Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема какво стана с интернет за училищата от БОЛ?  
Авторученик_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.12.00 18:42



Г-да Ганчев и Марковски,
Докъде стигнахте с пускането на интернета за у-щата?
Тук четох, че ще осигурите Интернет без пари и призовахте вашите колеги да ви последват.
Какво направихте вие и какво - те?



Тема Какво може да е станало?нови [re: ученик_anon]  
АвторВили Махленски_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.12.00 19:04



Вестниците писаха за "благородната инициатива" и голямото "ще" и акцията вече загуби смисъл...



Тема Отг: Какво може да е станало?нови [re: Вили Махленски_anon]  
АвторИ?_anon (Нерегистриран)
Публикувано27.12.00 21:02



Т.е. нищо ли не са направили??



Тема Марковски, кажи!нови [re: И?_anon]  
АвторЗнаещ_anon (Нерегистриран)
Публикувано28.12.00 10:04



Вчера чух по радиото, че в община Младост БОЛ са пуснали Интернет на училищата, съгласувано с кметството.
Това е една от най-големите общини в столицата.

Нека Марковски да каже колко училища са закачили, какъв Интернет им предоставят и кои други доставчици участват в инициативата.



Тема Отг: Марковски, кажи!нови [re: Знаещ_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано28.12.00 12:31



На Марковски му е трудно да говори така, той знае само общи приказки да говори, ако го питаш колко е две по две, угасва.
Марковски, колко е 10 000 плюс три месеца по 100% увеличение?



Тема казвам и призовавам останалите провайдери да кажатнови [re: аз_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано28.12.00 15:57





До края на месец февруари всички училища с подходяща материално-техническа база в община "Младост" ще имат безплатен Интернет, осигурен от БОЛ.БГ. Обшо там има 11 училища, от които 1 няма техническа база. От останалите, вече 4 са онлайн. Освен тях сме пуснали 7-ма гимназия (по мрежови кабел) и 1 Английска гимназия.

Който от останалите провайдери междувременно е направил нещо по въпроса, нека да си го каже.



Тема Отг: казвам и призовавам останалите провайдери да кажатнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано28.12.00 18:34



A sestra mu na Markofski prostituira na okolovrystnoto. Bih slojil i link, ama me myrzi.



Тема Прежалихте 50 лева значи?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано28.12.00 19:41



Какво значи "4 училища са онлайн"? Дадохте им по един неограничен dial-up от тия по 12 и 50 или какво?
Май пак пестим конкретни цифри, а Марковски?



Тема Отг: Прежалихте 50 лева значи?нови [re: аз_anon]  
АвторДруг аз_anon (Нерегистриран)
Публикувано28.12.00 23:34



Момче, защо не кажеш ТИ Какво си направил за някое училище? Или още не ходиш там?



Тема Отг: Прежалихте 50 лева значи?нови [re: Друг аз_anon]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:01



За мен не пишат по вестниците и не разправят по радиото, че съм велик дарител. На сумата от 50 лева.



Тема Отг: Прежалихменови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 11:23



Аха, разбрах. А какъв дарител си?

И понеше си никакъв, нямаш моралното право да правиш забележки на тези, които са дали не 50 лева, а дори 50 стотинки.

Митко

P.S. Ех, защо не си пишехте имената... Така жестоко шяхте да си ги омърсите, че собствената ви майка щеше да се срамува. И понеже няма да ми повярвате, идете при нея и я попитайте: "Мамо, ако някой е дал 50 стотинки, той по-достоен ли от мен, дето и толкова не съм дал?"



Тема Отг: Прежалихменови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторнякой_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:36



А ти не си ли се замислял, че ако някой покаже всичките простотии, които си писал тук, че и твоите родители могат да се засрамят?

Недей да се правиш на такъв светец и не забравяй какво си писал и говорил пред други хора. Благодетелите не навират на всички в очите благодеянията си - инак си е най-обикновенно лицемерие.



Тема Отг: Прежалихменови [re: някой_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 11:53



Не аз отворих темата "Какво стана с Интернет за училищата?". Сямият факт, че някой тук не знаеше какво е станало и попита с идеята, че ще ни "затапи" и ще седнем да се оправдаваме защо не е станало, красноречиво говори за това, че ние сме им пускали интернет едно по едно, без да правим новина от това (ако бяхме направили - всички щяхте да научите, бъди сигурен).

