Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Няколко въпроса към Г-н Марковски  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 15:42



Г-н Марковски,

Управител съм на скромно ISP и скромен интернет-клуб. Или поне не страдам от мания за величие. /Със забележката, че някои неща в моята фирма са по-напреднали от същите на Вашата фирма/ С вас не се познаваме лично, а и не държа особено на това. Чували сме се по телефона в дните на някаква си Интернет-фиеста, т.е. преди няколко месеца. Помните ли защо? Оказа се, че търсейки реклама, популярност - и-вижте-колко-сме-велики, в рекламата на организираното от Вас мероприятие фигурираше и моят клуб. НА РЕКЛАМАТА ПИШЕШЕ, ЧЕ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВО ИЛИ-НЕ-ЗНАМ-СИ-КОЙ ОБЯВЯВА, ЧЕ АЗ, Т.Е. МОЯ КЛУБ, ЩЕ РАБОТИ БЕЗ ПАРИ В ДНИТЕ НА МЕРОПРИЯТИЕТО!Още рано сутринта осъмнах с тумби от народ, които ми вряха под носа въпросната реклама, на която наистина си пишеше, че трябва да работя без пари!Като си поговорих с Вас, като обещах, че ще направя всичко възможно да ви посъдя поне - ей така, за гъдел, Вие ми отговорихте /цитирам!/: "Ах,...ех, ъъхх, ама...еее, та то станало някаква грешка, ама рекламата не съм я пускал аз, макар чеее...ох, ъх!" Та значи, като се поразрових, се оказа, че рекламата за мероприятийцето Ви е пусната за сметка /защо не - с чужда пита, пари и помена.../ и от името на БТК! Там затънах безвъзвратно, тъй като никой не знаеше за каква реклама става дума. Питане:
1. Защо и поради каква причина - без да сме се виждали, чували и без да се познаваме, Вие от МОЕ име сте обявихте, че МОЯ клуб ще работи без пари?
Молба: Като правите фиести друг път - да знаете, че съм върл противник на работенето без пари, така че не ме включвайте във Ваши реклами! А и не мога да си позволя БТК да ми плаща рекламите по вестниците.

Първият ми въпрос е за отдавнашни работи. Преминаваме към същественото. Днес, а се оказа, че и от няколко дни, мойте dial-up абонати почнаха да получават Коледни поздравления и Коледни цени от... не МОЯТА фирма, а от БОЛ.БГ Преди 3-4 часа говорих с младеж от Вашата фирма и той най-смирено обеща да предаде моя GSM на Вас, за да ми звъннете и пак да си поговорим. Е, Вие не се обаждате, защото... Хората ще кажат - абе всички юзери получават подобни пощи, а аз какво се тръшкам!? Господине Марковски, като пращате такива Коледни цени и оферти - ПОНЕ НЕ ГИ ПРАЩАЙТЕ НА УПРАВИТЕЛИТЕ НА ДРУГИ ISP-ТА! Представете си какъв шок, какъв дивен ужас ме обзе рано тази сутрин, когато дърпайки си пощата, се оказа, че БОЛ.БГ ми предлагат да им стана абонат! Господин Марковски - повтарям бавно, за всички, които не са разбрали - аз съм управител на ISP! Тук вече имам няколко въпроса:
1. Изпратихте ли на Г-н Захов, Горчилов, З.Борисов подобни коледни послания?
2. А те отговориха ли Ви на тях?
3. По принцип така ли набирате клиенти?
4. Другите управители и собственици на ISP-та вече Ваши абонати ли са, тъй като цената на моите /пък и техните!/услуги е по-висока от Вашите?
5. Това не беше ли Коледна промоция, защото Коледа минава, писмата ги получавам вчера, днес и т.н. Да не си ви останат същите цени?
6. Ще ми направите ли отстъпка от цената на прочутия Ви месечен неограничен достъп? Все пак - още малко и колеги сме!
7. Виждате ли някакъв проблем, ако обявя СПЕЦИАЛНИ цени / т.е. да направя промоцийка/ за абонати на БОЛ.БГ? Примерно някой от Вашите десетки хиляди юзери, идва човечеца, стиска 6.25лв в ръка, доказва ми, че е бил Ваш абонат - и аз МОМЕНТАЛНО го правя мой! Ама даже за два месеца - неограничено!
Всъщност - след като изобщо не съм Ви виждал и чувал - защо за няколко месеца вече два пъти си имам проблеми с Вас? Идеи някакви? В такива случай обикновено грамотните хора казват вместо: "Аа...оох....еееейии.." - "извинявай"!

М.Мичев

PS ВСИЧКИ КОЛЕГИ, ОБИКНОВЕНИ ЮЗЕРИ И ЖЕЛАЕЩИ, МОГАТ ДА МИ ЗВЪНЯТ ЛИЧНО НА ТЕЛ:088/951461! ЩЕ ИМ ПРЕПРАТЯ ПО ФАКС, МЕЙЛ и т.н. КОЛЕДНАТА ОФЕРТА НА БОЛ! АДРЕСИРАНА ЛИЧНО ДО МЕН! ВАЛИДНА ЗА ВСИЧКИ!




Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Мартин Мичев_anon]  
АвторDrug_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 16:05



Zdraveite,
Nama da spomenavam koi i kakuv sum, kolega sum na
g-n Martin Michev ot edno drudo ISP, koeto ne se bie v gurdite, kolko e veliko, tova opredelqt klientite, ne extreme, ne statistiki, nishto drugo.
Napulno potvurjdavam kazanoto ot g-n Michev.
Lichno do men oferta ot BOL, shto za naglost!!!


