Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема отговорнови [re: аз_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 20:43



Нали знаете - отговор ще има, когато има смислен въпрос.




Тема разбира сенови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторСтеньо_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 04:38



А какво е "смислен въпрос" никой не знае.
Например да опитаме с това:
Как обещавате от чуждо име подаръци и как се нарича това юридически?
Нали сте юрист, все някоя думичка ще се сетите?



Тема Треперя от страхнови [re: Мартин Мичев_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано30.12.00 08:51



Много насериозно се взимаш. Аз не отговарям на теб, а на Drug_anon. Кой, значи, е припряна девойка?

Ти ми стана ясен още с оплакаването ти ни в клин, ни в ръкав от Ленко Жечев и подкрепата, която Ники Горчилов автоматично изрази само 33 минути по-късно. За мен това си беше чиста Орбителска поръчка. Kак иначе Ники, който по принцип не чете тук, за 30 минути успя да види оплакването ти (явно прекарва деня си в reloadване на този форум за да не пропусне нешо важно), да си приготви текста, да си намери точния линк с тяхното оплакване от Ленко Жечев (все пак то е от 30-ти юли и едва ли го помни на изуст), да сравни точните юридически наименования на агенциите ви в договорите си и да ги публикува. В нормална ситуация биха му трябвали поне няколко часа само докато забележи написаното от теб и поне още няколко, докато уточни подробностите (кой с кого е имал договор и пр.). Ще му трябват и поне 10-15 минути за да нащрака текста на клавиатурата, а той се справя с всичко това само за 33 минути. Хайде бе, за толкова глупав ли ме взимате? Така че аз възприемам Мартин Мичев като говорител на Орбител до доказване на противното и не бих си дал труда да му отговарям по същество. Посъветвах и Вени да направи същото, но той за съжаление не ме послуша.

Между другото, явно си прочел отговора на Вени, тъй-като твойто писмо е след неговото. Няма ли да го коментираш?

Митко

P.S. Ето го въпросния thread, всеки може сам да се убеди в казаното:


Мичев пита, Горчилов му отговаря, Мартин му благодари. Ако бяхме аз и Вени щеше да е по-приемливо - ние така или иначе си стоим тук по цял ден. Но двама души, които по принцип не се появяват да се засекат за период от 33 минути, това вече съжалявам, но не мога да го приема като случайност, каквито и обяснения да ми бъдат дадени.

Redaktirano ot Димитъp Гaнчeв na 30.12.00 09:46.



Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Hиkи Гopчилoв, Opбитeл (непознат )
Публикувано30.12.00 12:02



Митко,

Излагааш се.

Виртуални поздрави,

Ники Горчилов
Маркетинг директор
Орбител АД


Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Hиkи Гopчилoв, Opбит]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:13



Сефте ;-)



Тема защо се хабите?нови [re: Стеньо_anon]  
Авторчитател_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:16



Не прочетохте ли, че няма да ви отговори, ако не знае кой сте?
Честно казано, като чета какво сте писали тук (не вие конкретно, а по принцип), оправдавам подобен отговор.



Тема ти пък...нови [re: аз_anon]  
АвторАт_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 12:25



На всяка манджа - мерудия.
Не се бъркай между атовете, когато те се ритат, ще си отнесеш някой ритник и ти. Има известна логика в думите на Ганчев, но пък и въпросния господин от Интернет агенцията действително не е отговорил на Марковски. Попадаме в затворен омагьосан кръг. Ако наистина е очаквал отговор от Марковски, защо не го коментира? Ако не го коментира, значи ли това, че е съгласен с него? Натрупват се постепенно въпроси, на които шефовете не отговарят....




Тема Отг: Няколко отговора от г-н Марковскинови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:18



Благодаря за отговорите.
Значи - спирам да се вземам на сериозно. Ставам абонат на БОЛ. Моля, ако може, да не ме включвате в реклами на мероприятия, организирани от когото и да било. А между другото - Вие и Г-н Ганчев, май и двамата сте юристи. Ще пиша бавно - ОТКЪДЕ НАКЪДЕ НАМЕСВАТЕ ПРОБЛЕМИТЕ МИ С ДРУГИ ХОРА в нещата, за които Ви питах вас? Да поясня - наложи се да напиша нетолкова прочутата ми декларация, защото - напомням ви, че сте юристи - ако един щастлив ден, научите, че някой ходи наляво-надясно и разправя какви дългове имате - не смятам, че не е нормално. По-лошото - не само че не отговаря на истината, но ми се цитират КОНКРЕТНИ ФИРМИ, на които бил съм дължал пари.
Благодаря за отговорите на Г-н Марковски - малко или много беше коректно от негова страна. Е, и отговорите бяха малко абстрактни, но все пак е нещо.

