Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отг: Като малък Владо имал проблеми с религията?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:52



Bate ti Vlado i na stari godini ima problemi s religiyata. Nishto novo.
Svetyt kato cyalo ima ogromen problem s religiyata. Ako si chel nyakoi moi stari publikacii v klub "Religiya", znachi znaesh kakvo imam predvid.
Ostava samo da mi kajesh za vryzkata? Gubi mi se. Koeto e kofti. Pi..... yyyyyyyyyy, taka, de, imidjyt mi oshte padna, nali? :'-(

"If that's religion, I don't want it"
The Exploited




Тема Отг: Владко в крачканови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:57



Zabravi. Kato mina edna glupost po osnovniya diagonal, nikoga ne ya minavam pak, pyk ako shte i po vtorichniya.



Тема SAMO za Markofski. Drugite ne gi interesuva.нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 01:09



OK, za _moeto_ uchenie (ako ne vyarvash - idi se zapoznay s Lili Harizanova vyv FMI, mnogo shte si dopadnete, garanciya!!!):
1. Student sym vyv FMI, SU. Zavyrshil sym semestrialno, vzel sym si vsichkite izpiti, sys sreden uspeh 6.
2. V momenta pisha diplomna rabota na tema "Razpredelen interpretator na Prolog". Tehnicheski i psihologicheski problemi mi poprechiha da zavyrsha navreme.
Got li ti e? Nyamam diploma. No si go priznavam. I to vednaga shtom byda popitan.

Zaebi rakiykata. Az se nastroyvam s "Jack Daniel's".




Тема Вени с тебе не може да се говори сериознонови [re: Potencialen emigrant]  
Автор BoGa (непознат )
Публикувано29.12.00 07:16



Опитах се да водя сериозен разговор с Служебното лице Вени Марковски но явно с него не може да се говори.
Това че му липсват първите 14 год са гресхки на растежа при социализма.
Ама лично на мене ми писна да слушам колко е велик, да нарича "момченца" хора по големи по възраст и заслуги от него и да говори с тоя назидателен тон на партиен секретар
За това, че се вре където не му е работата и където двама, той трети вече свикнахме - гледаме да го изтрайваме
И накрая щото ми писна да чета за дипломи и постове и да не ми кажат че завиждам пиша за първи и последен път CV-to si.
Дипл. инж. Иван Богданов
ТУ-Варна 1986 -1991 (учил съм лично при русков - много готин пич)
Следдипломна квалификация по менижмънт с преподаватели от Делауер - 1991-1993
Председател на управителния съвет на Сдружение за електронен маркетинг "Е-маркетинг"
Член-основател на управителния съвет на Сдружение "Словото"
Член на управителния съвет на Асоциация за развитие на личноста "Еспритус" със седалище в Гент, Швейцария
Собственик на erato.dir.bg - сайт за българска любовна поезия

Толкова стига (а и върл фен на ЦСКА и силно мразеш едно пресаташе...)



Тема с мен може да се говори сериознонови [re: BoGa]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 09:57



А, Иване, "служебното лице" Марковски не пише тук. Тук пише само гражданинът Марковски. Съжалявам, че се налага да го казвам, но е така. "Служебното лице" пише само на хартия, с подпис и печат. Като приемат закона за електронния подпис, вероятно ще мога да пиша като "служебно лице" и в Интернет. Навремето имахме такъв спор с едни момченца, вече емигранти. Те си мислеха, че електронният адрес е достатъчен, за да удостовери, че им пиша в качеството на шеф на "Интернет общество". Нещо, което не е вярно, разбира се. Много е наивно да се смята, че аз непременно трябва да пиша по форумите като шеф на фирма, организация и т.н. Така все едно ме лишавате от правото на лично мнение.

Това, че някой се засяга, защото съм го нарекъл "момченце" не е болка за умиране. По-важното е да се запита ЗАЩО се е държал като момченце, за да си заслужи обръщението.

А, хубаво е че си пуснал CV-to си (автобиографията). Поне става ясно, че ако ти кажа някога "момченце" нямам предвид възрастта ти:-) И дори фактът, че си от ЦСКА не е болка за умиране. Клубът е добър, аз лично съм им ходел на мачовете срещу Ливърпул, Байерн Мюнхен, Нотингам... Славни времена бяха.



Тема Не се занимавай с негонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 09:59



Човекът има комплекс за неосъщественост. Завършил с пълно 6, а на никой не му пука за това. През всичките години, през които е залягал над учебниците е живял с идеята, че доброто образование е ключът към успеха, а сега изведнъж е разбрал (по-точно усетил, защото още не го е осъзнал), че не е така. Имам куп познати, които много мъчително изживяват същото разочарование и обикновено им трябват около две години след завършването за да разберат на кой свят са. Всички те имат неговата мечта - да идат на Запад, където (мислят, че) щом си образован и кадърен, веднага ти намират високоплатена работа. Тук просперират мошениците, а там - добрите момчета, демек.

В живота на мъжете има два такива момента - след излизане от казармата и след завършване на образованието (освен ако не съвпаднат). Така че остави го Владо - през следващите две години той ще е неадекватен на действителността (все още няма да я е приел и разбрал) и респективно няма да става за нищо.

Митко



Тема Отг: Като малък Владо имал проблеми с религията?нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 10:01



Съжалявам, не съм чел нищо твое извън този клуб. А и не знаех, че има клуб "Религия".
Но това, че има и ти си писал там, само затвърждава мнението ми, че имаш проблеми с вярата си;-)



Тема спирам да си пиша с теб.нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 10:06



щом не обичаш ракийка, а си и пълен отличник, няма смисъл да си говоря с теб. Дори няма смисъл и да си пишем.




Тема Отг: аханови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано29.12.00 10:18



А ти защо не започнеш да четеш, преди да пишеш? Тогава може би щеше да разбереш какво броя по extreme и дали изобщо ме интересува конкретния брой клиенти. Впрочем, това е без значение, защото тези, които е трябвало да го разберат са го разбрали.

Митко



Тема Ех, Смехурконови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автораз_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 11:09



Сега и редактор на имената ли искаш да станеш? Взе и литературни забележки да правиш за качеството на никовете, а? Като няма какво да кажеш, както винаги почваш с личните забележки. Досадно.
Това за 64 килобита дойде като информация от вас. Отдавна знаем, че забравяте къде какво казвате, ама не се излагай сам на себе си да се присмиваш.
Във великата ви класация имам два сайта, а още няколко ми изгонихте навремето защото "не можело да бъде" някой да има толкова посещения. Значи:
а/ изгонили сте ме защото завиждате; или
б/ допускате, че eXtreme може да се манипулира.
А за домените - коя е тая велика организация, която знае какво правят всички българи по света и колко домени са регистрирали?
www.cholakov.com дали го има в регистрите й например?
Я сподели малко опит - откъде взимате данни?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.