Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отг: Още по-сериознонови [re: BoGa]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 11:11



Аз пък съм от 26-те основатели на ФНСД и съм бил в националното ръководство от създаването му през 1989-та до 1993-та, когато прецених, че ФНСД си изигра историческата роля и се захванах с т.нар. частен бизнес. Следва ли нещо от това?

Вярно, няколко души заминаха за САЩ, но някои като Емо Кошлуков се върнаха за да прилагат тук наптрупаните там знания, което според мен им прави чест (повечето потенциални емигранти правят обратното - трупат знания тук за наша сметка, а после отиват да ги прилагат там). Петър Курумбашев, Гроздан Караджов, Миро Севлиевски, Иван Моров и много други останаха тук и също се реализираха достатъчно добре. Няма човек от някогашното ръководство на ФНСД, който днес да се оплаква от съдбата си, което показва, че успяват тези, които не се страхуват да защитават идеите си, а не тези, които стоят встрани, хленчат и чакат някой друг да се грижи за тяхното благополучие.

Както не ме беше страх през 1989-та да си напиша името под учредителната декларация на ФНСД и лично да я прочета по телефона за радио Свободна Европа, което тогава излъчваше от Мюнхен на къси вълни (комунизмът още не е паднал!), така и днес не ме е страх да си пиша името под думите си. Пробвайте някой път и ще бъдете изненадани колко по-силни и въздействащи стават думите, когато някой стои зад тях.


Митко



Тема Шизофрения?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:17



Тогава какво те направи "длъжностно лице", че получи ip адреси от дира и имена и адреси от Мобиком, за да пращаш заплашителни писма за една до десет години затвор?



Тема Отг: Ех, Смехурконови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 11:18



Би ли цитирал ТОЧНО (с copy-paste) информацията, която е излезнала от нас за 64К? Не я преразказвай, потърси я и я копирай и ще видиш защо настоявам да направиш точно това, а не просто да повториш какво си спомняш или какво си разбрал.

Митко



Тема ахнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:22



Потресен съм! Няма да бъда на твоята среща! Каква мъка, каква злоба ме тресе...
Нищо, аз пък ще бъда на друга среща, на която пък ти няма да бъдеш. Е, и?
Сега какво, да вземем да си сравняваме календарите със срещите тука ли?
Не ви ли е досадно да си мерите пишките? Тоя етап май го извивяват някъде към трети клас нормалните хора.



Тема ахнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:22



Потресен съм! Няма да бъда на твоята среща! Каква мъка, каква злоба ме тресе...
Нищо, аз пък ще бъда на друга среща, на която пък ти няма да бъдеш. Е, и?
Сега какво, да вземем да си сравняваме календарите със срещите тука ли?
Не ви ли е досадно да си мерите пишките? Тоя етап май го изживяват някъде към трети клас нормалните хора.



Тема Отг: аханови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:26



Знам аз какво се мери с extreme, Димитре.
Въпросът е, че ти не знаеш. Иначе нямаше да ни обясняваш защо конкуренцията ви треперала от страх като ви гледа екстрийма.



Тема Отг: ха!нови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 11:32



Момче, не става дума за това с кого се срещаш вечер - това не интересува никого.

В темата ставаше дума за инвестиции, а Вени не искаше да каже, че вечерта е на среща с председателя на Агенцията за приватизация и с председателя на Валутния борд, защото такива неосъществени анонимни злобарчета като теб щяха да си помислят, че се бъзика (всъщност кого ли го интересува какво ще си помислят). Идеята му беше, че там може би щеше да има и някой друг от вас, но очевидно не е имало.

Митко



Тема Допълнение и благодарностинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 12:05



В първия постинг писах, че през декември в БОЛ са се регистрирали толкова нови потребители, колкото са се регистрирали през октомври и ноември. Оказа се, че това не е вярно. Вече са се регистрирали дори повече, отколкото през септември, октомври и ноември взети заедно.

Затова искам да благодаря и да пожелая весели празници и успешна нова година на тези, които изсипаха тук своята злоба, тъй-като те най-много ни помогнаха



Митко



Тема Отг: спирам да си пиша с теб.нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 12:26



Za syjalenie, tova ne e vyarno. Znam go mnogo dobre, oshte po-dobre go znae drugoto ti "az". Tova, che s tova ti "az" nyama da si pisha, ne me uteshava mnogo.



Тема Отг: с мен може да се говори сериознонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 12:37



I s koya tochno ot lichnostite ti moje da se govori seriozno? Az mnogo otdavna ya chakam tazi, serioznata, ama ya nyama!
May vsichkite n broya Markofski prekaleno naseriozno vzimat devizyt na zabravih-koy-klub.

Redaktirano ot Potencialen emigrant na 29.12.00 12:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.