Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BTK SA NAISTINA PEDALI!нови  
АвторVuzmuten (Нерегистриран)
Публикувано11.03.01 17:36



Абе телекоме, дето пишеш тук!
Само да си знаеш - БТК сте си пълни мошеници, гадни и гнусни копелта!
Кой ще ми плати компенсация, след като телефонът, на който ми текат реклами, не ми работи цял ден, а пък и ние работим 365 дни в годината! От тях поне 15 са без телефон!
Абе хуйчо сплеснат - а като имаме проблеми с праймъритата - знаеш ли че от една година съм станал нехоноруван преподавател на вашия компетентен екип!
Майната ви - заврете си и интернет телефонията и всичко където трябва!
Чудя се защо не гласуват закон и радиата и телевизиите да са монопол на БТК!



Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI!нови [re: Vuzmuten]  
Автор tokata@ (леймърче)
Публикувано11.03.01 20:23




може и това да стане скоро - прокарването на такъв закон :)))
не че ми пука - аз не гледам телевизия :)))


Illusion never changed into something real


Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI!нови [re: tokata@]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано11.03.01 22:43



да вземат направо да монополизират държавата БТК-то..... майчица да ни е жална тогава

тва би било по-зле и от турци да ни притежават

Take it to the limit!

Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI! A dali???нови [re: Vuzmuten]  
Автор KlD (Лапе(нце)то)
Публикувано12.03.01 11:03



Tova purvoto koeto go kaza za moshennicite, kato cqlo za kompaniqta li stava vupros ili samo za opredeleni hora? Shtoto mai dosta burkash po vuprosa, ako mislish che se otnasq za purvoto... Vtoro - Za povreden telefon si ima srokokove za otstranqvane na povreda i ne mozesh da se surdish na nikogo, ako predi krainiq srok ti e bila otstranena povredata... v protiven sluchai si pusni jalba ili/i osudi kompaniqta...
A inache stani VIP abonat...plashtash poveche (malko kofti...), ama sa dluzni za neznam kolko chasa da ti pusnat telefona... daze shte sprat na nqkoi tvoi sused ako trqbva... Obache da govorish ei taka nepodgotven... ne e dobra ideq...
A drugoto si e politika na kompaniqta... no comment po tova...


"Хора, не се страхувайте. Страхът убива любовта."


Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI! A dali???нови [re: KlD]  
Автор tokata@ (леймърче)
Публикувано12.03.01 11:51




Никъде в правилника на БТК не си спомням да пише, че може да се лишават от достъп едни абонати за сметка на други, освен ако не се касае пряко за държавните интереси (разбираш ме)...

Хайде спрете ми на мен телефона заради някой си VIP, и такъв хубав съд ще ви друсна, че ще ми направите харем от манекенки...



Illusion never changed into something real


Тема Гатанка !нови [re: Vuzmuten]  
Автор shaman (непознат )
Публикувано12.03.01 14:08



Познайте коя е единствената фирма в целия свят, която колкото по-лоша услуга предлага, толкова повече печели !?
Какво имам предвид ? Ако сте на аналогов телефон едно обаждане ви е 1 импулс ! Но се разпада връзката и набирате отново... втори импулс.
Обаждате се на БТК и искате да ви оправят линията. Какво става ?
Съвсем хипотетично !
БТК полагат усилия и ви оправят линията в резултат на което няма да ви прекъсва връзката ! Т.е. няма да има "набирате отново... втори импулс".
Та.. кажете ми кой нормален монополист ще положи усилие да направи нещо в резултат на което ще печели по-малко ?

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI! A dali???нови [re: KlD]  
АвторVuzmuten (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 17:09



Абе, лапенце!
Абе, пич!
Сроковете за отстраняване на повреда, съответните номера и всичко подобно си го знам добре! Проблемът ми не беше, не че не ми е тръгнал извън срока, а че изобщо никой не ми вдига 3 /три/ номера за повреди! И това в продължение на 4 /четири/ часа! Най-накрая ги направих на трътка на един от новите номера /ако си спец - знаеш кой е/. Както пуснах постинга /то е ясно, че не е заради него/ го пуснаха 1/2 час по-късно!
А КОМПЕНСАЦИЯТА МИ!
А ЗАТОВА, ЧЕ ЛЪЧО ДИНЕВ НЕ СЕ Е СЕТИЛ ДА ВИ СЪДИ И ЗА VIP АБОНАТИТЕ!!!
Аз ще ви съдя, защото съм го виждал списъка и защото знам кой как плаща за да е VIP! То си е баш така - да го духат всички, а VIP абонатите - не - ако ти не го изкараш списъка с тия абонати, аз ще го направя, та да разберат хората що за ташак е!
Фирма, примерно, дето се занимава с внос на играчки от Китай е VIP, а половината /по-скоро - 90%!!!/ от провайдърите - НЕ СА!!!!
НАЛИ ЗНАЕШ КВО Е АМБИАЖ!!!
ДЕМЕК СТЕ СИ ДОЛНИ ЛЯВИ ПЕДАЛИ ВСИЧКИ!!!



Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI! A dali???нови [re: Vuzmuten]  
АвторVuzmuten (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 17:15



ААААА!
Та въпросната фирма има общо 7 /седем/ телефончета!
Тъпаци нещастни!
А аз като имам 200???



Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI!нови [re: Bobby]  
Автор тeлekoм (непознат)
Публикувано12.03.01 18:46



И защо така мислиш бе Bobby?

БТК... who else?


Тема Re: BTK SA NAISTINA PEDALI! A dali???нови [re: tokata@]  
Автор тeлekoм (непознат)
Публикувано12.03.01 18:49



Mи Вие към клиентите с наетите линии и тези с dial-up-a за едно и също време ли реагирате на повреди... щото май не. ТО затова и на летището си има VIP - който си плаща, той поръчва музиката.
Нищо ненормално в което.....

БТК... who else?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.