Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема az ne moga da razberaнови  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано18.01.01 20:13



kak vsemog'shtite BOL.BG sa "natakowani" ot nqkogo(imam predwid saita na prezidenta)...Weni, Weniiiiiii......a slezte malko na zemqta a?

KISS-Keep It Simple Stupid!


Тема Отг: az ne moga da razberaнови [re: Pepelyashka]  
Автор ^] (непознат )
Публикувано19.01.01 11:51



[#!$%^@&*] happens - rama rama

ili kakto se kazva .. sluchva se i v nai-dobrite semeistva .. muja da zabremenee ;p

/* [#!$%^@&*] me gently with a chainsaw */


Тема аз пък моганови [re: Pepelyashka]  
Автор Beни Mapkoвckи (член)
Публикувано19.01.01 15:08



Това, че е хакната една страница не е престъпление.
Престъпление е, че не е престъпление.

Защото днес хакват една страница (как - пише го във вестниците), вчера - друга, утре - трета. Но докато вие се кефите, други хора работят кротко и си печелят пари от липсата на законодателство в тази област. Ако утре кажат, че кражбите се наказват с глоба мислиш ли, че ще остане някой в страната, който да НЕ е крадец?



Тема аз пък не мога [re: Beни Mapkoвckи]  
Авторхакер_anon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.01 15:31



не мога да разбера защо за собствената ти некадърност е виновно законодателството?!

и кога най-после ще се признаеш за виновен за нещо?!

все другите ти са криви, а ти, о, Великий, си все онеправдан...



Тема Отг: аз пък не моганови [re: хакер_anon]  
АвторAnonimen_anon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.01 16:03



Tolkoz mu e na Veni traeneto. Na kalpava Internet kompania hakerite im krivi.

Abe bulgarska rabota. V prikazkite silen - v uma slab. Po interesno mi e Velikia Ganchev deto lovi hakeri s goli ruce kude e spal :)



Тема Отг: аз пък моганови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.01 18:13



Ами нали щеше да въвеждаш закони бе, Вени? Компютърна престъпност, ала-бала - нали се хвалеше че ти ги измисляш тия закони?
Май както винаги работата стигна до тебе и там си спря.
Сигурно си се запънал на параграфа за спам?



Тема Отг: аз пък моганови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано19.01.01 19:57



1. Az ne se kefq na towa che e haknata "edna stranica", a se kefq che nqkoi znae, moje i prawi neshto poweche ot drug, koito samo si misli che znae i moje i ne go prawi za da spre p'rwiq.
2. Ne e lud, tozi koito qde banicata, a tozi koito mu q dawa( neshto takowa bqha kazali m'drite lude, nali?)
3. Koi spored teb trqbwa da e zakonodatqle- ti samiqt imash li neshto predwid, ako nqkoi drug predloji neshto, koeto e po-dobro ot twoeto predlojenie( primerno) shte go priemesh li bez zadni misli?! (xm..dali shteshe da vzemesh onq pich na bachkane pri teb naistina..?)
4. Zahsto ti e takowa mnenieto za d'rjawata i kradcite?!

;-)

KISS!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.