I taka imam predlojenie kum vsichki zasegnati ISP-ta:
1. Da se filtrira vsqkakva poshta idvashta ot mail server-te na BOL.
2. Ako gospodata ot BOL ne prestanat s tezi i drugi neshta, da se filtrira trafika kum i ot tqh.

Ne vqrvam che Internet-a v Bulgaria shte zagubi mnogo.

PS: Ne cheta i ne pisha tuk, imam dostatuchno vajna rabota, no po nastoqvane na kolegi otdelqm malko vreme.

Veseli praznici




Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Drug_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 16:22



Тази оферта май много ви притесни, защо така? Ако пък не ви е притеснила, защо й се връзвате? Хехе

Митко



Тема Отг: Няколко отговора от г-н Марковскинови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 16:30



Браво, най-накрая някой да се подпише в този анонимен иначе форум.

1. Както сам писахте тук, по друг повод, очевидно не само другите хора, но и аз съм объркал вашия клуб с този на Ленко.
Добре ще е като правите нещо, да го направите така, че хората да разберат, че не сте едно и също нещо.

Съжалявам да чуя, че не желаете да популяризирате Интернет, дори за няколко часа в годината без пари.

За справка: по същото време доста други доставчици, без претенции за величие, пуснахме безплатен достъп от клубовете си, във ВУЗ-овете, в Пловдивския панаир и т.н.

И следващата година пак ще го направим, но този път ще внимаваме да не ви правим реклама

.

Знаете ли, интересно е колко силно са се запечатали в паметта ви моите думи. Някак си не се връзва с това, което аз си спомням, но това може би е нормално - все пак аз си говоря с десетки колеги - шефове на доставчици, а вие с мен - само 1 път и е естествено да си спомняте всичко, което съм ви казал.
Фактът, че сте осъмнали с тумби народ пред ВАШИЯ клуб е добър за Вас, защото това едва ли би се случило друг път, пък и ако Интернет достъпът Ви е бил добър, вероятно тези хора са се завърнали на следващия ден, за да ползват отново Интернет от вас, този път срещу заплащане. Виж, ако не са се върнали, тогава наистина трябва да Ви е било неудобно.

Впрочем, да ме съдите можете винаги. Аз съм готов да си попълня винаги познанията с малко юридическа практика (юрист съм по образование). Може да ви насоча и към юристите на държавата за справка и помощ.

Но като чета по-надолу вашето творение, осъзнавам, че вие имате проблеми с фактите. Рекламата във вестниците не беше пусната от името на БТК. Тогава имаше един обществен организационен комитет, който се занимаваше с фиестата.

Няма да се спирам на другите неточности в писмото Ви, за да не Ви създавам лош имидж.

Сега на другите Ви въпроси:

1. Да.
2. Да.
3. Това си е наша работа.
4. Някои - да.
5. Не е Коледна, а Новогодишна, до 31.12.2000 г. Притеснява ли ви, ако останат същите и занапред?
6. Не мога.
7. Не знам. Пробвайте и ще видим.

Ако съм ви създал неудобство, поднасям официално извиненията си, макар и да не съм пращал офертата лично.





Тема Internet fiestaнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 16:49



В орг. комитет на фиестата влизаха:
Гроздан Караджов (като главен секретар на М-во на съобщенията), Вени Марковски (isoc.bg), Иван Генов (ГУКИС), Божидар Соколов (БТК), Саша Безуханова (Хюлет-Пакард), IBM Bulgaria, БАН, СУ "Св. Климент Охридски", ВИАС (или както се казва в момента, УАГС?), ФМИ (Иван Иванов), Макдоналдс, Теодор Захов, БСК, Пловдивски панаир, Експрес консулт (тъкмо ми попадна следното съобщение от тях: Express Consult-NET shte se vkluchi v internet fiestata kato osiguri bezplaten dial-up dostyp.), Булнет....



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Drug_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 18:59



Това за филтрите е отлична идея.
Едно време Марковски заплашваше, че ще филтрира трафика от него към Триада - значи по принцип е съгласен с идеята.
Хем ставаше дума за всякакъв трафик - и http, а не само mail.



Тема а бре наглецонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 19:04



Ами и аз да обещая безплатен интернет от БОЛ, и при вас ще осъмнат тумби хора, които иначе не бихте видели.
И ще ти направя страшна услуга, а?
Много е лесно с чужда пита да правиш велики мероприятия.
А за спама защо нищо не казваш? Каква беше дефиницията за спам на CAUCE?
Или ISOC не е чувал за CAUCE?
Юрист - ха. Що не си лепнеш дипломата на стената?



Тема аха...нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 19:07



Така, така... Въпросният интернет клуб обещавал ли е безплатен достъп? Забрави да споменеш.



Тема Отг: аха...нови [re: аз_anon]  
АвторUchuden?_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 19:15



A njamashe li i njakakvi drugi clubove, s koito pak stanala greshka? Primerno vuv Varna?



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 19:36



Г-н Ганчев,

С Вас пък изобщо и не съм се чувал! Да си знаеш от мен: когато питат някой друг - не отговаряй вместо него - просташко е, а пък така правят предимно припрени или недовършени девойки. Същите девойки, като ги щипнеш по дупето или казват - "ох, мръсник" или хихикат като тебе - Хихихи. Значи - ще ти отделя друг път внимание, ако желаеш, макар и да не се познаваме, но това - ако наистина си го писал ти тук - и ако си дам зор - ще те направя за сеир. Поне уточнявай хихикането ти язвително или какво е, че повтарям - изглежда просташко.
И най-вече - аз си мисля, че достатъчно сериозни въпроси съм задал, за да ми се отговаря по твоя начин!

