Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: зaeт]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 11:17



Само така - клиентите са мързеливи, ти обаче - не. Само така - все повече и повече клиенти ще завземеш!

Естествено, че е много по-лесно да си купя карта на връщане към къщи, отколкото да трябва да ходя на оня край на София, да ме мотаят неопределено дълго време... Щом всички казвате, че единствената разлика(нещо в което обаче много се съмнявам) между тия с карти и другите с акаунти единствената разлика е това, че при акунтите ходите "на инсталация", какъв е проблема? Аз и сам мога да си се "инсталирам"

Ама май не е там работата други са ти съображенията:
1. Фирмата ти не предоставя качествена услуга(като си ми толкова хитър, що не каза от кое фирменце си? Май нещо те тресе шубето, анонимнико. Явно и услугата е "услуга" при теб...). И ако си купя карта и не остана доволен, естествено си дотук. И ще ти правя антиреклама.
2. По-лесно е на акаунти - идва човек, дава му се е дно листче.... и толкова... ни касова бележка, ни фактура. Така и от данъците се печели. А при картите е по-иначе - по голям оборот става, някъде може да се наложи поне едно ДДС да се начисли....
3. При една и съща цена на акаунт и карта, печалбата от акаунта е по-голяма. При акаунти не се дават отстъпки на търговци, не се плаща и отпечатването на картата, и от реклама се спестява...абе далаверката е пълна

Май пролинка бпочнаха тая работа с с картите, и сега и другите почнаха да ги пускат, малко без желание, за да не останат от конкуренцията....

Айде що не вземеш да се метнеш в Перловската? Ма много си бил хитър бе ей

П.П. Те и доставчици ще фалират, особено такива анонимни некадърници като тебе...



Тема Едно уточнениенови [re: тeлekoм]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 11:41



Първи с карти на времето започнаха Интернет България. После зе заредиха Дигсис и прочие. След като се печели защо не. Я ги виж е-card. Нямат офиси, нямат техника ама препродават чужди услуги и гушкат парата. Ама като се обадиш да ги питаш все не знаят на момента какво става.В първите им карти и телефонът им го нямаше та съм звънял при доставчиците да ги питам за него. Имат офис само в София а за другите градове да му мислят ISP.

Но малко се поотклоних. Та за акаунтите телекоме се издават данъчни фактури с касови бележки. Инак една проверка на място ще трясне такава глоба, че свят ще им се вие. Ако някой шмекерува си е негов проблем. Аз като плащам си искам фактурите и бележките.



Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: тeлekoм]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 22:05



По полека бе Телеком,
кво скачаш като куче на камион.
Ами всеки си има право на мнение.
Не нажежавай форума, като че от това ти зависи живота


@



Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: @]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 18:28



Я пък.. Къв е тоя, та ше ми вика че съм смешник? Ай ше му се незнае и ...
Всеки има право на мнение, не на простотии, нали?



Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: тeлekoм]  
Авторterabyte (Нерегистриран)
Публикувано25.02.01 03:08



kakvo ste se zkarali , koito mu e po izgodno i po lesno i pohubavo da si kupuva akaunt, nali nikoi ne te zaduljava da si vzemesh karta , az sega sam s karta na Digsys i si nqmam nikavi problemi
nqkoi tvyrdi 4e uslugata bila s po losho ka4estvo , kato tvardi tpo dali e proveril ???
az znam bqh s akaunt i sega sam s karta , polzvam si vse edna i systa vhodna to4ka , taka 4e nevijdam kak moje da mi vloshat uslugata !!!!!!!!!!
za drugi dostav4ici n sporq zastoto ne sam probval , no za Digsys nqma dve mneniq



Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: Surfer]  
АвторMaStEra (Нерегистриран)
Публикувано25.02.01 21:00



W oproverzenie na tvoito mnenie iskam da ti kaza che kartite na E-card sa naistina dobri zashtoto kogato si poiskash smeniash dostavchika imash pone 12 takiva vse shte si namerish edin koito da ti dopada kato cena i kachestvo na uslugata.
vsichko drugo za mene ne struva.



Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: MaStEra]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 07:51



Това само донякъде е така, тъи като в е-цард липсват и
някои добри доставчици, но за сметка на това има други
боклуци...И все пак може да служи за известна ориентация -
поне не трябва да си купува човек 12 различни карти.





Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: terabyte]  
Автортeлeнoм (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 08:02



Ами и аз точно това казвам... ама явно има някои дето предлагат усулуга със съмнително качество, та в тая връзкa недоволстват толкова...
За мен специално Дигсис са много некадърни - при тях положението е трагично. Но штом си доволен - това да се чува - да има и доволни клиенти в България.



А при някои доставчици разделят услугите на клиентите с
карта и с акаунт - това го знам сигурно...



Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: тeлeнoм]  
АвторDelwin (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 12:33



be mnogo neshta izglejda znaesh - vsiakakvi dialupi si probval, da ne ti se nachudi chovek, ta bi li bil malko po specifichen - koi dostavchici razdeliat po tozi nachin?



Тема Re: карти и акаунти(и тъпи доставчици)нови [re: Delwin]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 15:10



BIANet например




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.