Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отг: Софийски университетнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:09



Znaesh li, ne ti vyarvam. Poznavam hora, koito otdavna sa vdignali ryce ot teb. Oshte predi CIT. I oshte edno vreme se e obsyjdala "diplomata" ti. A link kym www.uni-sofia.bg moga da si sloja i az (v interes na istinata, slojil sym si :-)))

V Plovdiv VMEI nyama. Ima samo filial. Ama vsyshtnost az sym II kurs vyv VMEI-to v Gabrovo, ama inache sym peta godina. "Mhy-mhy". Mnogo gaden toya analiz, ne moga da go vzema i tva e. E Jorj shte ti kaje.



Тема Владо, лекар?нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:14



Без да искаш си направил едно признание.
Интересно е дали ще го осъзнаеш сам или ще се наложи пак да ти обяснявам като на малките деца?

В допълнение, ти си първият документиран (самопризнал си:-) случай на презрение към юридическо лице. С това влизаш в историята. Но по-интересно е дали все пак можеш да се сетиш как си влязъл сам в собствения си капан...





Тема Отг: Не си изпускай нервитенови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:17



Naprotiv, ne sym si izpusnal nervite. Prosto poredniyat izblik na iskrenost, koyto vie dvamata obache za poreden pyt nyama da ocenite.
Ya da vidya kakvo mi e pisal Shefa :-)



Тема Отг: Софийски университетнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:20



Е, Владко, не мога да ти помогна.
Като не вярваш - иди в СУ, канцеларията на ЮФ и питай, може да ти кажат. Ама ти може и на тях да не им повярваш.
А, сетих се и още един начин - иди в Министерство на правосъдието и провери дали съм бил 1 година на работа там. Щом съм бил, значи няма как да не съм завършил - стажът е СЛЕД дипломирането.
Ако и това не те убеди, иди във Върховния административен съд, питай председателя му или докладчика по делото срещу държавата.
Впрочем, това дело е една от причините да не се занимавам с право: следващото ми дело трябва да е пред Конституционния съд, защото в йерархията на съдебната система това е естественият ход. Интересно е колко ли юристи в България имат подобна бърза кариера.

Я сега разкажи за твоето учение. Та, къде си учил, казваш? Сложил си линк, това е похвално. Може би трбява да си сложиш и към www.greencards-lottary.com:-)




Тема Отг: за бавно разбиращия Владо - кандидат-емигрантнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:26



A be chuvstvam, che oshte malko mi tryabva i shte se setya... Poredeniyat spam? Ili ne poznah? Tova vdiga li mi pi... yyyyyyyy, taka, de imidja?

Ne, Markofski, nie nyamame obshti poznati. Nyama i da imame. Inache shteshe da znaesh, che vsyshtnost sym ot s. Gorno Nanadolnishte, a ne ot Plovdiv. Zatva sym spokoen i ne ti vyarvam (kakto obiknoveno, de).



Тема Отг: Владо, лекар?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:34



Ayde obyasni mi.
Iskam po-podrobno za: Kato kak si me dokumentiral? IP? Registraciyata v dir.bg? Ne govori gluposti, molya te, nadayavah se, che razbirash pone ot men poveche ot zakoni i dokazatelstva (ne na teoremi :-).




Тема Като малък Владо имал проблеми с религията?нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:36



Най-сетне разбрахме: Владо има проблеми с вярата. Очевидно това е последица от тежкото детство в мрачните тоталитарни години.
Той вече толкова се е задълбочил в работата си (търсене на работа в чужбина), че е забравил основните правила за писане в Интернет. Ами, ами - къде ти в Интернет, той просто е забравил основното правило No. 2в стария Английски адмиралтейски клуб: "2. Никога не се взимай много насериозно".

В резултат на това Владо (aka "потенциален емигрант") изпада в неверие не само към думите на околните, но дори и към фактите от живота.

Владо, аз за щастие не се нуждая от твоята вяра - нито в мен, нито в това, че утре животът ще бъде по-хубав, животът по-мъдър.
Вярата е нещо, което човек пази за себе си и, особено ако действително вярва, не вади на показ по разни форуми.

Ще видиш - няма да минат и 5-6 години и ще ме разбереш.



Тема Владко в крачканови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:40



Ще ти обясня, но с терапевтична цел е добре да се опиташ да помислиш малко, преди да пишеш.
Фактът, че си отговорил веднага, след прочитането на писмото, означава, че не си вникнал изобщо в написаното.
Можеш да си сигурен, че съм те хванал в крачка, затова се помъчи малко да разбереш каква е.

Е, ще ти се наложи да си прочетеш и собственото писание, за да се сетиш. Мисля, че няма да ти е лесно, защото си доказваш непрекъснато, че си скаран с българския език.





Тема Отг: Софийски университетнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:43



Pitay Jorj. Toy shte ti razkaje. Za tova kolko typ i bezsmislen e analizyt i t. n.
Da si priznaya chestno, Markofski, tuk sym pochti sklonen da ti povyarvam. Na kosym prosto. Ama v posledniya moment si spomnih edna prikazka, pripomni si ya i ti.
A link kym www.greencards-lottary.com nyama da sloja, shtoto iskam vyzmojno nay-malko konkurenciya. Mda. Kolkoto poveche zeleni karti davat, tolkova po-malko rabotni vizi biha dali.



Тема Отг: Софийски университетнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано29.12.00 00:52



Дерзай, Владко, далече ще стигнеш - имаш всички необходими качества за това.
Впрочем, защо не ми отговаряш на въпроса за _твоето_ учение?
И може на още един, вече по-глобален, въпрос да отговориш: и какво от това?
Толкова ли е важна за теб твоята или моята диплома? Вярно, че не ти дава да спиш, но защо пък ще се измъчваш така? Я се отпусни, иди да пийнеш една ракийка и легни на топло. Настройвай се ментално за САЩ, че там с толкова злоба няма да те изтърпят.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.