М.Мичев



Тема отговорнови [re: аз_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 20:43



Нали знаете - отговор ще има, когато има смислен въпрос.




Тема разбира сенови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторСтеньо_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 04:38



А какво е "смислен въпрос" никой не знае.
Например да опитаме с това:
Как обещавате от чуждо име подаръци и как се нарича това юридически?
Нали сте юрист, все някоя думичка ще се сетите?



Тема Треперя от страхнови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано30.12.00 08:51



Много насериозно се взимаш. Аз не отговарям на теб, а на Drug_anon. Кой, значи, е припряна девойка?

Ти ми стана ясен още с оплакаването ти ни в клин, ни в ръкав от Ленко Жечев и подкрепата, която Ники Горчилов автоматично изрази само 33 минути по-късно. За мен това си беше чиста Орбителска поръчка. Kак иначе Ники, който по принцип не чете тук, за 30 минути успя да види оплакването ти (явно прекарва деня си в reloadване на този форум за да не пропусне нешо важно), да си приготви текста, да си намери точния линк с тяхното оплакване от Ленко Жечев (все пак то е от 30-ти юли и едва ли го помни на изуст), да сравни точните юридически наименования на агенциите ви в договорите си и да ги публикува. В нормална ситуация биха му трябвали поне няколко часа само докато забележи написаното от теб и поне още няколко, докато уточни подробностите (кой с кого е имал договор и пр.). Ще му трябват и поне 10-15 минути за да нащрака текста на клавиатурата, а той се справя с всичко това само за 33 минути. Хайде бе, за толкова глупав ли ме взимате? Така че аз възприемам Мартин Мичев като говорител на Орбител до доказване на противното и не бих си дал труда да му отговарям по същество. Посъветвах и Вени да направи същото, но той за съжаление не ме послуша.

Между другото, явно си прочел отговора на Вени, тъй-като твойто писмо е след неговото. Няма ли да го коментираш?

Митко

P.S. Ето го въпросния thread, всеки може сам да се убеди в казаното:


Мичев пита, Горчилов му отговаря, Мартин му благодари. Ако бяхме аз и Вени щеше да е по-приемливо - ние така или иначе си стоим тук по цял ден. Но двама души, които по принцип не се появяват да се засекат за период от 33 минути, това вече съжалявам, но не мога да го приема като случайност, каквито и обяснения да ми бъдат дадени.

Redaktirano ot Димитъp Гaнчeв na 30.12.00 09:46.



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Hиkи Гopчилoв, Opбитeл (непознат )
Публикувано30.12.00 12:02



Митко,

Излагааш се.

Виртуални поздрави,

Ники Горчилов
Маркетинг директор
Орбител АД


Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Hиkи Гopчилoв, Opбит]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:13



Сефте ;-)



Тема защо се хабите?нови [re: Стеньо_anon]  
Авторчитател_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:16



Не прочетохте ли, че няма да ви отговори, ако не знае кой сте?
Честно казано, като чета какво сте писали тук (не вие конкретно, а по принцип), оправдавам подобен отговор.



Тема ти пък...нови [re: аз_anon]  
АвторАт_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:25



На всяка манджа - мерудия.
Не се бъркай между атовете, когато те се ритат, ще си отнесеш някой ритник и ти. Има известна логика в думите на Ганчев, но пък и въпросния господин от Интернет агенцията действително не е отговорил на Марковски. Попадаме в затворен омагьосан кръг. Ако наистина е очаквал отговор от Марковски, защо не го коментира? Ако не го коментира, значи ли това, че е съгласен с него? Натрупват се постепенно въпроси, на които шефовете не отговарят....




Тема Отг: Няколко отговора от г-н Марковскинови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:18



Благодаря за отговорите.
Значи - спирам да се вземам на сериозно. Ставам абонат на БОЛ. Моля, ако може, да не ме включвате в реклами на мероприятия, организирани от когото и да било. А между другото - Вие и Г-н Ганчев, май и двамата сте юристи. Ще пиша бавно - ОТКЪДЕ НАКЪДЕ НАМЕСВАТЕ ПРОБЛЕМИТЕ МИ С ДРУГИ ХОРА в нещата, за които Ви питах вас? Да поясня - наложи се да напиша нетолкова прочутата ми декларация, защото - напомням ви, че сте юристи - ако един щастлив ден, научите, че някой ходи наляво-надясно и разправя какви дългове имате - не смятам, че не е нормално. По-лошото - не само че не отговаря на истината, но ми се цитират КОНКРЕТНИ ФИРМИ, на които бил съм дължал пари.
Благодаря за отговорите на Г-н Марковски - малко или много беше коректно от негова страна. Е, и отговорите бяха малко абстрактни, но все пак е нещо.

Г-н Ганчев - защо само се заговаряме с Вас - нали принципите са Ви - когато Ви питат конкретно - отговаряте. Ама Г-н Ганчев - аз не Ви питам нищо!
Ще пообесня - вчера, като погледнах кой какво е писал тук, просто ми стана неприятно просташкото Ви хихикане и отделих внимание само на него. Извинявам се на Г-н Марковски, че още вчера не му благодарих за отговорите!

Все пак много бързо ме разнищихте. Кой съм, откъде, защо, как, мога да ви дам и допълнителна информация. Ама пак не ми се вързва - за какво ви беше нужно всичко, при условие, че аз точно за ДВЕ теми питах Г-н Ганчев. Между другото - за моя сметка си остана срамът от обясненията с всички желаещи безплатен интернет. Не смятам, че това е нормално, защото обяснение от юрист, което е: "Станала е грешка!" не ме топлеше особено. Ама и опровержение, извинение - не стана! По същия начин, не смятам че е редно да получавам /не лично от Г-н Марковски/ коледна честитка с ценоразпис на нея - ама това пак си е мое мнение.
Честно казано, фактът, че и други колеги са вече ваши абонати много ме радва.

