Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za6to NeTel sa nai-dobriteнови  
Авторqwerty_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 17:55



tuka gledam 4e netel baq gi piuqt daje i az si vikam kvi sa tiq prostaci
ama si zeh edna tqhna karta i ot togava sum na mnenie 4e sa nai-dobrite, sudete sami:
zna4i az sum v liulin, qsno vi e kakvi sa centralite tam, oba4e me conectna na 36000 pri analogov telefon i 6 4asa ne izdropi ni edin put!!!! i to ot skapan winmodem!
pri polojenie 4e nikoga vruzkata mi ne e izdurjala pove4e ot 1 4as tova e mnogo
vzeh si karta na mtel -boza
internet.bg dropi na po 25-30 minuti, max na 26000 i otvreme na vreme vryzkata zabiva
BOL su6to kato internetbg, ama tam signala zaeto e dosta 4esto, dori i na telefona za 56K




Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: qwerty_anon]  
АвторQWERTY_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 18:26



Аз ползвам карта на тел. 9177000 и на 9300905 на БОЛ и досега НИКОГА не ми е давало заето.
Ако не ми вярваш, иди и виж статистиката.
Телефонът ми е цифров, но се връзвам общо взето на различни скорости, защото модемът ми е малко скапан.




Тема Aman ot reklamniq otdel na BOLнови [re: QWERTY_anon]  
Автор BoGa (непознат )
Публикувано02.01.01 08:23



Ajde reklamniq otdel na BOL pak sraboti.
To tova che telefonite davat svobodno znachi malko useri - koeto e na dobro..
A az polzvam NETEL poslednite 3 meseca, ot cifrova liniq - prakticheski ne mi e dropilo, teglq sredno s 4,5 -5k mp3-ki



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: QWERTY_anon]  
Авторqwerty_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 09:31



E az май споменах че не ми е основния проблем заетото, а то ва че дропи яко. Ползвах и БОЛ от е-карт, обаче дропеше стабилно. както и от т.нар интернет доставчик Орбител. И по тая причина казвам че са най-добрите. значи ти на цифров телефон се връзваш на различни скорости, аз на лчлински аналогов се връзван на 36000 а модема ми е по-скапан и от твоя- Acorp витрешен winмодем с чип Conexant....



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobrite [re: qwerty_anon]  
Автор user7 (непознат )
Публикувано02.01.01 22:54



kakvo imash protiv Orbitel ,osven cenata na account-a :-))



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: user7]  
АвторBeaZtiE_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 12:47



Poznavam horata ottam. za jalost te sa prekupva4i.
pojelavam im prez nowata 2001 da stanat istinski dostav4ik (t.e. da si "vozyat" neta sami ot USA)
br
wwell |3eaZtiE



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: user7]  
Авторaz_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 14:00



Kakvo li? ami naprimer 4e dava zaeto dota 4esto, osobeno na sofiiskiq nomer, cenata na akaunata, tova 4e 4esto dropi i 4e v edn moment prosto vrryzkatta spira za minuti. e malko li e?




Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: QWERTY_anon]  
Авторaz_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 14:01



na men puk nikoga ne mi e davalo svobodno. polzval sum ot e-card. a tiq statistiki sa fal6ivi



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: az_anon]  
Автор user7 (непознат )
Публикувано03.01.01 14:44



Estestveno vseki ima pravo na mnenie ...
az imah account pri orbitel i sam dosta dovolen ot tiah(to koi li ISP ne dava zaeto i ne razpada ).mislia che vina ima i dostavchika na
komutiruemata telefonna vrazka (sirech monopolista BTK).nali znaesh -sas stari ... nov bardak ne se pravi :-)
Neka si kajat mnenieto i horata s naeti linii.
sega polzvam Spnet -i ot tiah sam dovolen,vapreki che i tiah gi opluvat :-))vse pak ske v BG ,nali !


A ot Orbitel se otkazah samo zaradi po- tankata cena na dostapa na spnet.
A Orbitel ima dosta blizki vzaimootnoshenia s BTK,(pone taka sam chuval) no gi smiatam za profesionalisti .
tova razbira se e samo moito mnenie ..
Darja da kaja -niamam nisto protiv BOL i drugi .
smiatam che za sega ima miasto za vsichki v BG internet prostranstvo :-)
Za sega ...



Тема Отг: Za6to NeTel sa nai-dobriteнови [re: user7]  
Авторlooser_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.01.01 22:29



http://dialup.orbitel.bg/?action=signup-promo&sid=80fa135b88adb4764bfbf9f054e7b298




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.