Г-н Ганчев - защо само се заговаряме с Вас - нали принципите са Ви - когато Ви питат конкретно - отговаряте. Ама Г-н Ганчев - аз не Ви питам нищо!
Ще пообесня - вчера, като погледнах кой какво е писал тук, просто ми стана неприятно просташкото Ви хихикане и отделих внимание само на него. Извинявам се на Г-н Марковски, че още вчера не му благодарих за отговорите!

Все пак много бързо ме разнищихте. Кой съм, откъде, защо, как, мога да ви дам и допълнителна информация. Ама пак не ми се вързва - за какво ви беше нужно всичко, при условие, че аз точно за ДВЕ теми питах Г-н Ганчев. Между другото - за моя сметка си остана срамът от обясненията с всички желаещи безплатен интернет. Не смятам, че това е нормално, защото обяснение от юрист, което е: "Станала е грешка!" не ме топлеше особено. Ама и опровержение, извинение - не стана! По същия начин, не смятам че е редно да получавам /не лично от Г-н Марковски/ коледна честитка с ценоразпис на нея - ама това пак си е мое мнение.
Честно казано, фактът, че и други колеги са вече ваши абонати много ме радва.

Поздрави на всички.





Тема Отг: Треперя от страхнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторМартин Мичев_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:39



Г-н Ганчев, пак разгледах, и пак виждам, че Вие сте първия човек, който отговарят на моите въпроси! Вчера. А защо треперите от страх? Нещо не ми стана ясно... Между другото - по-смешното е, че много малко хора ме познават, пък за Орбител - да не говорим. Така че опитите да вдигнете пушилката и да не отговаряте на наистина съвсем искрените ми въпроси, са съвсем очевидни. Просто един питам - друг ми отговаря, за неща пък които и не съм питал... Пък и ми се прави и анализ. Къв съм бил. Правят ми се и разните му там намеци за атове, които се ритат... Ами - вие си се ритайте с другите. Вие сте от атовете - доколкото разбирам. Просто не знаех.
ТАКА:
ВЧЕРА, ЗВЪННАХ ВЪВ ВАШИЯ ОФИС И ПОМОЛИХ МОЯТ НОМЕР ДА БЪДЕ ПРЕДАДЕН НА НЯКОИ ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ФИРМАТА БОЛ.
1. КОНКРЕТЕН ВЪПРОС:
ЗАЩО НЕ МИ ЗВЪННА НИКОЙ, ЗА ДА РАЗБЕРЕ КАКВО МЕ Е ПРИТЕСНИЛО?
И се стигна до това да пиша тук и да чета куп глупости от тоя и оня? Пет часа след молбата ми някой да се обади! Пак пиша бавно - 5 /пет/ часа никой не благоволи да ми се обади, за да се разберем. И да ми се разправя, че съм още малко на щат в Орбител?
2. ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС /КОНКРЕТЕН/:
АКО НЯКОЙ ОТ ВАС МИ БЕШЕ СЕ ОБАДИЛ - ЩЯХ ЛИ ДА ПИША ТУК?
Добре де - и тук си оставих номера - пак не ми звъннахте! Беше ли по-просто да ми се обадите? А? /това не е конкретен въпрос, защото не се пита с А?, както и не се отговаря с "ъъ,..ооо.еее...грешка"/ Ако ме смятате за простосмъртен, с когото не може да се говори по телефон или лице в лице - няма проблем. Не стига, че ви се представих, па и координати ви оставих - а вии кво?
Пак поздрави.
Тоя път за последно.
Защото вече, ще ви отговарям само по телефон.



Тема Отг: защо се хабите?нови [re: читател_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 13:58



А като му кажа, че се казвам примерно Станимир Петров - с какво ще го сгрея?
Тогава пък ще каже - ами не съм чувал за тебе, пак няма да ти отговоря. Или ще каже - пропуснал си тук запетайкат, там пълен член...
Не знам дали забелязвате, но половината теми по тоя форум са почнати от Марковски или Ганчев. Като са ги почвали, много добре са знаели какви хора ходят във форумите на дира.
Поне засега дира не е представил изисквания пишещите във форума да се явяват лично в офиса им с личен паспорт, за да се регистрират.
БОЛ ако искат да направят така на техния форум.
В дира човек има право на анонимност и Марковски го знае - какво друго е очаквал, като е почнал да пише тук?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.