Поздрави на всички.





Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:39



Г-н Ганчев, пак разгледах, и пак виждам, че Вие сте първия човек, който отговарят на моите въпроси! Вчера. А защо треперите от страх? Нещо не ми стана ясно... Между другото - по-смешното е, че много малко хора ме познават, пък за Орбител - да не говорим. Така че опитите да вдигнете пушилката и да не отговаряте на наистина съвсем искрените ми въпроси, са съвсем очевидни. Просто един питам - друг ми отговаря, за неща пък които и не съм питал... Пък и ми се прави и анализ. Къв съм бил. Правят ми се и разните му там намеци за атове, които се ритат... Ами - вие си се ритайте с другите. Вие сте от атовете - доколкото разбирам. Просто не знаех.
ТАКА:
ВЧЕРА, ЗВЪННАХ ВЪВ ВАШИЯ ОФИС И ПОМОЛИХ МОЯТ НОМЕР ДА БЪДЕ ПРЕДАДЕН НА НЯКОИ ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ФИРМАТА БОЛ.
1. КОНКРЕТЕН ВЪПРОС:
ЗАЩО НЕ МИ ЗВЪННА НИКОЙ, ЗА ДА РАЗБЕРЕ КАКВО МЕ Е ПРИТЕСНИЛО?
И се стигна до това да пиша тук и да чета куп глупости от тоя и оня? Пет часа след молбата ми някой да се обади! Пак пиша бавно - 5 /пет/ часа никой не благоволи да ми се обади, за да се разберем. И да ми се разправя, че съм още малко на щат в Орбител?
2. ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС /КОНКРЕТЕН/:
АКО НЯКОЙ ОТ ВАС МИ БЕШЕ СЕ ОБАДИЛ - ЩЯХ ЛИ ДА ПИША ТУК?
Добре де - и тук си оставих номера - пак не ми звъннахте! Беше ли по-просто да ми се обадите? А? /това не е конкретен въпрос, защото не се пита с А?, както и не се отговаря с "ъъ,..ооо.еее...грешка"/ Ако ме смятате за простосмъртен, с когото не може да се говори по телефон или лице в лице - няма проблем. Не стига, че ви се представих, па и координати ви оставих - а вии кво?
Пак поздрави.
Тоя път за последно.
Защото вече, ще ви отговарям само по телефон.



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: читател_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:58



А като му кажа, че се казвам примерно Станимир Петров - с какво ще го сгрея?
Тогава пък ще каже - ами не съм чувал за тебе, пак няма да ти отговоря. Или ще каже - пропуснал си тук запетайкат, там пълен член...
Не знам дали забелязвате, но половината теми по тоя форум са почнати от Марковски или Ганчев. Като са ги почвали, много добре са знаели какви хора ходят във форумите на дира.
Поне засега дира не е представил изисквания пишещите във форума да се явяват лично в офиса им с личен паспорт, за да се регистрират.
БОЛ ако искат да направят така на техния форум.
В дира човек има право на анонимност и Марковски го знае - какво друго е очаквал, като е почнал да пише тук?



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: аз_anon]  
АвторAnon___anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 15:13



Има разлика между анонимност и анонимност.
Едно е да се криеш заради опасност, друго - заради подлост.
Вие как мислите, дали анонимните хора тук са в опасност или са подли?



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Мартин Мичев_anon]  
АвторЛюбопитен_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 15:18



Интересни въпроси, да видим какво ще отговори г-н Марковски.
Като човек любопитен, на адрес www.bol.bg/about.html открих, че БОЛ няма управители, а един управител.
Но може би това не е актуална информация.

Понеже управителят изглежда е Марковски, интересно ми е да отговори освен на вашия въпрос, и на следните:
колко човека му се обаждат на ден, на колко от тях отговаря, колко му пишат поща, на колко писма отговаря? Колко от обажданията са от хора, които са били притеснение и колко - от такива, които не са били притеснени?
Благодаря предварително.




Тема отговорите бяха конкретнинови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:07



Благодаря за отговорите на Г-н Марковски - малко или много беше коректно от негова страна. Е, и отговорите бяха малко абстрактни, но все пак е нещо.

Смятам, че отговорите ми бяха изключително точни и конкретни. Освен, ако не приемате "да" и "не" за абстрактни отговори, разбира се.



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:33



Мартин Мичев пише:

"Пет часа след молбата ми някой да се обади!"

Господин Мичев, ако ми бяха предали молба да върна обаждане, щях да я изпълня. Предадоха ми, обаче, че се обажда някой, чието име не ми говори нищо и заплашва, че ще направи скандал, ако не му се обадим. Не му се обадихме, защото такива "молби" не изпълняваме.

Митко

Redaktirano ot Димитъp Гaнчeв na 30.12.00 17:43.



Тема още отговоринови [re: Любопитен_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:33



Вярно е, БОЛ има само един управител, а не няколко.

Всеки ден се грижа за работата на 24 човека, 4 офиса (3 в София и 1 в Пловдив), координиране, проверка и съвместните операции на останалите офиси. Плюс още няколко десетки неща, които са в нормалната практика на един шеф на частна фирма - водеща Интернет компания.

Всеки ден получавам около 300 съобщения (вкл. и мейлинг листовете на ISTF, NCDNHC, MITF, ISOC). Отговарям на около половината.

