Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема моля за съветнови  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 17:36



Предстои ми да се преместя от провинцията в столицата. Бих искал да помоля по-запознатите от мен със софийските потайности да ми препоръчат провайдър. Имам предвид домашен Dial-Up достъп с обикновен модем. В момента ползвам услугите на местен ISP, който ми взема около 30 лева на месец, срещу които стоя онлайн колкото си искам или по точно, колкото ми позволи БТК :-) Връзката обаче често е такава, че направо може да ти побелее косата и да станеш за бръснене, докато се добереш до някоя страница. С благодарност ще приема всеки съвет за избор на доставчик в столицата.



Тема Re: моля за съветнови [re: user]  
Автор tokata@ (новак)
Публикувано09.02.01 09:57




Аз бих Ви дал един много полезен и верен (според мен де) съвет:

изберете си доставчик, който е в BG Peering групата - www.bgpeering.net
Оттам опитвайте с карти да речем, докато нацелите оптималния вариант
цена/качество на връзката.

Съвет - BIAnet отскоро ги приеха в peering-a. Не ги избирайте - отвратителни са и като качество на връзката, и като обслужване спрямо потребителя.

Лично аз съм ползвал ТехноЛинк (карта) и бях страшно доволен. Ползвам у дома си Нетплюс (работя там) и също съм си много доволен (нека не звучи като реклама). Чувал съм и че БОЛ и Орбител имат добра връзка... Опитайте, то си е до телефон.




...и все пак - живеем в България :)


Тема Възможност за изборнови [re: user]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано09.02.01 12:07







Тема Re: моля за съветнови [re: tokata@]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 12:22



Tuk we4e si praw


Za cifrowi sitemi, BIA, Davidov, i osobeno Mtel.net zabrawi. Pylna tragediq sa. Internet Bg biha bili dobre, ako ne si bqha nabutali trafika na satelit, koeto wodi do spirane na trafika otwreme-nawreme. Ako ti se tyrsi, pogledni koi dostaw4ik kakwi kanali (wyn6ni). Ako raz4ita samo na VSAT, bqgai. Samo optika. BOL i Spectrum stawat, stiga da moje6 da nameri6 swobodna whodna to4ka, koeto ne e 4esto qwlenie. Orbitel sa dosta dobri - ako ne drugo imat strahotna poddrujka. A towa e wajno... Sy6to i NeTEL - mnogo sa dobri, po4ti kato Orbitel(nali i ottam im e trafika), s taq razlika, 4e rqdko se 4uwa zaeto.
I wse pak nai-wajna e centralata, kakwoto i da si goworim. W koq 4ast na sofiq 6te doide6?

P.S Moje bi se 4udi6 za6to ne prepory4wam Infotel - ami prosto e skypo, daje dosta. NO akauntite sa jelezni ina4e



Тема Само за информациянови [re: BTC]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано09.02.01 16:09



BTC писа, че на БОЛ и на Спектър било рядкост да ти даде свободно. Не знам кои телефони пробва, но ако някой успее да чуе "заето" на телефони 9177000 или 9300905 (това са текущите входни точки на БОЛ), ще му подаря една карта за 33 часа.

Митко
БОЛ



Тема Сериозно??нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 16:29



Навит съм. 33 часа - кой ти ги дава. Не мога да включа на кой телефон съм пробвал, но рядко ме връзваше от раз, понякога и по 5-6 опита съм правил. От е-card. Eдиния телефон беше май оня хубавия - 9876543 (как се вредихте за него?

)



Тема Re: Сериозно??нови [re: BTC]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано09.02.01 16:43



В E-card са написани старите телефони, единият от които е този хубавия 9876543. Как се вредихме за него ли? Беше много лесно, тъй-като бяхме едни от съвсем първите абонати на цифрови телефони и всички номера бяха свободни. Първоначално входните ни точки бяха аналогови, защото още нямаше цифрови централи. Доколкото знам преди нас цифрова серия имаше единствено БАН.

От декември на главната страница на E-card (а също и на

) виси съобщение, че BOL има нов телефон 9177000 за E-card, ама май никой не си дава труда да поглежда там за новини.

Но служители на БТК нямат право да участваш в играта - ще ми дръпнете шалтера на PRI-тата и ще започнат да дават "заето".

Митко



Тема Re: Само за информациянови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор tokata@ (новак)
Публикувано09.02.01 20:02




Ганчев, не предизвиквай БТК... Че да не стане така, че да се чува не заето, а "абонатът не е достъпен, моля опитайте отново по-късно" ;-)))

потребителят сам ще си реши.

Между другото, в правото си си да съдиш БТК за анти-реклама и клевета...
Марковски е юрист, да се заеме с това.


Illusion never changed into something real


Тема Re: моля за съветнови [re: BTC]  
Автор tokata@ (новак)
Публикувано09.02.01 20:05



за страхотната поддръжка на Орбител - не мисля.
Опитвал ли си Нетплюс. Разпитай клиентите ни, чуй как, за колко, колко добре се отзоваваме на проблем и го сравни с Орбител...

когато фактите говорят, факторите мълчат

Illusion never changed into something real

Редактирано от tokata@ на 09.02.01 20:06.



Тема Aaa, bez takiwa...нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 20:07



Ama w e-card ima i drugi zapisani. I ot tqh ne dawa swobodno mnogo 4esto. trqbwa da wi widq statistikite az na was

Ti ne mi razprawqi na mene 4e imalo cifrovi linii, znam az kak se urejdat ne6tata tuka

E ne moje6 da obwinqwa6 nqkogo, 4e ne gleda redowno stranicata na e-card. Kato si wzeme 4owek karta ot 3 lewa samo w glawata mu 6te e da prowerqwa za razni nowowywedeniq. Towa si e po-skoro wa6a rabota...da populiarizirate inowaciite. Ne me obwinqwai mene, molq te.

Ama towa e DISKRIMINACIQ. Az 6te se opla4a..pyk i sam moga da ponaprawq tui-onui. Togawa epten 6te cyfnete. Ne se ebawai s kadri na BTK - te sa zlobni i otmystitelni. Ama wie pone s BTK si nqmata probleni...znae6 6to

Oba4e seriozno ako mi dade zaeto 6te si priznae6 li?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.