашата гордост!



Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: lnsert-OFF]  
Автор jivko_v (непознат )
Публикувано24.06.17 11:23



jitvet@abv.bg
pass - 1qaz2wsx

тук си споделяме инфо за нея


ако не работи пиши да съдействаме



Тема Re: Аз съм ЛУД феннови [re: lnsert-OFF]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.08.17 19:22



Да стискаме палци на Ивет Лалова тази вечер. Дано успее да се класира за финала на 100 метра на СП в Лондон.

Стартът й в нейната серия от полуфиналите е в 21:10 часа българско време. Финалът на дисциплината - 23:50 ч.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.