Всеки ден се срещам с 10-20 души, с предварителна уговорка.

Всеки ден десетки хора искат да говорят с мен по телефона. Разговорите ми по минават през няколко човека - за съжаление нямам физическа възможност да разговарям с всички, които искат да се чуят с мен. Не винаги всяко обаждане стига до мен. Но никога не съм отказвал разговор с колега от бранша.

Ако някога ми се обади някой притеснен човек, то притесненията му отпадат бързо, тъй като разговорите с мен действат на притеснените хора отпускащо, релаксиращо и общо взето като разговор с "телефона на доверието".




Тема още отговоринови [re: Любопитен_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:36



Вярно е, БОЛ има само един управител, а не няколко.

Всеки ден се грижа за работата на 24 човека, 4 офиса (3 в София и 1 в Пловдив), координиране, проверка и съвместните операции на останалите офиси. Плюс още няколко десетки неща, които са в нормалната практика на един шеф на частна фирма - водеща Интернет компания.

Всеки ден получавам около 300 съобщения (вкл. и мейлинг листовете на ISTF, NCDNHC, MITF, ISOC). Отговарям на около половината.

Всеки ден се срещам с 10-20 души, с предварителна уговорка.

Всеки ден десетки хора искат да говорят с мен по телефона. Разговорите ми по минават през няколко човека - за съжаление нямам физическа възможност да разговарям с всички, които искат да се чуят с мен. Не винаги всяко обаждане стига до мен. Но никога не съм отказвал разговор с колега от бранша.

Ако някога ми се обади някой притеснен човек, то притесненията му отпадат бързо, тъй като разговорите с мен действат на притеснените хора отпускащо, релаксиращо и общо взето като разговор с "телефона на доверието".




Тема още отговоринови [re: Любопитен_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:37



Вярно е, БОЛ има само един управител, а не няколко.

Всеки ден се грижа за работата на 24 човека, 4 офиса (3 в София и 1 в Пловдив), координиране, проверка и съвместните операции на останалите офиси. Плюс още няколко десетки неща, които са в нормалната практика на един шеф на частна фирма - водеща Интернет компания.

Всеки ден получавам около 300 съобщения (вкл. и мейлинг листовете на ISTF, NCDNHC, MITF, ISOC). Отговарям на около половината.

Всеки ден се срещам с 10-20 души, с предварителна уговорка.

Всеки ден десетки хора искат да говорят с мен по телефона. Разговорите ми по минават през няколко човека - за съжаление нямам физическа възможност да разговарям с всички, които искат да се чуят с мен. Не винаги всяко обаждане стига до мен. Но никога не съм отказвал разговор с колега от бранша.

Ако някога ми се обади някой притеснен човек, то притесненията му отпадат бързо, тъй като разговорите с мен действат на притеснените хора отпускащо, релаксиращо и общо взето като разговор с "телефона на доверието".




Тема още отговоринови [re: Любопитен_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:38



Вярно е, БОЛ има само един управител, а не няколко.

Всеки ден се грижа за работата на 24 човека, 4 офиса (3 в София и 1 в Пловдив), координиране, проверка и съвместните операции на останалите офиси. Плюс още няколко десетки неща, които са в нормалната практика на един шеф на частна фирма - водеща Интернет компания.

Всеки ден получавам около 300 съобщения (вкл. и мейлинг листовете на ISTF, NCDNHC, MITF, ISOC). Отговарям на около половината.

Всеки ден се срещам с 10-20 души, с предварителна уговорка.

Всеки ден десетки хора искат да говорят с мен по телефона. Разговорите ми по минават през няколко човека - за съжаление нямам физическа възможност да разговарям с всички, които искат да се чуят с мен. Не винаги всяко обаждане стига до мен. Но никога не съм отказвал разговор с колега от бранша.

Ако някога ми се обади някой притеснен човек, то притесненията му отпадат бързо, тъй като разговорите с мен действат на притеснените хора отпускащо, релаксиращо и общо взето като разговор с "телефона на доверието".




Тема извинете дир.бгнови [re: Любопитен_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано30.12.00 17:43



сега виждам, че е пуснал 4 пъти едно и също съобщение, а на мен ми казваше дберрор:-))



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 18:01



Господине Ганчев,
Че аз не съм те търсил тебе. ПОМОЛИХ /импровизацията, за скандала, който щял съм бил да правя, не е лоша!/ да ми се обади някой от управителите, защото не ме интересува колко са те и кои са. Защото мнението ми, че това, което правите е пълна наглост. Г-н Марковски ми е отговорил конкретно - съгласих се. Ама, понеже Вий се намесихте, аз и Вас ви питах туй-онуй, конкретно, а Вии ми отговаряте, че.... Ау! Много планирани срещи сте имали, много планирани обаждания и т.н. Пък и не сте отговаряли на разните му там странни "молби". Ама - още не сте ми звъннали на 088/951461 да ме питате какъв МИ е проблема. Поне не Ви ли е интересно? Или Ви е по-лесно да си седим тук и да дрънкаме глупости? Както казваха някой Ваши колеги за някои други хора: "Бъди мъж, дай си адреса!"
Ааа, Г-н Ганчев-Марковски, тук с вас няма да си говорим, както си обещах.
Извинявам се за това, че пиша пак. Между другото - напоследък любимите ми фланелки са с надпис: "Говорете ми бавно, естествено руса съм!" Какво да се прави - около мене са само блондинки. Ама поне са женски.
М.Мичев



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: Anon___anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 18:35



А ти защо си анонимен? Аз, за разлика от Марковски, не съм заплашвал никого с една до десет години затвор. Значи, "опасност" отпада от твоите мотиви?