Що се отнася до моите родители - адресът на баща ми е mganchev@bol.bg, той има компютър и достъп до Интернет, така че можеш да му препратиш моите съобщения в случай, че ги е пропуснал, в което се съмнявам, защото са подписани с името на сина му. А твоя има ли, да му ги препратя аз?

Между другото, моя баща чете коментарите ми и в пресата, понякога ги гледа и по телевизията, така че е наясно с моето развитие и се гордее с мен, както и с другите ми двама братя - единият е познат на целия народ със стиховете на Любов Френска от НЛО, а другият още не е познат, защото е само на 19 години, но е последна година студент Международни икономически отношения (беше приет за редовен студент и започна да следва на 13 години и както сам се сещаш е завършил 11 класа сам за 7 години, при това с достатъчно добра диплома, за да влезне в тази специалност!).

Освен, че родителите ни се гордеят с нас, ние също се гордеем с тях, но това е друга тема.

Митко



Тема Отг: Прежалихменови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 14:30



А бре, Димитре, толкова ли не усещаш за какво става дума?
Дали сте 50 лева и ги раздухахте до небето - за това става дума.
А какво аз съм дали или не съм дал си е моя работа - аз не ходя да се тупам в гърдите колко съм велик. И за разлика от тебе, на мен ми е ясно че като дам 50 лева, не се превръщам във велик дарител и помощник на образованието ни по-голям от Васил Априлов.



Тема Отг: Прежалихменови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 14:35



"ще седнем да се оправдаваме защо не е станало"
Е толкова ли е подразбиращо се, че не е станало бе Димитре?
Може пък да е станало нещо. Вместо да се караш с хората, защо не кажеш - пуснахме толкова жици, с такъв капацитет, заделихме им по толкова месечен трафик на хората, ще го имат безплатен до еди-кога си (или за вечни времена).
Малко факти щяха да са достатъчни. Ама е по-лесно да обясняваш каква е сестра ми, нали?



Тема Ние прежалихме, а вие?нови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 14:40



А бре, аз_anon, толкова ли не се усещаш, че не го раздухахме ние, а някакъв си ученик_anon?

Съдейки по стила, това вероятно си бил пак ти и понеже си очаквал, че ние не сме си изпълнили обещанието, сега се опитваш да омаловажиш направеното. Опитвай се, на кой му пука.


Митко

Redaktirano ot Димитъp Гaнчeв na 29.12.00 14:43.



Тема за Иван Иванов (дир.бг)нови [re: аз_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 16:35



Иване,
този форум вече официално е "небесен" според анонимния ви фен.
Според Анона, ние сме раздухали до небесата един обикновен факт - че предоставяме безплатен достъп, НО и хора на училищата в София.



Тема За благодетелите и хоратанови [re: някой_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 16:39



Благодетелите по света ги публикуват в специални книги, намаляват им от данъците и т.н., и т.н.

Ние няма да видим никаква файда за БОЛ от този безплатен достъп.

Но децата, които имат достъп до Мрежата, ще имат файда. И ако ти си толкова ограничен, че да не разбираш важността на този факт, толкова по-зле за теб.



Тема Отг: Прежалихменови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 16:48



Фактите ги пише в шестото съобщение отгоре надолу - мръдни мишката малко нагоре, щракни и ще ги видиш.

Митко



Тема Отг: Прежалихменови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторaz_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 18:52



Това, Ганчев, са общи приказки, а не факти.
Какво значи "са онлайн"? С dial-up за 12.50, с наета линия на 2400, с оптика E1 или какво?



Тема Отг: за Иван Иванов (дир.бг)нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 18:57



Ах, неграмотнико, какво ли си говоря с тебе - все едно на стена да приказваш.
Нещо за фактите да споменеш?
Или ще ми искаш ip-то от Джако, за да започнеш да обясняваш каква е сестра ми?



Тема Отг: Ние прежалихме, а вие?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 19:08



Ами Димитре, може би го е раздухал точно някой ученик, който е очаквал да види интернет от вас и е останал излъган?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.