Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: bkrosnov_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 05:29



Хе, Бояне, само си индексирай личната страница с email-a ти на нея в някой български портал, и тя моментално ще бъде посетена от спам-бота на БОЛ. След което ще започнеш да получаваш честитки на него - "това не е реклама, просто си мислехме че ще бъде много полезно за вас да научите за услугите на БОЛ".



Тема уважаващите се ISPтанови [re: bkrosnov_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (член)
Публикувано16.01.01 10:40



...първо се опитват да дефинират нещата, преди да седнат да съдят за тях.
БОЛ е единствената компания, на чийто сайт съм видял написана ясна политика относно съобщения, които се категоризират като спам.
Ако искаш да говориш действително професионално, първо прочети какво сме написали.
А по въпроса за филтрирането, гледайте да не попаднете в положението на online.bg:



Впрочем, ако действително пишещият тук е Боян от Лирекс, нека бъде добър и се регистрира, иначе няма да се изненадам, ако се появят и други "сисадмини".

Редактирано от Beни Mapkoвckи на 16.01.01 13:37.



Тема Отг: уважаващите се ISPтанови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторDrugar_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 11:40



g-n Markovski,
ne vi znam kakvo imate po stranicite si za tova kakvo e SPAM, ne mi i trqbva da znam. Po dobre prochetete vnimatelmo na

.
Ako se smqtate za ISP shte razberete za kakvo stava vupros, a ako mojete i da mislite shte razberete che ste SPAM-eri!

A, otnosno profesionalizma, ne vi smqtam za takiva. Ako bqhte profesionalisti, shtqhte da se borite sreshtu SPAM-a, a ne da spam-vate!!!!
Za filtrite, ideqta ne e losha. Ako q podkrepqt sysadminite na Lirex, shte zakusate, mi se struva!
Ama mai ne smeete da spam-vate tehnite klienti, a?

Aide sus zdrave, che mi pisna ot gluposti





Тема Отг: уважаващите се ISPтанови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 13:50



Вие, Марковски, не сте нито от уважаващите се, нито от уважаваните ISP-та. Никой който уважава себе си или останалите в интернет няма да разпраща спам, при това идиотски като вашия (Митко Ганчев май беше канил webmaster@xoom.com на събора в Рожен).
А за филтрирането - нали ти заплашваше да филтрираш Триада? Какво скачаш сега срещу филтрите?



Тема ХА-ХА!нови [re: аз_anon]  
АвторУважаван_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 14:42



А вие от кои ISP-та сте? От уважаваните или от уважаващите се? Това, че сте от неграмотните е ясно - вижте си правописа.

Или може би сте webmaster@xoom.com??

ХА - ХА!




Тема Spamersнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторViktor Stefanov_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 17:09



Spamerche..... shto za nahalstvo e tova ???

Filtrirane do dupka i tolkova ;-)



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Lupi]  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано19.01.01 20:39



abe i az kato tebe- ne shvanah s'vsem zashto kato se pochna ot edno, po sredata se otide drugade, nakraq mai se w'rnaha tam deto bqha tr'gnali, dali stignaha k'deto se bqha zap'tili - ne znam, ama towa wreme deto mina dokato izchetoh vsichko moga da go smqtam k'm polezno prekarano- (samo da ne me boleshe korema ot smqh de..), a koi praw- koi kriw- ne se znae dali nie prostosm'rtnite shte razberem
xm..dali te wse pak sa se widqli na jiwo?!? kak li se e razwilo deistwieto po-natat'k...dali nqkoi ot tqh shte spodeli...
;);)

KISS!


Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Pepelyashka]  
Авторbs_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 01:08



Lupi, mngo si prav. ProLink e istinata, nikakvi problemi, moje da sa malko po skapi, no koito iska da varchi rabota a ne da chati cial den i nost, da mine prez ProLink za da ne mu pobelee kosata.



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: bs_anon]  
Авторантоан_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 08:07



мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.