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: аз_anon]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 18:48



Човече, май си направил правописна грешка. Аз не съм анонимен. И пак ми е проблем, както се оказва. Ако се налага, а то май ще се наложи - ще опиша подробно какво чудо видях през тази година, бидейки ISP. Само ще ти кажа - най-патих от тия, с които се познаваме. Лошото е, че започнах да си патя и от някакви хора, с които и не сме се виждали. С тия, с които се познаваме и си патих - оправихме се. Не мога да се оправя с уроди, които говорят за мен и след това обяснявам, че съм женен, за сестра ми, с такива, които се мислят за Дядо Боже и които идват пред вратата на офиса ми да си раздават офертичките. И ценоразписите. Смея да твърдя



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: Мартин Мичев_anon]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 19:07



ООппс. Клавиатура.
Значи - до ден днешен, вече 5 години, не съм изпратил оферта на нито един чужд клиент /и не съм зарибявал нито един колега да ми става dial-up! да не говорим за КЛИЕНТИТЕ НА КОЛЕГАТА!/, въпреки, че повечето от времето съм се старал цените ми да са добри /ниски като за България/, качеството - също. Не съм стоял, както вече казах, и пред чужди офиси, за да си раздавам ценоразписите. Но това, вече ми го правят най-различни хора. По-скоро - двама-трима. Смятам, че от тази година, целият този бизнес се изроди. Мисля, че може да се направи някаква "браншова" организация. Като на времето гилдиите и подобни истории. Бизнесът си е бизнес, който с каквото печели - трябва да се уважава. Иначе - става лошо. В българския вариант - купон. Седя, вместо, както тук някой пишеше, да си пия ракията, аз се занимавам да пиша опровержения, питания и да отговарям на нагли твърдения! Това, че ме били объркали с някой си, това че аз съм се обяснявал с редовия юзер, дето си искал интернета без пари, това че някой разпространил за мен нагли клевети, това, че аз и клиентите ми получаваме чужди ценоразписи и т.н. и т.н. - наглеците отговарят /тук!/ - АБЕ ТИ КАКВО РИПАШ И СКАЧАШ - ТИ ЗНАЙШ ЛИ КОИ СМЕ? Я, пък къде ми е и проблема?!
Обещал съм - на Г-дата от БОЛ - ще си говорим по телефон, може и на няколко очи, но тук няма да им отговарям. Ще подхвана нова тема, ако не сме си поговорили преди това и не сме се разбрали.

Хайде. Весели празници.
Отивам да си изпия ракията.
М.Мичев



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано30.12.00 20:40



От тези объркани мисли не съм сигурен, че дори Вие самият знаете какъв Ви е проблемът.

По-важно е друго. На мен не би ми хрумнало да се обадя в Мобиком и да поискам да предадат на някой управител да ми се обади и да ми обясни защо продава толкова евтино интернет картите си и как си изплаща рекламите, нито да настоявам управител на Мобилтел да ми звънне и да ми обясни защо дава цели 30% отстъпка на разпространителите на карти, нито съм карал Ники Горчилов да ми звънне и да ми обясни защо субсидира 0134100. За мен е необяснимо продължаващото ви очакване, че ще ви звънна, за да ви давам обяснения за политиката на притежаваната от мен компания.

Митко



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: Мартин Мичев_anon]  
АвторМутафа_anon (Нерегистриран)
Публикувано31.12.00 09:00



Г-не,
никъде не прочетох "АБЕ ТИ КАКВО РИПАШ И СКАЧАШ - ТИ ЗНАЙШ ЛИ КОИ СМЕ?"
Това не е и стилът на Марковски и Ганчев.
А пък това, че пишете "наглеците отговарят /тук!/" е малко странно - ВИЕ защо ги питате тук?? Или очаквате да ги попитате ТУК, а те да ви отговорят на GSM ви??
Вие се занимавате с твърдения, контрааргументи и т.н. ЗАЩОТО сте написал нещо тук.
Само че, за разлика от ICN, изглежда от БОЛ четат и отговарят:-)) Не им се сърдете, че го правят.



Тема Защо не се научите да четете?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано31.12.00 10:55



Господин Ганчев, човекът иска да попита защо го спамвате с офертата си, а не защо офертата е такава.



Тема А, де? Защо?нови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано31.12.00 11:02



И вие се научете да четете - не давам обяснения за поведението си, което означава, че не отговарям на въпроси "Защо", без значение какво следва след тази дума. В този ред на мисли бях решил да не отговарям и на въпроса "Защо не отговарям на въпроса", но Вени вече го беше направил, въпреки съвета ми.

Митко



Тема Quo vadis, Domineнови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано31.12.00 11:49



Господ не знам на къде е тръгнал, но знам накъде е тръгнал бранша "Доставка на Интернет" в България и в последните дни се опитвам да ви го обясня, но заслепени от омразата си (нямам предвид г-н Мичев, той поне имаше достойнството да се подпише) пропускате да го забележите.

Досега пазарът растеше достатъчно бързо и всеки от нас растеше екстензивно заедно с него - горе долу с еднакви темпове. В един момент, обаче, настъпва насищане и ръстът на пазара се забавя. От този момент нататък различните доставчици ще се развиват по различен начин - едните (няма да казвам кои, за да не предизвиквам страсти) ще продължат да се развиват интензивно за сметка на другите, които са си купили "Instant ISP - just add sysadmin".

Господин Мичев иска брашнова организация. Ами нали такава има - Българска Асоциация за Интернет (БАИ). На последното общо събрание, именно заради раздухването на случая "Ленко Жечев" Орбител бяха отстранени от управителния съвет. Това навежда ли ви на някакви мисли и изводи? Може и да ви навежда, но за да не стане грешка, аз ще ви кажа какъв е основният извод - няма смисъл от браншова организация преди браншът като такъв да се е структурирал.

През следващите месеци ще наблюдаваме точно това стуктуриране - едни доставчици ще притискат другите все повече и повече до пълното им изтласкване от пазара. Дали ще раздават листовки на входа на твоя офис, дали ще ги публикуват в пресата, или ще ги окачат на всеки стълб по големите булеварди - това е без особено значение. Крайният резултат ще е един и същ, защото важни са не листовките, а тяхното послание към потребителя. Десетина доставчика ще си поделят около 80% от потребителите, а може би дори повече. Докато това не се случи, не може да се очаква кой знае каква лоялност към конкурентите именно поради невъзможността да се установи кой всъщност ти е реален конкурент и кой само заема част от пространството и се прави на такъв. Когато приключи преразпределението, тогава ще има и добра браншова организация (няма да е БАИ), тогава ще има и лоялност между партньорите в нея.

Между другото, господин Мичев, след празниците наистина ще ви звънна, но не за да ви обещавам, че клиентите ви няма да получават листовки (което тепърва ще има да става), а за да се уговорим кога да се видим и да поговорим на живо.

Митко



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Lupi (непознат )
Публикувано31.12.00 15:53



Момчета, момчета!
Да ви кажа, нищо не разбирам от всичките тези глупости тук, обаче ми е адски интересно да ги чета.
За мене има само един доставчик и той е ProLink.
С него нямам НИКАКВИ проблеми и това ми е напълно достатъчно.
Иначе вие си пишете - плюйте се, обиждайте се, крещете си, бийте се, скубете се, дъвчете се и т.н., мен ми е много забавно, хихихи.
Ех, добре че го има този клуб.



Тема Отг: А, де? Защо?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано31.12.00 16:25



Ima edno myasto, deto se davat obyasneniya za povedenieto. Ama tova myasto v Bylgariya oshte go nyama, vnimavay obache da ne te iznenada s poyavata si.



Тема Отг: Quo vadis, Domineнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторwellsaid_anon (Нерегистриран)
Публикувано31.12.00 18:08



Добре казано, Ганчев.
Да видим сега дали ще разберат "о чем реч идет".



Тема Отг: Quo vadis, Domineнови [re: wellsaid_anon]  
АвторЕдин_anon (Нерегистриран)
Публикувано31.12.00 22:50



Наистина е добре казано, но май не му е тук мястото. Много е сериозно.



Тема Отг: А, де? Защо?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 11:50



Димитре, това което тук наричаш "поведение" се нарича "спам" и самите вие сте закривали акаунти на ваши клиенти за такова "поведение".
Дали сте се обяснявали с тях не знам, ама май не го одобрявате понякога, а?



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Мартин Мичев_anon]  
АвторBeaZtiE_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 23:03



ako ima6 t.nar. reklama za free intet club ya scany i sloji edno URL da ya vidyat vsi4ki



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторsux_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 12:43



Abe neznam koj ne reloadwa na 30 min no opredeleno znam koj go prawi :)
Gospodata ot BOL.BG se spukwat da generirat hitowe na dir-a i yawno sa reshili che tazi cena (demek hitowete na dira) e dostatuchna za da se opitwat postoyanno da go prewrushtat w reklamna kampaniya

Samo det ne wijdam kakwo mogat da reklamirat :)
5000000000 usera ama towa bili userite ot nachaloto na minaliya wek 99% otkazali se weche :P
SMS site ama triabwalo da imate mail2sms inache ne stawalo
Neogranichen dostyp po satelit ili tam kakwo beshe ama ne bil tolkowa ogranichen da ne goworim za kachestwo i cena

abe ne bilo BOL, koeto si e pulno samozwanstwo (BOL uj e Bulgaria OnLine) zashtoto istinskata Bulgaria Online e suwsem druga organizaciya w koyato g-na Morkowski se podwizawal nawremeto ama go izgonili :P

Majtap



Тема Отг: извинете дир.бгнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Авторsux_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 12:52



Abe kucala ti e wruskata mene ako pitash .. ama nejse
Sledwashtiya put se obadi na telefona na dowerieto da ti gi pusnat te



Тема Отг: Няколко отговора от г-н Марковскинови [re: Beни Mapkoвckи]  
Авторsux_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 13:01



Mnogo interesno

Weche dojde momenta w kojto g-n Markowski reshawa koj i kak shte se reklamira na pazara

Shte go zapisha na stenata i wsyaka sledwashta reklama na firmata w koyato rabotia shte minawa samo i edinstweno s podpisa na Welikiya Dobriya Nenadminatiya Telefon Na Dowerieto PoluBog I Choweka Chiito Sywetnik E M-r Ganchev (.......) Veni Markowski

Molya gospoda za washite aplodismenti



Тема Bulgaria Onlineнови [re: sux_anon_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано14.01.01 13:22



Случката е описана на адрес

, но за да улесня админите на online.bg, ще я пусна и тук със съкращения:

Историята около името България Он Лайн (ООД)

През 1993-1996 г., собствениците на едноименната
търговска марка бяха съдружници с Димитър Ганчев, Вени Марковски и Симеон Мутафчиев в търговско дружество. Напусналите фирмата фондация "Приложни изследвания и комуникации" (online.bg) регистрираха търговската марка "bulgaria online"
зад гърба на съдружниците си още преди да напуснат, като името се ползваше от фирмата преди да бъде регистрирано като търговска марка.

Нещо повече - през 1998 г. г-н , изпълнителен директор на фондацията, подал оплакване, че ООД използва неправомерно името "България онлайн", независимо, че това са две различни имена и нямат нищо общо помежду си.

Продължението на тази тема дойде на 26.10.99 г. с това писмо от Прокуратурата,
с което жалбата на Инко Разпопов е оставена без уважение.
Ето и самото писмо: и



Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 14.01.01 13:25.



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторbkrosnov_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 20:51



hm, chowek kato se zachete w tiq forumi i nqma spirane...
prostotiqta na bol.bg se lee nawsqkyde.
(samo edin note: towa mnenie si e moe lichno, nqma nishto obshto s firmata za koqto rabotq)

uwajaemi gospoda ot bol,
ako wie ste prashtali e-mail sys komersialno sydyrjanie na chowek kojto predwaritelno ne se e syglasil da poluchawa takyv ot was iskam da znaete che towa e SPAM i wsichki uvajawashti sebe si isp-ta w bylgariq imat politika za borba s nego.
taka che ako se namerqt dokazatelstwa za towa mislq che moje i az da pomogna malko za filtriraneto na mail servera wi.

Ne che wi mrazq ama do gusha mi e doshlo ot spameri. Chast ot rabotata mi tuk wkljuchwa i filtrirane na spamerski i drugi abuserski bozi...


BR,
boyan krosnov
Network Administrator for LirexBG Ltd




Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: аз_anon]  
Авторbkrosnov_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 21:02



w interes na istinata mnogo mreji w bylgaria ne biha funkcionirali bez podhodqshtite za celta protiwo abuse-ni filtri :)

br,
boyan



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: bkrosnov_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 05:29



Хе, Бояне, само си индексирай личната страница с email-a ти на нея в някой български портал, и тя моментално ще бъде посетена от спам-бота на БОЛ. След което ще започнеш да получаваш честитки на него - "това не е реклама, просто си мислехме че ще бъде много полезно за вас да научите за услугите на БОЛ".



Тема уважаващите се ISPтанови [re: bkrosnov_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (член)
Публикувано16.01.01 10:40



...първо се опитват да дефинират нещата, преди да седнат да съдят за тях.
БОЛ е единствената компания, на чийто сайт съм видял написана ясна политика относно съобщения, които се категоризират като спам.
Ако искаш да говориш действително професионално, първо прочети какво сме написали.
А по въпроса за филтрирането, гледайте да не попаднете в положението на online.bg:



Впрочем, ако действително пишещият тук е Боян от Лирекс, нека бъде добър и се регистрира, иначе няма да се изненадам, ако се появят и други "сисадмини".

Редактирано от Beни Mapkoвckи на 16.01.01 13:37.



Тема Отг: уважаващите се ISPтанови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторDrugar_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 11:40



g-n Markovski,
ne vi znam kakvo imate po stranicite si za tova kakvo e SPAM, ne mi i trqbva da znam. Po dobre prochetete vnimatelmo na

.
Ako se smqtate za ISP shte razberete za kakvo stava vupros, a ako mojete i da mislite shte razberete che ste SPAM-eri!

A, otnosno profesionalizma, ne vi smqtam za takiva. Ako bqhte profesionalisti, shtqhte da se borite sreshtu SPAM-a, a ne da spam-vate!!!!
Za filtrite, ideqta ne e losha. Ako q podkrepqt sysadminite na Lirex, shte zakusate, mi se struva!
Ama mai ne smeete da spam-vate tehnite klienti, a?

Aide sus zdrave, che mi pisna ot gluposti





Тема Отг: уважаващите се ISPтанови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 13:50



Вие, Марковски, не сте нито от уважаващите се, нито от уважаваните ISP-та. Никой който уважава себе си или останалите в интернет няма да разпраща спам, при това идиотски като вашия (Митко Ганчев май беше канил webmaster@xoom.com на събора в Рожен).
А за филтрирането - нали ти заплашваше да филтрираш Триада? Какво скачаш сега срещу филтрите?



Тема ХА-ХА!нови [re: аз_anon]  
АвторУважаван_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 14:42



А вие от кои ISP-та сте? От уважаваните или от уважаващите се? Това, че сте от неграмотните е ясно - вижте си правописа.

Или може би сте webmaster@xoom.com??

ХА - ХА!




Тема Spamersнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторViktor Stefanov_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 17:09



Spamerche..... shto za nahalstvo e tova ???

Filtrirane do dupka i tolkova ;-)



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Lupi]  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано19.01.01 20:39



abe i az kato tebe- ne shvanah s'vsem zashto kato se pochna ot edno, po sredata se otide drugade, nakraq mai se w'rnaha tam deto bqha tr'gnali, dali stignaha k'deto se bqha zap'tili - ne znam, ama towa wreme deto mina dokato izchetoh vsichko moga da go smqtam k'm polezno prekarano- (samo da ne me boleshe korema ot smqh de..), a koi praw- koi kriw- ne se znae dali nie prostosm'rtnite shte razberem
xm..dali te wse pak sa se widqli na jiwo?!? kak li se e razwilo deistwieto po-natat'k...dali nqkoi ot tqh shte spodeli...
;);)

KISS!


Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: Pepelyashka]  
Авторbs_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 01:08



Lupi, mngo si prav. ProLink e istinata, nikakvi problemi, moje da sa malko po skapi, no koito iska da varchi rabota a ne da chati cial den i nost, da mine prez ProLink za da ne mu pobelee kosata.



Тема Отг: Няколко въпроса към Г-н Марковскинови [re: bs_anon]  
Авторантоан_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.01.01 08:07



мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.